• Sor
  • Bence

Penis boyutunun ilişkide önemi var mı?

biliyorum daha öncede soruldu. penis boyutum 10cm çevreside 10cm.bazıları önemli olan ön sevişme diyor fakat bilinç altında her kız boyuta önem verir... Daha Fazla

Güncellemeler:
nedir bu penis boyu meselesi bi bitmedi. diyenler için

19 yaşımda sevgilim olmuştu ama daha çok flört gibi bişeydi sevişioduk sürekli. benim penisimi gördüğünde " aşkım şeyin neden bu kadar küçük" demişti. bunu diyen "senden önce öpüşmedim bile" diyen kız tabi buda ayrı mesele.. bide kız birlikte olmak istemişti bende yanlış olduğunu söylemiştim yapmamıştım. bi süre sonra ayrıldı ztn.

ben sorun etmiyimde kim etsin?

En İyi Görüş

• Bu linkte ilk paragrafın sondan üç satırına bi bak. link Aşağıda penis boyunu uzatan iki cihaz var bunları incele. patentli ve bilimsel esaslara dayalı olarak üretilmişlerdir:ilk üç video 1. cihaza aittir: link link link Diğer cihaz da bu: link 6 ay kadar düzenli hergün kullanımda 3-4 cm bir uzama gerçekleşiyormuş.

• bu cihazları internetteki sitesinden satın alabilirsin. piyasada taklitleri olabilir.

• Öncekileri Göster
    • her ikisi de uzatmak için. ilk cihaz ayrıca penis eğriliği için de faydalı. ama ikincisi tercih edilebilir. patentli bir cihaz. normalde el ile penis büyütme tekniklerinde olan yöntemlerden biri penise çekme kuvvet uygulayarak boyunu uzatmaktır. bu cihazlar bunun için geliştirilmiş, uygulamayı kolaylaştırıyorlar süreyi kısaltıyorlar.

• şimdi ben de biraz inceledim de, ikinci cihaz dikkatli kullanılmadığında sünnet derisini uzatıp geri getiriyormuş. o zaman ilk cihazı kayışlı cihazı tercih etmek gerek. onun ikinci cihaza benzer modeli de varmış. işte: link

Kızlar Ne Diyor 11

• 10 cm küçük. gerçekten seviyosa umrunda olmicaktır . ama 16 ideal :) 25 ne ya gereksiz ve çok büyük bence . zenci değilsiniz çokta kafaya takmayın :)

• kesinlikle haplı çözümleri denemekte fayda var diye düşünüyorum.ben gerçkten vajinamı doldurmayan penisten zevk alamıorm.uygun bi şekilde ilişkiyi bitirmeye çalışıorm.

• haplar için zararlı diyor ama herkes

• Öncekileri Göster
    • sizinle konuşulmazki

• merak ettim kaç cm veya nasıl bir penisten ancak zevk alıyorsun? dalga değil ciddiyim.

• amma atanlar var he 25 cm çevirde ...yaniiii:)

• çok önemli en az 25 cm olmalı ki girdiğini anlayalım ve girdiğine deysin :)

• asagısı kesmez dıyorsun seda yani

• 20 25 cm le sen düz dvara tırmanırsın :D

• sen 30 yasınd olamazsın :)

• Hay boyutuna bi bitmediniz beya

• belki küçük penisli birisiyle birlikte olmadıysan sorun olup olmadığını bilmiyor olabilirsin. yada hiç olmadıysan. ama bu durumda olana ilerde eşini tatmin edememe gibi bi korkusu var

• Öncekileri Göster
    • sanmam sevişme daha önemli bir kadın için olmazsa olmazdır. sevişme seksten de ötedir çoğu kadın için

• umarım haklısındır :(

• hı onemlı

• bendede var bu takıntı :((

• içeride uzun süre kalanı önemli değilmi.?

• benim sevgilimin de 10cmmiş o doktor arkadaşına gitmiş sormuş normal kadın ilk 5 cmden zevk alır demiş sen de böyle nette sorcağına ürolağa git göster

• doktorların değilde kızların görüşlerini almak istedim. teşekkürler

• birsürü büyütücü haplar var kullanmalısın :)

• zararlı olduğunu söylüyor herkes.

• Öncekileri Göster
    • bunun gibi hapla penisin büyüdüğüne inanacak kadar salak ve cahil kızlardan uzak duracaksın
      hiç bir problem yaşamazsın...

• hapı arkadaşım denemiş bir gram bil faydası yok inanma sen o işlere

• bence önsevısme onemlı. gerısı teferruat. takma kafana özguvensız durursan o zaman kadınını tahrık edemezsın bence. ben kucuk penısten daha cok zevk alıyorum mesela, buyuk bı penıs benı orgazma ulastıramadı hıc cunkı canımı yakıyor. kucuk penısı hıssedıyorsun ve can yakmıyor yalnızca surtunmesı hosuna gıdıyor zaten orgazma ulasırken hızlı degııl daha yavas gıdıp gelmelı erkek bence.ve buyuk penısı olan erkekte gordugum sey suydu: penısım buyuk dıyor cok donuk robot gıbı yalnızca becermeyı bılıyor tutku sıfır, gozler faltası gıbı acık mal mal bakıyor vs.

• küçük derken ne kadardan bahsediyorsun. bi kere arkadaşımın ısrarıyla geneleve gitmiştik. küçük olduğundan dolayı çok zorlandım. ztn et payından dolayı nerden baksan yarısı dışarda kalıyor. gireniylede "ileri-geri" mi diyim ne diyim yapamıyorum dışarı kaçıyor sürekli.. ve ayrıca incede olduğu için bende tam zevk alamadım

• Öncekileri Göster
    • inan bana yapınla alkalı bir durum çok seks yapsan anca daha kalını istersin kadında semer gibi kalça olursa mecburen uzunu gerekir çünkü yarısı dışında kalır zaten :)

• Zayıfım bacak aram da açık biraz bacaklarım kalçalarım küçük sayılır normal kapatmiyor kasık kısmımda yağlı değil sanırım o yüzden. Ya farketmez bence önemli olan iki kişinin birbirini tamamlaması kızlar bazen patavatsiz olabiliyor belki de penisine küçük derken şaka yapmıştır cidden beğenmemiş olsa seninle yatmak istemezdi. Ama haklısın biri de benim vajinamı beğenmese ondan soğurdum sanırım ama bu kadar dert etmezdim. Beğenenine giderdim benim mutluluğumdan önemli mi?

• Sürekli çevrende kim kimi düdüklüyor...Bu kadar aldatmaları nasıl görüyor özellerine inip nasıl sorabiliyorsun onu merak ettim...

• etrafımda bildiklerim var. anlatanlarda var " kocası yan odada biz diğer odada işimizi görüyoz. kadın haklı ama adam tatmin edemiosa kadın aldatır" şeklinde. bu sitede görüyorum bazı yorumlarda. kimseye sormadım yani.

• AAA önemli olmazmı oldumu 20-25 cm olacak ki bişeye benzesin ya...Yetti bitti sizin bu penis boyu takıntısı.Bizim ülkeden başka bi ülke varmı acaba diğer ülkelerin formlarını takip edenler bi cevaplasın Allah aşkına...

• bilimsel olarak bile en az 12 cm olması gerektiği söyleniyor. başkalarına göre bu durum önemsiz saçma görülebilir ama bu durumda olduğunda ciddi bi durum olduğunu anlıosun.

• Öncekileri Göster
    • Takip et butona bas

• Diger ülkedeki insanlar insan digil mi ? onlarda da vardir bu celiski, sadece türk erkelerinde digil

Erkekler Ne Diyor 21

• ya kardeş meraktan orta parmağımın çevresini olçtüm 8 cm çıktı bi yanlışlık olmasın senin ölçümünde.

• bilmiyorum hocam belki senin elin etlidir ne bilim :D etrafına ip gibi her hangi bişey doluyorum daha sonra açıp metre ile ölçüyorum işte.

• bu yaşama kadar ölçmedim şu site yüzünden merak edip ölçücem sorunda :)))

• allah boyle vermıs yapacak bısey yok. kalbıne gore bılını bul kendını asık et eger ıyı bı ınsansan emın ol kalbını guzellığıne bakacak o kız...

• "Önemli olan boyu" diyenler kaşarlıkta son noktaya gelmiş kızlardır dostum. Onlar her y.rrağın tadına bakmak için can atan "acaba şununki kaç santim bununki ne kadar" diye diye y.rrak yemekten başka bir s.kime yaramayan arama motorlarıdır. Onların söyledikleri nette, tv de ilginç ve ayıp olduğu için dikkat çeker ve kulaktan kulağa dolaşır; ama gerçekten insan olan sevgiyi, paylaşmayı, duygusallığı arayan kızlar da var bu ülkede hem de çok. Sen onlardan birini ara...

• umarım haklısındır hocam...

• Boşver kaşarların söylediklerini, onlarınki bahane, onun derdi farklı bir y.rrak uzunu kısası sadece geyik... Kısa diye ilişkiye girmekten vazgeçtim diyeni duydun mu? Zaten kısa mı uzun mu bunu sadece kaşarlar bilir e sen de kaşarlardan uzak dur...

• Madem küçüğü ideal neden tüm dünyada kadınlar kocalarını sevgililerini zenci erkeklerle büyük penisli erkeklerle aldatıyor? Ben halimden memnunum 19 cm penisim var şimdiye kadar bana ağız burun kıvıran trip atan bi daha yaparsam 2 olsun diyen bi bayan olmadı. Olucağını da sanmıyorum. Vajinanın dar veya geniş olması gibi bi durumdur bu kısacası

• Kardeş açık açık söyleyeyim penisin küçük ama teleş etme kilolu isen ver 2 cm ye kadar uzar sonra penis büyütme harketi var penis inik halde baş bölgesindeki sünnet halkasından tutup çekiyorsun 5 dk tuttukdan sonra penisi sağa sola sallıyorsun bunu hergün sabah akşam 5 6 kere yap 1 2 gün sonra güçü hissedeceksin sakın hap mış pompaymış işine girme ameliyat zati istesende yapmazlar inan bizim bu erkeklerde takındı bu boy işi, 19cm penis boyum var(dediğim hareketi bende her banyoda yaparım) geçen kızın biri komplekse soktu beni morelimi bozdu bayagı, neymiş 22 23 cm den aşagına penis demezmiş birde son olarak şunu unutma zati bakire bir kadınla evleneceksen daha önce görmemişse büyük penisi nerden bilecek ;)

• geneleve gitme sebebim ztn belki bakire olmayan bi kızı kabul edebilirim diye gittim. evleneceğim kız bakire olsa bile bi yerden sonra genişliycek yada doğumdan sonra. akılma takılan bi çok şey var..

• arkadaşım önemli olan cinsel uyum karşındaki kişi senn kadar istekli ve arzulu değilse 19 u da beğendiremıyorsun.

• Aslanım öncelik bu sitede yayınlanan hiçbir soruya inanma güvenme uygulama yapma ;) gelelim konuya dünya genelinde çift olan eşler cinselliğe önem vermez verdiğini düşünürsek zevk almak sevişmek idealdir cinsel birleşmede alacağın en geç 5 dakikadır ama sevişmek daha iyi olduğunu söyleyebilirim şunuda belirteyeyim penisin boyu eğer bel tarafın kilolu ise penis gömüldüğünde küçük gözükecektir ve bu senin gözünde ufaktır. Kısacası boyun kısa ve biraz belden kilon varsa normaldir. Burdakiler atıyor genelde bayanlar olgun bayanlar erkeklere önemsemez sevgilisi olmadığı sürece.. ;)

• kasık bölgem biraz yağlı ama bastırıp ölçtüm en fazla 1cm farkediyor

• Öncekileri Göster
    • 22 yaşındayım kasık yağını diosan bastırıyorum en fazla 1 cm farkediyor. 1.70 boy 70 kiloyum. evet biliyorum daha öncede çok söylendi ön sevişme önemilidir diye ama ön sevişmeden sonra zevki azalırsa penisimin küçüklüğünden dolayı. gerçekçi bakarsak büyük penis daha çok zevk verir. 14-15 ideal diyor kızlar. bende 20 cm istemiyorum tabi 12-13 olsa böyle bi sorunum olmazdı bilimsel olarak bile 12 cm olmalı en küçük.bunu söylememin amacı sanki sorun edlmycek bişey sorun ediomuşum gibi davrnyr millt

• Hmm anladım doğrudur. Ama ben ön sevişme demedim farkındaysan penisin büyük olması bayanın canın yakar zevk almak için büyük olması gerekmiyor vajinanın içi çokta büyük değildir 2 -3 santim ilerisinde zar vardır dediğimiz damardır o zedelendiğinde birdaha ki çiftleşmede zevk almak zor o yüzden yazdığım gibi öpüşmek, tenine dokunmak vs onu tatmin etmektir.. ;)

• onemlı lan işlez

• ameliyat olabilirsin. p*rno filmlerde dikkat ettiysen kalçalarında ameliyat izi vardır hep. işte ordan doku alıp büyütürler. sen de yaptırabilirsin turkiyede yapanlar var. 5-6 cm uzatabiliyorlar bu şekilde, istediğin kadar da kalınlaştırırlar :D

• bu bahsettiğini ilk duydum :D bildiğim kadarıyla sadece 10 cm in altında olanlara çok gerekliyse ameliyat yapılıyor. o da 2 cm falan büyütüyor fakat penisi deforma ediyor

• yok ya yapıyorlar haberi falan da çıktı bunun. hatta hulya avşar ın konuğumuydu neydi. kadın sevindi ameliyatla büyütülebildiğini duyunca hayallere daldı :D isteyene yaparlar parasıyla değil mi :D ozele yaz kardeş başka söyleyeceklerim de var

• para olsa :(

• benimde takıntım var bu işte ya :) başıma bela oldu büyük isterim diyen birini bulup onunla yatıp zevk verip veremediğimi görmek istiyorum bulamıyorum :((( marmara çırası gibi yandım ben ama benimki 13 çevresi 13 14 var bikaç yerde gösterdim evli bir kadındı kısa ama kalınlığı güzel dedi yinede aklıma çivi gibi çakıldı bu iş kurtulamıyorum :(((

• Arkadaş, her ırkın kendine göre belli ölçütleri vardır, ve profesörler 8 cm yukarısının cinsel birleşme için yeterli olduğunu söylüyor...Şu penis boyutundan gına geldi...Hep kopsunda hiç derdiniz kalmasın diyecem sonunda :) O en az 20-25 cm olmalı diyen bayanlarda, cinsel uzuv diil doğalgaz borusu arıyo sanki...Cinselliği bilmeyen kadınların ilk akıllarına takılan şeydir bu Penis Büyük olsun yargısı...

• abi ben o kadar araştırdım daha 8 diyen duymadım :D en düşük 12 olarak duydum.

• Bak daha öncede söylediğim gibi, her ırkın genel olarak belli penis ölçütleri vardır...Değişkenlik gösterebilir...Ayrıca, 8 demedim, 8 üstü cinsel ilişki için yeterli dedim...Yani 10-11 cm problem olmaz...istersen git bir doktora danış, sor...

• 8 cm 16 cm orta boy kalınlıkta normal

• hocam bi çok yerde inceledimde dediğim gibi bilimsel olarak bile 12 den aşağısı küçük penis sayılıyor.

• Öncekileri Göster
    • sağol hocam

• nedemek yarın konuşuruz

• buradaki kızlar halen penisin sağda solda sahtekarların sattığı haplarla büyüyebileceğini sanacak kadar cahil ve salak...sen burada bunlara sorma...penisi büyüten hiç bir şey yoktur şu an tıp literatüründe..sadece ameliyatla görüntüyü biraz büyükmüş gibi gösteriyorlar...büyütmede denilmez ona...var olanı büyükmüş gibi gösteriyorlar...cahil olmayan kafası calışan bi kız bulacaksın..burada cevap yazan kızlara bakma...birçoğu abaza ve cahil...

• birşey merak ediyorum, kilolu musunuz ? ikincisi ileride imkanınız olursa penisinize vücudunuzun başka yerlerinden alınan yağ enjekte ettirerek kalınlaştırabilirsiniz. sonuçta 10 cm. ama kalın bir penis etkili olacaktır. 10 cm. uzunluk yeterli sayılır. link

• boy 1.70 kilo 70. kasık yağından bahsediosan bastırdığımda en fazla 1 cm farkediyor.

• yoo kilo normal. şişman değilsiniz. verdiğim linki bi inceleyin. bu deviride herşeyin bir çaresi var.

• 10 cm kısa kardesim .s en azindan 12 13

• ne yapmam lazım peki?

• bak uzun kısa boşver giriyormu giriyor permans önemli

• 8 cm işe yarıyo sıkıntı yapma 12 13 cm olsun kalın olsun ince16 cm den daha fazla zevk verıomuş kalınsa sıkıntı yapma :)

• hocam soruda yazdığım gibi çevresi 10cm. bilimse olarak bile uzunluk ve çevresinin 12 cm olması gerekiyor. anlıyacağın ince yani.

• o zman otur agla :)

• ...

• canını sıkma kardeş..seni seven kadını.penisin olmasa da mutlu edersin:))

• Benim boyuda çevreside 12 cm bana küçük geliyor yetmez diye düşünüyorum. senin benden daha mı küçük?

• 10 işte. ayrıca araştır internette 12 den küçükleri küçük penis sayılıyor

• uzunluğuda kalınlığıda 10 mu ? :s gerçi benden pek farkı yok ama küçük işte :S

• 3. kez söylüyorum uzunluğu 10 cm çevresi 10 cm

• linki incele link

Yükleniyor...