Penis boyutunun ilişkide önemi var mı?

Gizli Üye
biliyorum daha öncede soruldu. penis boyutum 10cm çevreside 10cm.bazıları önemli olan ön sevişme diyor fakat bilinç altında her kız boyuta önem verir gibi geliyor. şöyle örnek verim ön sevişmede iyi derece zevk verdim diyelim. peki olay asıl mevzuya geldiğinde kız küçük bulup zevki azalmaz mı?

sürekli aldatmalarla ilgili şeyleri görüyorum tatmin olamadığından dolayı aldatıyor kadınlar. sırf bu yüzden evlilikten korkmaya başladım. kızlar ve benim gibi aynı sorunu olup deneyim yaşamış erkekler bu konu hakkındaki düşünceleriniz nedir? ciddi cevaplar bekliyorum.
Güncellemeler
+1 yıl
nedir bu penis boyu meselesi bi bitmedi. diyenler için

19 yaşımda sevgilim olmuştu ama daha çok flört gibi bişeydi sevişioduk sürekli. benim penisimi gördüğünde " aşkım şeyin neden bu kadar küçük" demişti. bunu diyen "senden önce öpüşmedim bile" diyen kız tabi buda ayrı mesele.. bide kız birlikte olmak istemişti bende yanlış olduğunu söylemiştim yapmamıştım. bi süre sonra ayrıldı ztn.

ben sorun etmiyimde kim etsin?
Penis boyutunun ilişkide önemi var mı?