Penis boyutunun ilişkide önemi var mı?

biliyorum daha öncede soruldu. penis boyutum 10cm çevreside 10cm.bazıları önemli olan ön sevişme diyor fakat bilinç altında her kız boyuta önem verir... Daha Fazla

Güncellemeler:
nedir bu penis boyu meselesi bi bitmedi. diyenler için

19 yaşımda sevgilim olmuştu ama daha çok flört gibi bişeydi sevişioduk sürekli. benim penisimi gördüğünde " aşkım şeyin neden bu kadar küçük" demişti. bunu diyen "senden önce öpüşmedim bile" diyen kız tabi buda ayrı mesele.. bide kız birlikte olmak istemişti bende yanlış olduğunu söylemiştim yapmamıştım. bi süre sonra ayrıldı ztn.

ben sorun etmiyimde kim etsin?

En İyi Erkek Görüşü

• Bu linkte ilk paragrafın sondan üç satırına bi bak.

link

Aşağıda penis boyunu uzatan iki cihaz var bunları incele. patentli ve bilimsel esaslara dayalı olarak üretilmişlerdir:

ilk üç video 1. cihaza aittir:

link

link

link

Diğer cihaz da bu:

link

6 ay kadar düzenli hergün kullanımda 3-4 cm bir uzama gerçekleşiyormuş.

• bu cihazları internetteki sitesinden satın alabilirsin. piyasada taklitleri olabilir.

• Öncekileri Göster
    • her ikisi de uzatmak için. ilk cihaz ayrıca penis eğriliği için de faydalı. ama ikincisi tercih edilebilir. patentli bir cihaz. normalde el ile penis büyütme tekniklerinde olan yöntemlerden biri penise çekme kuvvet uygulayarak boyunu uzatmaktır. bu cihazlar bunun için geliştirilmiş, uygulamayı kolaylaştırıyorlar süreyi kısaltıyorlar.

• şimdi ben de biraz inceledim de, ikinci cihaz dikkatli kullanılmadığında sünnet derisini uzatıp geri getiriyormuş. o zaman ilk cihazı kayışlı cihazı tercih etmek gerek. onun ikinci cihaza benzer modeli de varmış. işte: link