Bayanlar göğüs arası seks zevk veriyormu

seks yaparken erkeğin aletini göğüs arasına koyup bayanında yanlardan bastırıp sıkştırması ve erkeğin öylece gidip gelmesi zevk veriyormu size yoksa anlamsızmı

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evet çok zevk veriyor penisi daha yakından görmüş oluyorum ve o sekilde yüzüme bosalması hosuma gidiyor ayaga kalkıp aynaya baktıgımda yüzümün o halini görmek beni resmen orgazm ediyor

• göğüs arasındayken oral yapmayı da dene derim harika...

• Öncekileri Göster
    • bu tür yorumları görmek istemeyen girmez bu kategoriye insanları yargılamak kimseye düsmez sanki kendisi hiç bir halt yememis gibi davranmasın kimse !

• bu bölüöün en sexy cevabı...müthişsin...:))+1

Kızlar Ne Diyor 8

• hayır vermio

• zevk vereceğini sanmıyorum zaten göğüslerim ufak sanırım olmaz

• :) çok uğraşmak gerekiyor

• şikayçimisin göğüslerinden

• uğraşmaya gerek yok. küçük göğüslülerde zevk vermez. kadın da sıkılır ayrıca . hem de kadının moralini bozar.

• ay fena oldum

• ben daha fenalarını gördüm ablacım bu bana hava gazı geliyor artık :):)

• Öncekileri Göster
    • :D

• kesin sıcaktandır:D

• evet cok zevk veriyor ve hata arasirada dilimi uzatiyoru super oliyor.

• hah işte bunu arıyodum.yapan biri var.o şekilde oralden çok mu zevk alıyorsun?

• tabiki...

• ya o şekilde boşalırsa yüzüne falan?

• ne kadar tiksinçsiniz yaaa

• boob job deniyor sanırım ona.ama yok bize zevk vermiyor.sadece hoşunuza gitmesi hoşumuza gidiyor.çok sevdiğimiz söylenemez.

• türkçedeki karşılığı amerikan 31 i bildiğim kdarıyla:)

• ne kadar pıssınız ya

• Gögüs arasıKoltuk Altı ArasıParmak arasıKulak arkası Daha düzülmedik bi yanımız kaldımı.Varsa şaşarım

• :D

• Öncekileri Göster
    • :) güzeldi

• :)

Erkekler Ne Diyor 6

• elemanı uçurmuşlar

• Bayanları bilmem de erkeklerden hayranı olanlar var.Analdan da oraldan da fazla zevk verdiği söylenir.Ben bazen deniyorum fakat bu iş için ki ismi Amrican mmast.u olarak geçer;iri göğüsler gereklidir.Ben şahsen çok da zevkli bulmam.Tamam güzel ama anal veya vajinal kadar değil.

• bayanlara zevk verceğini sanmıyorum. sırf erkeği mutlu olsun diye o da zevk alıyodur

• sürtünme gücüyle iki tarafın da sıcaklık hissedecegini sanıyorum bu da her ikisine o zevki verir penisin vajina içindeki hareketini nasıl gel git yaptıgını görmek isteyenlere süper bi fantazi

• yok artık ne zevk vermesi :D erkeğin zevk almasından onda zevk alıyordun bu kadarda değil

• o pozisyon bayanlara zevk vermez. küçük göğüslü bayanlar tercih bile etmez zaten :)

Yükleniyor...