• Sor
  • Bence

Bayanlar göğüs arası seks zevk veriyormu

seks yaparken erkeğin aletini göğüs arasına koyup bayanında yanlardan bastırıp sıkştırması ve erkeğin öylece gidip gelmesi zevk veriyormu size yoksa... Daha Fazla

En İyi Görüş

• evet çok zevk veriyor penisi daha yakından görmüş oluyorum ve o sekilde yüzüme bosalması hosuma gidiyor ayaga kalkıp aynaya baktıgımda yüzümün o halini görmek beni resmen orgazm ediyor

• göğüs arasındayken oral yapmayı da dene derim harika...

• Öncekileri Göster
    • bu tür yorumları görmek istemeyen girmez bu kategoriye insanları yargılamak kimseye düsmez sanki kendisi hiç bir halt yememis gibi davranmasın kimse !

• bu bölüöün en sexy cevabı...müthişsin...:))+1

Kızlar Ne Diyor 9

• hayır vermio

• zevk vereceğini sanmıyorum zaten göğüslerim ufak sanırım olmaz

• :) çok uğraşmak gerekiyor

• şikayçimisin göğüslerinden

• uğraşmaya gerek yok. küçük göğüslülerde zevk vermez. kadın da sıkılır ayrıca . hem de kadının moralini bozar.

• ay fena oldum

• ben daha fenalarını gördüm ablacım bu bana hava gazı geliyor artık :):)

• Öncekileri Göster
    • :D

• kesin sıcaktandır:D

• evet cok zevk veriyor ve hata arasirada dilimi uzatiyoru super oliyor.

• hah işte bunu arıyodum.yapan biri var.o şekilde oralden çok mu zevk alıyorsun?

• tabiki...

• ya o şekilde boşalırsa yüzüne falan?

• ne kadar tiksinçsiniz yaaa

• boob job deniyor sanırım ona.ama yok bize zevk vermiyor.sadece hoşunuza gitmesi hoşumuza gidiyor.çok sevdiğimiz söylenemez.

• türkçedeki karşılığı amerikan 31 i bildiğim kdarıyla:)

• Gögüs arasıKoltuk Altı ArasıParmak arasıKulak arkası Daha düzülmedik bi yanımız kaldımı.Varsa şaşarım

• :D

• Öncekileri Göster
    • :) güzeldi

• :)

• ne kadar pıssınız ya

Erkekler Ne Diyor 6

• Bayanları bilmem de erkeklerden hayranı olanlar var.Analdan da oraldan da fazla zevk verdiği söylenir.Ben bazen deniyorum fakat bu iş için ki ismi Amrican mmast.u olarak geçer;iri göğüsler gereklidir.Ben şahsen çok da zevkli bulmam.Tamam güzel ama anal veya vajinal kadar değil.

• bayanlara zevk verceğini sanmıyorum. sırf erkeği mutlu olsun diye o da zevk alıyodur

• sürtünme gücüyle iki tarafın da sıcaklık hissedecegini sanıyorum bu da her ikisine o zevki verir penisin vajina içindeki hareketini nasıl gel git yaptıgını görmek isteyenlere süper bi fantazi

• elemanı uçurmuşlar

• yok artık ne zevk vermesi :D erkeğin zevk almasından onda zevk alıyordun bu kadarda değil

• o pozisyon bayanlara zevk vermez. küçük göğüslü bayanlar tercih bile etmez zaten :)

Yükleniyor...