Bir erkek sex sırasında kaç kez boşalır?

Erkeklerr!! Sorum size aslında!

Bi erkek sex sırasında kaç kez boşalır? Sevgilimle yapıyoruz her defasında ben çok yoruluyorum o hiç yorulmuyo 5-6 saat yapıyoruz bazen?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• değişir. psikoloji ile de alakalı bir durum. çok mutluysa hayatında herşey tıkırındaysa şeyi kopana kadar yapabilir :D fiziksel olarak sağlıklı ise tabi.

Erkekler Ne Diyor 33

• 5-6 saat hıc gelmeden yapıyorsanız sorun var demektır... ama bosalmayı soruyorsan o karsılıklı heyecana baglı olur kadın da bır kıl gorursun yada ıtıcı bısey olur penıs ıner keyfı kacar.. ama aşk varsa arada gercekten ınan 6-7 defa bosalırsın yaşa göre tabı

• kişiden kişiye değişir.. boşalması uzun mu sürüyo kısa mı ona göre de değişir...

• seanslar kısa mı sürüyor?

ayrıca senden kaynaklanıyor olabilir...istek arttırıcı olabilirsin:)

• bunun sınırı yok biraz dinlenip tekrar tekrar yapılabilir. fiziksel bir rahatsızlık olmadığı surece bu boyle surer . erkeklerin dol yatagında sperm 48 saatte max duzeye ulaşır o zman erkek cok istekli olur ve her boşalmöa esnasında yatağındaki spermler dışarı gider ve azalır ve istek de azalır beraberinde orgazm suresi uzar her ne olursa olsun defalarca boşalınsa ble yatak tamamen arınsa dahi minimal duzeyde bir istek kalır fiziken imkansızlığa varmayacak sekilde erkek dinlene dinlene yapmaya devam edebilir bir yandan vucut halen sperm ve sıvısı uretir. tabi arka arkaya yapıldıktan sonra sperm oranı azaldığından meni cok saydam olur. (sıvı cabuk uretiliyor ama sperm daha yavas)

• 5-6 saat robot bile sevişemez,aküsü biter.5-6 saat aralıklarla olabilir.Mesela gece 24:00 den sabah 06:00 kadar 6 kere olabilir ama üst üste değil aralıklarla.Ayrıca bir erkek bir kadının içinden çıkmadan üst üste 2 kez boşalabilir.En azından ben yapabiliyorum.

• Sizin gibi sevgilim olsun isterdim Bu kadar boşalabilmesi emin olun sizin marifetiniz.

• ilkten sonra daha az meni dışarı atılır

• bir keresinde sabah 8 den akşam 10 a kadar hiç yataktan cıkmadık. Sadece yemek ıcın ara verdik bazı vakitlerde sadece sarılıp uyuduk. totalde o gun 8 defa boşaldıgımı biliyorum.

müthişbir gündü 2 sene önce...

• pehlivaannn pehlivaaannnn ... başka ne denirki...

• Inanıyorum ben kendimden biliyorum.

• o...rospuya sikiş öğretilmez...

• ön sevişmeyi uzun tutup 5-6 saat aralıksız kum deştiğimi biliyorum bende :))

• bır erkegın gec bosalması karsısındakı kadına baglıdır erkegın yatagındakı kadın guzelse ön sevısmeyı uzun tutar sevgılısıne doya doya sahıp olmak ıster tamamıyle ten uyumu ve elektırıkten kaynaklanan bır durum

• vay be 5-6 saat hı, ulan biz 15 dk zor yapıyoz :D

• yorulur ama o anki ateşten anlamaz. vücudu hamsa zaten eli dolu dökülecektir ağrıdan. yorulma konusunda onun daha çok yorulması lazım. çünkü o hareket halinde sen duruyorsun çoğu zaman

• 3 saatte 4 kez boşaldgmı hatrlarım

• sevgiline yorulduğunu yada ara vermek istediğini söle sende. anlayışla karşılayacaktır

• kişiye göre değişir. bende günde en az 5-6 kez yaparım

• en fazla benim görüşüme göre 4, bu ne ya sen sanırım şahin K. ile çıkıyosun 5-6 saat nasıl sevişilir ya futbolcu bile 60 dakika top koşturuyo maç uzatmalara kalınca ölüyo yorgunluktan kaldı ki sexten bahsediyoruz 5-6 saat yapacak yuh be yuh a.q...

• Erkek bir ilişkide sadece 1 kez boşalabilir... Ancak süreyi kontrol edebileceği gibi, boşalma sonrasında kendini çabuk toplayarak birbiri ardına birden çok kez boşalabilir...

Rekor denemesi yapan arkadaşlar bu anlamda sayıca oldukça fazladır. :)

• sevgilinde boşalma problemi var yoksa protez mi taktırdı.

• Kaç kez boşalır demişsiniz de şimdi şunu açıklığa kavuşturlım. Uzun süre boşalmadan seks yapmak ayrı bir durum, seks esnasında boşalma (sperm boşaltımı) ayrı bir durum. Eğer diyorsanız ki eşim kesintisiz 5-6 saat birden fazla boşalıyor buna şahsen ben inanmam. Neden derseniz teknik olarak mümkün değil. Her boşalmadan sonra belli bir süre geçmesi gerek. Zaten aksi bir durumda meni yerine kan gelir

• yani burada gerçek dışı bilgiler verip insanların aklını karıştırmak yanlış. Herieyin bir oluru var. He sorsan bizim Türk erkeklerinin hepsinin alet 22 santim ve çıkarmadan 5 posta. Ama gerçeğe gelince benim penisim 10 cm yeterli mi, erken boşalıyorum ne yapabilirim soruları gırla gidiyor. Amaç ne anlamadım, ego tatmini ise tamam ama bu kendini kandırmaktan öteye geçmiyor...

• evet,dogru söylüyorsunuz çogu yorum yapan pembe yalanlar söylüyorlar meni yerine kan gelir fazla sürtünmmedende tahriş olur,

• bir iki kez boşalır. seninki boşalmadan 5-6 saat devam ediyor demek ki.

• bak bacım enişte neler yiyo bi paylaşsana bizimle:D her defasında 5 saat herkül tarzı bişi:D

• her ilişkide 5-6 saat ilişkiye giriyormussun.

sen bizden daha deneyimlisin..

bizden daha iyi bilirsin herşeyi..

senin bize ders vermen gerekir...

• Acaba o... olduğum tanısına nerden karar verdin?

• o*ya sikiş öğretilmez..

• Bazen dedimm

• Seks sırasında değil de biter yeniden başlar biter yeniden başlar...böyledir , doyamamakla ilgisi var tabi...

• Daha kackere bosaliyo onu bilmion.sallamissin.adamin penisi tutusur yanar be surmadan 5-6 saat

• hassziaööö 5-6 saat yapıyomus erkek arkadaşının götünde motor var galiba tatata

• her gün 10 kere bosalabılende var 1-2 bosalmayla saatlerce yapabılende kısıyle alakalı

• 5-6 saat içerisinde kaç kez boşalıyor peki? ve genel anlamda seninle herşeyden mutlu olduğunu gösteriyor tabi en büyük etken maddi durumununda çok iyi olduğunuda gösteriyor ama 5-6- saat içinde kaç kez boşalıyor?

• nasıl yani bilmiyorum? burdan şunumu anlmamlıyız hiç çıkmadan 5-6- saat devam ediyormu demek istiyotrsunuz?

• Bilmiyorum ki :/

• Seninle ilişki sinde mutlu ve huzurlu olmalı.Sınırları yok sanırım.

• Sende rica et çekil

• Ben yorulunca da bırakmıyo işte sorun orda :D

• Tamam işte kırmış zincirlerini senlede mutlu neden yorulsun

• Öncekileri Göster
  • yalanci gordumde senin kadar gormedim... musluk mu lan bu!

• Sana baglı o

Kızlar Ne Diyor 7

• Abla o nasıl oluyor yaa formülü mü var ?

• bende isityoruuuuum!

• biz gece boyu hiç uyumadan yapmıstık =)

• hayır biz gercekten bi gece boyunca yaptık ama dinlendik tabi mesela bosalıyor sarılarak uyuma pozisyonuna geciyorz snra bikaç dk snra dayanamayp bidha baslıyorz. sallasam elime ne gecerki

• sallama ya lütfen :)) ben 1 hafta yapmıştım . hatta biraz daha ileri gidim hiç dinlenmeden.

• abla ciddimisin sen ya 5-6 saat mi?

• 5 6 erkek için çok gereksiz. kadınla boşalma konusunda erkek yarış yapmamalı. çünkü biyolojik olarak bu savaşı kadınlar kazanır. kalite önemlidir. benim arkadaşım 1 günde 7. kere boşaldığında kan gelmiş penisinden. spermin çıktığı yeri aşındırmış adam artık. kadınlar da bu işi abartmamalı. 1 dk da boşalıp 2 ciye geçmek erkeği mahveder.

• zoru başarmışlar ... kaslar sağlam o zaman.

• Ne güzel işte tatlım. Ne o yoksa şikayetçi misin?

• belki ..herkes senin kadar olumlu bakamıyor er olaya konuya :)

• töbe yarabbi ya

• Robot gibi mi :d

• robot da yorulur

Yükleniyor...