Adetliyken mastürbasyon normal mi?

adetliyken masturbasyon yaptınız mı? ve böyle bişşy olması mümkün mü? ne zaman bu dönemde olsam aklım hep başka yerlerde oluyor, hormonel bozuklukm mudur anlamadım

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• vücüttan atilan kan esnasinda yanı adetli ilen özellikle adettin ortalarinda kadınların istekleri en üst seviyelere cıkar.. bunun sebebi kadın pis kanı atarken rahim icinde yeni yumurtalar oluşmaya baslar. yani rahim gebelik için kendini hazirlar.. buda kadında aşiri bir istekilik meydana getirir.. kimisi iğrendigi icin dokunmaz. kimide senın gibi dayanamaz... takma kafana..

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet erkekler.Birde bizim için derler her daim hazır kıta diye.Demek ki kızları daha tanıyamamış onu diyenler:)

• saçmalamayın 3 gün mü sıkamıosunuz dişinizi

• 15 gün olsa yoldan birini çevirip atlıcan üstüne yani onu gördüm ben sende

• benim bi haftaa sıkamam tabi :D

• kız arkadaşımdan biliyom son günlerde çok fena istiyo sendeki normal sanırım

• kanlı kanlı yani hemii?

• aklın baska yerde derken ne demek istedin

Kızlar Ne Diyor 10

• Reglken daha istekli oluyor insan

• :) bende yapıyordum ama bıraktım

• yapıyorum gayet doğal .

• Normalden daha çok zevk veriyor orgazm sırasında o dönemlerde.Ha ardından kasık bölgesindeki sancıyıda belirtmek isterim.

• yapıyorum arada ama dikkat edilmesi gerektiğini yazmışlardı daha önce. istek fazla oluyo normalden benim aklıma geldikçe sancım fazlalaşıyo elimde olan bişe değil gene de. normal yani

• ben adetliykende yapıyorum

• Adet dönemde istekler fazlaca oluyor evet

• sen yine iyisin ben ayda 30 gün öyleym

• Normal.

Tamamen hormonal.

• ben mastürbasyon yapan birisi değilim ama adetken çok istekli oluorm :)

• lezbiyen değilim ki kız arkadaşım olsun :D

• kız arkadaşın olmadığı belli. olsaydı adet günlerini not defterine kaydederdin :)

• kadinlarin adet donemi nezamandir kesin olarka

• Öncekileri Göster
Yükleniyor...