• Sor
  • Bence

Adetliyken mastürbasyon normal mi?

adetliyken masturbasyon yaptınız mı? ve böyle bişşy olması mümkün mü? ne zaman bu dönemde olsam aklım hep başka yerlerde oluyor, hormonel bozuklukm mudur anlamadım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• vücüttan atilan kan esnasinda yanı adetli ilen özellikle adettin ortalarinda kadınların istekleri en üst seviyelere cıkar.. bunun sebebi kadın pis kanı atarken rahim icinde yeni yumurtalar oluşmaya baslar. yani rahim gebelik için kendini hazirlar.. buda kadında aşiri bir istekilik meydana getirir.. kimisi iğrendigi icin dokunmaz. kimide senın gibi dayanamaz... takma kafana..

Erkekler Ne Diyor 6

• Evet erkekler.Birde bizim için derler her daim hazır kıta diye.Demek ki kızları daha tanıyamamış onu diyenler:)

• saçmalamayın 3 gün mü sıkamıosunuz dişinizi

• benim bi haftaa sıkamam tabi :D

• 15 gün olsa yoldan birini çevirip atlıcan üstüne yani onu gördüm ben sende

• kanlı kanlı yani hemii?

• kız arkadaşımdan biliyom son günlerde çok fena istiyo sendeki normal sanırım

• aklın baska yerde derken ne demek istedin

Kızlar Ne Diyor 10

• Adet dönemde istekler fazlaca oluyor evet

• yapıyorum gayet doğal .

• ben adetliykende yapıyorum

• :) bende yapıyordum ama bıraktım

• Normalden daha çok zevk veriyor orgazm sırasında o dönemlerde.Ha ardından kasık bölgesindeki sancıyıda belirtmek isterim.

• sen yine iyisin ben ayda 30 gün öyleym

• ben mastürbasyon yapan birisi değilim ama adetken çok istekli oluorm :)

• sonlara yaklasırken özellıkle degılmı

• Öncekileri Göster
    • kız arkadaşın olmadığı belli. olsaydı adet günlerini not defterine kaydederdin :)

• lezbiyen değilim ki kız arkadaşım olsun :D

• Reglken daha istekli oluyor insan

• yapıyorum arada ama dikkat edilmesi gerektiğini yazmışlardı daha önce. istek fazla oluyo normalden benim aklıma geldikçe sancım fazlalaşıyo elimde olan bişe değil gene de. normal yani

• Normal. Tamamen hormonal.

Yükleniyor...