Zayıf ama yüzü çok seksi kadınlar çekici midir?

Erkekler genelde etine dolgun kadınlardan mı hoşlanır yani böyle bi bayanla evlenince ilerde şişko yağlı filan bence zayıf olmak daha avantajlı mesela 1,67 boyum 50 kilo ve 75 beden göğüs sizce iyimidir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• İnsanlara amerikan toplumunun tek tip güzellik anlayışı dikte ediliyor bence. Güzellik görecelidir. Kilolu veya zayıf bir kadın güzel olabilir. Tüm vücut ölçüleri orantılı kadınlar da çirkin olabilir. Önemli olan kişide nasıl bir çağrışım uyandırdığıdır. Ancak biz Amerikan fimlerinin güzellik anlayışını o derece içselleştirmişiz ki farklı güzellikleri görmemek için direniyoruz!

Erkekler Ne Diyor 30

• bn genelde hafıfı ırı goguslu dolgun kalçalı ınce bellı ırı dudaklı esmer tenlı yeşil gozlu hatunları severım hayal işte :D

• vücüdun super :D ama kız her zaman guzelse cekıcıdır tabiki

• sorduğun soru biraz saçma olmuş kadın şişman yada zayıf fark etmez sexi ise her zaman çekicidir vücud bedeninde gayet güzel ;)

• fevkalade...

• BENCE BOY VE KİLON TAM İDEAL.. AMA GÖGÜSLERİN 80 OLSAYDI DAHA İYİ VE HARİKA BİR GÖRÜNÜT OLURDU.. EN İDEAL GÖGÜS 85 BEDENDİR AMA BU SEFERDE KILON ZAYIF OLDUGU İCİN DENGESİZ DURURDU..

• valla şu durumda seçme gibi bir imkanım yok kalbinin atması yeterli olacaktır ha unutmadan temizlik+bakım+hafif makyaj

• bence gayet harika zayif bayanlar daha sexy oluyolar

• bence süper

• fizigini begendim herşeyinle harikasın

• kalçadan söz etmemişsin ?

• 10 numara kız.

• Paha biçilmezdir.

• kadın dediğin hadise gibi olmalı bence :)

• sen gayet iyisin:)

• neden bu moda sıksık giriyorsunuz, bence gayet iyi.

• milletin nasıl istedıgını bılmem ama benım ıcın kadın dedıgın ince olacak uflesen uçar derler ya ahannnda öyle

• Ben şahsen,bayanın narin yapılısından hoşlanırım

• cok ıyı

• şişko yağlı diye niye aşağılıyorsun çok tatlı oluyor bazıları. kilolu veya zayıf malum yerlerin dolgun olması (göğüs kalça) bence iyidir. ama şart da değil yani, göğüs çok onemli değil de kalçaya önem veriyorum cidden curvy olmalı :D

• evet

• acayip zayıfsın abazalar dökülmüş iyisin falan diye ama bence hiç de iyi değil halin. 50 kilo üflesen uçacakmışın gibi bir şey o boyla:S hiç seksi değil ama güzel olabilirsin.

• çok saol :D

• Her kadının kendi güzelliği, her erkeğin hayalinde farklı bir kadın vardır...Sen kendini ne kadar hoş, çekici, seksi, havalı, mutlu ve özgüvenli bulursan inan biz de seni öyle algılarız...Kendini sev ve beğen... Kimsenin senin güzelliğin hakkındaki görüşlerini önemseme

• bence gayet hoş...

• bence harikasın zayıf kadın sekste daha iyidir her pozisyona girer

• Gayet iyisin.Endişe etmene gerek yok:)

• her malın alıcısı vardır muhtemelen çok güzel olduğun için bunu tescilletme gereği duydun demi:d

• :D

• sorun etme zayıflığını her halde seni isteyecek çok erkek bulacaksındır eminim:d

• Evet .d

• Şişko yağlı daha güzel :) erkek yaşlanınca elbet göbek yapcak şişko yağlı olcak :) e kadın sen o durumdayken taş gibi olursa kadın kaçar kaçar :D

• Belli anam belli :D

• hee :)

• O zaman neden buraya soruyon git sevgiline zor kısa devre misin ne :D

• Öncekileri Göster
  • valla doğruyu sölemek gerekirse sen cok zayıfsın ben olsan almam seni :))( saka) enaz 62 63 kilo felan olman lazım ve göğüsler için 85 ölçü olması lazıoım bu halınle kara kuru bi kız sın bana göre

• oyle

• demi yani :))

• tamam tamam :))

• Öncekileri Göster
  • mükemmel siniz .aslında zayıf sıska pek kimse istemez

• Gayet iyi bence

Kızlar Ne Diyor 7

• E herhal hem zayıf hem güzel yeme de yanında yat

• boyun uzun sayılır..çok az kilo alsan 3 veya 5 kilo süper olursun..

• Sana bir araştırma sonucu söyleyim o zaman , erkekler zayıf bayanları çıpla seyretmeyi tercih ediyorlarmış çünkü cinsel organları daha belirgin oluyormuş ,özellikle doggy duruşunda :)

• Normalsin

• Hiç alakası yok dediklerinin.Evlenmek işi bambaşka bişey olayı saptırma...İlişki yaşayacakları bayanlar desen daha doğru..Kimse kimseyle vücuduna göre evlenmiyor.

• Sen de çok zayıfsın yaa. Erkekler bence o kadar da zayıfları çekici bulmaz. Ama tabiiki güzel olabilirsin :))

• Gayet iyi ve dediklerine katılıyorum

Yükleniyor...