Rüyamda sevgilimle seviştiğimizi gördüm, bunun anlamı nedir?

rüyamda sevgilimle seviştiğimizi gördüm bunun anlamı nedir?rüya yorumu yapabilecek var mı?

Güncellemeler:
7 aydır görmüyorum bi de yatmadan önce p*rno izlemiştim onun etkisi olabilir mi?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• onunla bir konuda fikir çatışmasına gireceğinize bir işarettir

• tesekkurler

• gercekten oyle oldu çok feci bi çatısmadayız

Erkekler Ne Diyor 12

• Arkadaşım bunu hangi kafayla sordun ya :D Rüyanda seviştiğini gördüysen azmışsındır başka ne anlamı olacak :D

• 7 aydır rüyamı görmüon vay be :D bende göremiyom baya oldu :D bence fazla sevişme bi gün yakalanırsın :D

• hayır 7 aydır sevgilimi göremiyorum böyle bi rüya ilk kez gördüm rüyamda da abime yakalanmıştım

• Öncekileri Göster
    • sevgilini 1 yıldır görmüyorsun he niye gitmiyorsun yanına

• Sevgilime verdim yolu :D Rüya göremiyorum anlamında demiştim :D

• ben uzmanımdır bu hıc hayra alamet degıl sevgılınden 2 hafta uzak dur ınan bana

• birz daha acar mısınız lutfen

• ya saka maka guzel bı sey yanı sonucta sevgılın bı sey olmaz yanı guzel seyler olur

• rüyamda sevgilimle seviştiğimizi gördüm, bekaretim bozulmuşmudur? =))) böyle olsa tam haydar dümen sorusu olurdu

• sana kabaran bişey var demektir :)

• Yatmadan önce p*rno izledin ve boşalmadan yattın yani.Ne dirayetliymişsin dicem ama diyemiyorum

• azmışın

• Gerçekten dalga geçmek istemiyorum ama üç vakte kadar evleneceksiniz gibi bir yorum mu bekliyorsunuz?...

• tabi ki hayır:)ılk kez basıma gelıo boyle bısey

• Normaldir... Rüyanda herşeyi görebilirsin... Her rüyanın bir anlamı olmaz... akşam film izlemenin etkisi olmuştur... Her gece izlersen bu tarz rüyalar göremeyebilirsin... Daha az izle daha çok rüya gör...

• nevet olabilir:)hangi siteye takılıyon ya kızların hangi sitelere takıldığını merak ediyorum:)cevaplandırısan sevinirim

• inan hatırlamıyorum kesıntısız ızle falan yazıodu hemen sonra da gecmısı temızledım zaten :)

• :)))) peki teşekür ederim
      ha po*rn izledim dedin ya ondan etkilenmiş olabilirsin:)

• sevgilin çok sevişmek istiyorsun ama hep içine atmışsın.

• sıradan bir rüya işte yorum bilmiyorum ama bence sen gerçektenşeviş daha iyi :) sanal takılmanın ne anlamı var:)

• valla bu durumlar çoğu insanın başına gelebilen şeyler..

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...