Asker sevgilimle birlikte olmak istiyorum... Fikirleriniz nelerdir ?

Merhabalar,

Ben 18 yaşındayım sevgilim ise 21, bakireyim şu anda askerden gelmesine 5 aydan az bir zaman var, 1 yıldır birlikteyiz.

Onu çok seviyorum beni sevdiğini de biliyorum. Cinsel anlamda bazı şeyler yaşadık, askere gitmeden önce yüzeyseldi, izine geldiği zaman da böyle devam etti. Ben onu sürekli baştan çıkarıyorum, hiç rahat durmam, sürekli azdırırım onu. Yine bi gün sevişirken ikimizde tam zevke gelmiştik resmen yalvardım boz diye ama yapmadı. Elinde çok fırsat oldu ama kızlığımı bozmadı.

Herneyse ailelerimizde bu ilişkiye çok karşı çıktı, çok engel olmya çalıştılar ama biz birbirimize daha çok bağlanmış olduk bu sayede arada telefonla konuşuruz, hep birlikte boşalırız. Buraya gelince kızlığını alıcam diyor, sizce ne yapmalıyım? Herşeyden çok seviyorum. Sizce kızlığımı vermeli miyim, çok kararsızım?


0|0
13|15

En İyi Erkek Görüşü

  • şimdi bir laf var o aklıma geldi AT KURTUL ,SAT KURTUL...veripte daha sonra pişman olacağına vermeyipte onurlu ol bence...olduki evlenmediniz karşıan daha yakışıklı ve daha iyi biri çıktı...kızlığını da askerde olana verdin...ne yüzle o erkekle birliktelik yaşayacaksın..evlenmeniz garantimi..bence çok ama çoooookkkkk iyi düşün..daha çok gençsin yazık olur sana..

    3|0