• Sor
  • Bence

Asker sevgilimle birlikte olmak istiyorum... Fikirleriniz nelerdir ?

Merhabalar, Ben 18 yaşındayım sevgilim ise 21, bakireyim şu anda askerden gelmesine 5 aydan az bir zaman var, 1 yıldır birlikteyiz. Onu çok seviyorum beni sevdiğini de biliyorum. Cinsel anlamda bazı şeyler yaşadık, askere gitmeden önce yüzeyseldi, izine geldiği zaman da böyle devam etti. Ben onu sürekli baştan çıkarıyorum, hiç rahat durmam, sürekli azdırırım onu. Yine bi gün sevişirken ikimizde tam zevke gelmiştik resmen yalvardım boz diye ama yapmadı. Elinde çok fırsat oldu ama kızlığımı bozmadı. Herneyse ailelerimizde bu ilişkiye çok karşı çıktı, çok engel olmya çalıştılar ama biz birbirimize daha çok bağlanmış olduk bu sayede arada telefonla konuşuruz, hep birlikte boşalırız. Buraya gelince kızlığını alıcam diyor, sizce ne yapmalıyım? Herşeyden çok seviyorum. Sizce kızlığımı vermeli miyim, çok kararsızım?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• şimdi bir laf var o aklıma geldi AT KURTUL ,SAT KURTUL...veripte daha sonra pişman olacağına vermeyipte onurlu ol bence...olduki evlenmediniz karşıan daha yakışıklı ve daha iyi biri çıktı...kızlığını da askerde olana verdin...ne yüzle o erkekle birliktelik yaşayacaksın..evlenmeniz garantimi..bence çok ama çoooookkkkk iyi düşün..daha çok gençsin yazık olur sana..

Erkekler Ne Diyor 14

• 15 ay elizebeth :D e heralde gelince bozacam der :D

• gelin ata binmiş ya nasip demiş eğer bir pürüz olur evlenemezseniz nolcak sen öyle yaşayabilecekmisin ama yani seviyorsan başka şeylerle de tatmin olabilirsiniz

• biliyorum bu zamana kadar hep öyle oldu zaten şuan evlilik konusunu hiç konuşmadık ailelerde sorun zaten

• sana tavsiyem biraz daha sabretmeniz erkek arkadaşında zaten çekiniyormuş seni bozmuyormuş geleceği düşündüğünden olduğunu düşünüyorum en azından geleceğinize dair bir açık yol görün sonra böyle şeyler düşünürsünüz bu arada bildiğiniz yollarla aşkınızı yaşamaya devam edin sonuçta siz istedikten sonra bir şekilde birlikte olursunuz size bol şans diliyorum

• Ben deli kadir ulen, ben bu oyunu bozarım ((=

• Ya sen dua et canını alıcam dememiş:DAskerlik nasıl bi psikolojiyse öyle oluyo ben beş ay yaptım ki öncesinde düzenli bi cinsel hayatım vardı o beş bana yıllar geldi taşı delebileceğim sanıyodum :)

• adamı azdır azdır, sonra ne yapmalıyım de... adamın elleri nasır tutmuş sende de nasırı alıcak.. bence vermei kendine sakla, ama sen ona vermesen baskasına vericen sanırım kendinde isterik bir bayansın

• alakası yok ondan başka kimse dokunamaz bana sadece dişiliğimi ona gösteriyorum ben

• sen kafana koymussun verde kurtul.eninde sonunda vereceksin zaten.veren cok halt etmiş sende edersin arkadsım.bu kafaya devam edin.

• Mustafa kardeşim artık avrupalaşıyoruz işte görüyorsuın (; dinimize göre yasak ama bak kadınların haline artık evlenmeye bile korkar oldu insan aldığın kız bozukmu diye allah ıslah etsin

• Boz! diye yalvardım ama bozmadı, Telefonda "gelince kızlığını alacam" diyomuşşşşşşşşş. :)İlişkide düzey problemi var sanırım?

• ne gibi bi problemmiş bu

• Öncekileri Göster
    • yani çok seviyeli bi ilişkimiz var zaten şuandada herşey olması gerektiği gibi ben tabiki beni boz demedim anlatırken öyle bi ifade kullandım teşekkrler yanlış olduğunu belirttiğiniz gibi yani arada bi seviyesizlik yok bunu demek istedim sizin belirttiğiniz senin olmak istiyorum kelimesini ve daha farklı çeşitlerini ben zaten kullandım umarım açıklayıcı olmuştur ve yanlış anlaşılmyı ortadan kaldırmıştır.

• Benim için sorun yok. Mühim olan sizin kafanızda bir yanlış anlaşılma varsa, ve sizi düşünmeye itebildiysem ne mutlu bana. Sonuçta ilişki sizin, hayat sizin. :)
      saygılar...

• ver gitsin :)

• Replikler güzelmiş hoşuma gitti.

• mantıklı davranmak ve geriye dönünce pişman olmamak istiyorsan, kızlığını sadece evlendiğin zaman, evlendiğin adama bozdurt. Hadi çocuk seni almadı veya başka bir sebep ne bilem aileler falan istemedi onunla evlenemedin ondan sonra kiminle evleneceksin, evlendiğin adama nasıl izah edeceksin. akıllı ol! çok azıyorsan mastır diye bişe var dimi? anladın sen artık. :)) öyle bir anlık seks sarhoşluğuna gelince, boz boz diyip sonunda tüh be hepsi bumuymuş demek de var. Pişmanlık da var.

• çok doğru söylediniz pişmanlık hayatta yaşamak istedğim en son duygu dikkate alıcam yorumunuzu.

• o kadar komiksiniz ki :) burdan biri çıkıp hayır verme kızlığını dese sözünü dinleyeceksin sanki.. sen beyin olarak zaten teslim olmuşsun bedenen de olsan ne olur olmasan ne olur.. 18 yaşındasın.. 28 yaşına geldiğinde kafanı duvarlara vurduğunda yine buraya yaz.. ben yine güleceğim çünkü :)

• eyvallah tuttum senii aynı şekilde bende yazıcaktım şimdi gerçekten de öyle siz ne kadar verme kızlığını desenizde sevgilisi bi ağlar :D sonra bütün her yerini verir bu :D

• konuşma biçiminizi hiç beğenmedim doğrusu.

• acaba işine mi gelmedi? kötü ve hakaret dolu bir yazı yazmadım...

• evlen.

• tabi ailelerimize böyle desek kalpten giderler herhalde

• Öncekileri Göster
    • keşke herşey bu kadar tozpembe olabilseydi ama biz sadece birbirimizi seviyoruz elimizden başka hiç bişey gelmiyo aile yüzünden :(

• anlıyorum ama ailelerinizi ikna etmeye calısmalısınız biraz savaşın onlarda sizin ciddiyetinizi gorsunler birbirinizi sevdiginizi anlasınlar ama senin yasında biraz ufak.
      bence ilişkiye girmeden bir sure daha devam edin oda askerliğin vermiş olduğu ozlemi üzerinden atsın zaman tanıyın birbirinize..

• sakin ha... sevmek apayrı sex apayrı hepimiz yaşıyoruz bunları yüzeysel olarak inan bana böyle evlenene kadar devam etmesi en güzeli ne olacak yapınca bütün içinizdeki hırs heyecan birbirinize dokunma şehveti herşey bi anda bitecek bırakta bazı şeyler gizli kalsın o senin değerinbi arttır e4ger verirsen kadrinde kıymetinde omaz bak demedi dem sen yaparsanda ban yine sonucu yazmayı unutma

• senin ateşin basına vurmus verme desemde vereceksin zaten bundan kaçış yok elbet bigün bozulacak bence sevdicegine ver gitsin :D yazık askercik sevinsin :)

Kızlar Ne Diyor 13

• bunun hata olacağını düşünmüyorum ama sonrasında beni bıraktın vs diyeceksen o zaman senin için hata olabilir. veya yattın diye bana mecbur şeklinde düşünüp sana istediği gibi davranacağıını sanıyorsa o zaman hata yapmış olursun.

• bu konu konuşulmalı mesela ben ona beni almak için mecbursun gibisinden davranırsam ister istemez sıkılır ve soğur benden böyle bişey olmasını istemem

• Canım bnm 1 yıldır birlikteyiz 5 ayı kaldı diyosun.. zaten bu çocuk 1 yıldır askerde sen nasıl bağlaneden bu kadar sadece telefondan mı kimse hayal dünyasında yaşamasın öyle görmeden etmeden bişeyler yaşamadn kimse kimseyi tanıyamıyo erkeklere de qüvenme ne kadar sevsende, askerlerin pskolojsinide bilemezsin belki gelnce bşka kız bulck oneden etkilenck şuan elinde tek sen varsın die bu kdr seviyo görünebilir onlar bizim gbi dğl telefoneden kolay kolay etkilenmez bi kızdan.. en azından gelmesini bekle derim..Bnm sevgilimde asker 21 yaşında bnd 19. 2 yıldır çıkıyorz 8 ayı kaldı.. Tamam arada bizde bişeyler konuşuyorz cinselliğe çoooook ama çooook düşkün olduğu halde bana bi kre bile kızlığını alcam die bişey söylemedi, çocuk sürekli evlendiğimiz günü hayal edio, şahsen ben artık masumluğuna inanıyorumm :):)Ailelerimile ilgili de bi sorun da çok arayıp konuşuyoruz, versem bnde veririm ortada hiç bi sorun yok.. ama istemiyoruz..o qece ikimiz içinde çok özel olsun die hayal ediyoruz hep neyse öptüm sakın öyle bi hata yapma

• evet 1 yıldır birlikteyiz. ama biz aynı apartmanda oturuyoruz 3 yıldır zaten birbirimizi tanıyoruz. son zamanlarda askere gitmeden önce çok şey yaşadık izne geldği zamanda yaşadık. sadece telefondan değil tabiki zaten hep iç içeydik. ben ona güvendim o bana güvendi çünkü daha önceden tanışıyoduk. hayal dünyasında değiliz yaşadığımız herşey gerçekti. ama her erkekte aynı düşüncede olmaz seninki evlendiğiniz zaman yapmak istiyomuş :) buda bi fikir ayrılığıdır.

• ailem karşı diyorusn ve boyle bir durum içine giriceksin.. ee bide boz demişin bozmamış.. bence biraz daha sabr et, ilerisini goremediğin biri iicn bozma , ama cok seviyorsan ver gitsin.. ben olsam verirdim

• sabredicem dediğin gibi..

• o kadar boz boz demişsin, yalvarma derecesine gelmişsin şimdi napiym diye soruyorsun. Düşünsene sen bunun sözünü ondan önce ettin. O senin zaten istediğin zaman teslim olacağını biliyor. Bun hissi verme onun eline. Kaldı ki ne olacağınızda belli değil 1 senelik ilişkide hiç uzun bi süre değil. Ailen karşıyken biraz daha mantıklı düşün. Eğer boz derken istediğin gibi gerçekten bunu istiyor olsan napıym diye sormak yerine o anın gelmesini beklerdin. Daha neler çıkar karşına, herşeyi tadında yaşa.

• şuanda erkeklerin olduğu bır yerde kız özlemi çekiyor ve sana bunu demesi çok normal..ama daha önce ilişkiye girmediyse yine girmez oyuzden karıştırma hıc kafanı girersende gir anasını satayım güveniyorsan ölüm yok sonunda..

• banada öyle demesi normal geliyo. anlayabiliyorum onu. ama bazı arkdşlar yorumlarını buna göre yapmamışlar. cesurluğunu sevdim :)

• Diyelim ki sen bununla birlikte oldun aradan bir kaç sene geçti. o seni artık istemiyor yada sen ondan soğudun ayrıldın. bu yaşadığın şeye pişman olmucaksan tamam. ama pişman olucaksın onuda söyliyeyim. ailenin sözünden cıkmamanı tavsiye ediyorum.hiç bir anne baba evladının kötülüğünü istemez mutlaka senin göremediğin onların gördüğü bişeyler vardır.gerçekten seviyorsa evlenene kadar beklesin. hem sana olan sevgisinide bu şekilde kanıtlamış olur...

• belliki askerde baya azmış:D bozdur gitsin zevkine bak :D

• vayy çok cesurca bi yorum oldu bu :) evet azdığı belli benim gibi bi sevgilisi olunca tabii firar ettirebilirim o derece :P

• bir müddet arkadan yapın bence..

• Evlilik sözü yok, aileler sorunlu ama sen teslim olmak istiyorsun. Bence bu konuyu bir kez değil bin kez düşün. Ama alacağın hazzı değil sonrasında yaşama ihtimali yüksek sıkıntıları.

• naptınız dönünce askerden? sana nasıl davrandı genelde soğuk davranıyorlarmış :/ . birlikte oldunuzmu

• evet beraber olduk herşey gayet güzel şükürler olsun ayrılma filan yok devam :)))

• Öncekileri Göster
    • evet geldğinden beri 6 ay geçti daha yeni birlikte olduk diyebilirim canım aşırı derecede yandı ve olmadı artık yeni yeni alıştım

• ben çok korkuyorum ya o yüzden olmuyo neyse inşallah hep mutlu olursunuz :):)

• En fazla Yarım saatlik bi zevk için bütün hayatını Mahfetme...

• saçmalama kızım ya manyak mısın sen ya. allahım yarabbım. ilerde çocukların falan olacak. hadi başka biriyle evlendın. o adamın çocukların yüzüne nasıl bakacaksın. allahım yarabbım ya.sevgilim askere gittiğinde bende 18 yaşındaydım canım sevgilimde 21. aslanlar gibi askerliğini yaptı bende 15 ay adam gıbı bekledım 6 yıllık bır beraberliğimiz oldu. hiç bir zaman bana ilişki teklif etmedi.ne ben ona. tabı yakınlaşmamız oluyordu ama ilişki olmadı. şimdi de evliyim 5 aylık mutluyum huzurluyum. pişmanlık hiç birşeyım yok. aşkımı çok seviyorum sevgilerimi gonderıorum ona burdan:*sende aklını denk al teslım etme kullandırtma kendını. bir ıınsa 3-5 gunde tanınmaz. kardeşim bnm solıceklerım bu kadar. kötülüğünü istediğim için değil.

• O askerlığın verdığı cınsel açlıkla dedığı bır sey .18 -21 yas aralığında ne kadar doğru kararlar alabılırsınız ki ?acale edıyorsun bır anlık zevk ıcın hayatını ,bumuymus pehhdıyecegın sey için beklemelısın.Ailelrınızde karsıymıs hadı cocuğunda askerde fıkırlerı değiştı ,senden soğudu ayrılmadan bırde bırlıkte oalyımda bırakayım dıye haraket ederse ne yapacaksın?

• Daha çok ufaksın. Sevgilinde öyle. Askerden sonra ayrılma ihtimalınız çok yüksek.21 yaşındaki bi erkeğin karakterinin oturduğunuda düşünmüyorum. Sakin ola öyle bir hata yapma, sonra çok pişman olursun.

Yükleniyor...