İlk cinsel deneyimi genelevde yaşamak sakıncalı mı?

Ben bundan 5 yıl kadar önce 16 yaşındayken arkadaşlarımın gazına gelip ilk cinsel deneyimimi 35-40 yaşında bir kadınla genelevde yaşamıştım. Onun dışında hayatımda hiç cinsel ilişkim olmadı 5 yıldır nedense... bir de o ilişkiyi yaşarken ortamın heyecanından mıdır nedendir bilinmez boşalamamıştım... Ve bu ilişki ile alakalı aklıma takılan şeyler var mesela ilerde psikolojik sorunlara yol açar mı? cinsel hayatımı olumsuz etkiler mi? o olaydan sonra bir daha ilişkim olmaması bir tesadüf mü? bir kaç yıldır 30 yaş üstü olgun bayanlara ilgi duyuyorum bunun o olayla ilgilsi olabilir mi? en önemlisi ilişkiye girdigim kadın gerçekten kadınmıydı yoksa ameliyatlı dönme olma ihtimali var mıydı? tüm bu sorular kafamı kurcalıyor...

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• geneleve gitmek sakıncalıdır tabi..bak başına neler gelmiş..gitmek isteyenler okusunda vazgeçsinler işde..

Kızlar Ne Diyor 3

• sen asıl hastalık kapmış mıyım diye endişe duy.

• yok hastalık yok korunmuştum gerçi kondomsuz oral yapmıştı ama ondan sonra hastanede amelıyat oldum başka bi rahatsızlık ıcın o esnada kan alındı eliza testi negatif

• sevindim

• :)

• ilk deneyim için yazık olmuş sana. kaç kişinin elinden geçtiği belli olmayan hayatından bezmiş geçim derdindeki orta yaş bir kadın? cinsellik bu değildir. duygu yok, aşk yok, arzu yok. seksi küçük kaygan bi delikten ibaret görmeyelim lütfen.ilk intiba çok önemlidir derler ya cinselliği yaşadığın ilk tecrübe de bakış açını komple etkiler. bu yönden genelevler sakıncalı işte. bence her yönden sakıncalı da neyse :)

• şebnem ferah mı dinliyosun küçük kaygan delik hahaha :)

• yaptığım göndermeyi anlayabildiğine sevindim :)

• tşk edeirm dogru soylemiş tabi dogru yani herşey şey demek degil zaten suanda ıstesem parayla yaparım ama yapmıyorum o olay oldugunda da kadın 1 hafta sonra gene gel demıstı kabul etmemıtıstım dersımı aldım yani

• Acabaları geçip, yaşıtın bir bayanla gerçek bir ilişki yaşa ve sorularının cevabını gör. Gerisi boş laf.

• öyle bir bayan yok ki... olsa

Erkekler Ne Diyor 4

• bende aynen yaşadım ve bunların hepsini birbir düşündüm ama daha sonra kız arkadaşımla yaşayınca arada sevgi bağı olduğu için işler boka sarıyo, bağlanıyorsun ,kahrediyorsun, ondan başkasıyla olamıyorsun atlatması çok güç oluyo, şükür ki ilk ilişkimi sevgilimle yaşamadım, hissi manada olmaması iyi olmuş bence ilkinin böylesi daha iyi ondan sonra bişeyler yaşamaman kötü olmuş yaşayınca farkına varırsın. ilkinin genel evde olması iyi olmuş bence kafanı hiç kurcalama.

• farklı bakış açısı tabiki... teşekkürler

• ilk ilişkin ve ortamdan dolayı olsa gerek boşalamamışsın...stresör yani...psikolojik sorunlara yol açacağınızannetmem ama ilk deneyim için elbette hoş değil...cinsl hayatu-ının olmaması sana bağlı,kadınlardan tiksinmiyorsan eğer...ilişkiye girdiğin kadını en iyi sen bilirsin biz değil.dönme yada normal olması ne farkekder,olan olmuş...

• teşekkür ederim bi sorun yok öyleyse

• bence hiçte iyi bir fikir değil.Sakın böyle birşey yapma

• Genelevde ilk olarak üzerinde psikolojik bir baskı vardır; şip şak olacak ve bitecek, dokunmak yok, sevgi yok, ihtiras yok. Karşındakinin tek amacı para kazanmak. Dolayısı ile ilk deneyim olarak bence son derece kötü bir seçim. Yaşça büyük kadınardan hoşlanmanın sebebi farklı olabilir; yaşıtlarını yeterince olgun bulmuyor olabilirsin.

• hay agzına saglık kardeşim yaşıtlarımın bı cocugunu küçük görüyorum nedense :S yani yaşıtız ama ben daha olgunmuşum gibi geliyor bana

• Öncekileri Göster
    • ya çok olgun olmada olur ben 21 sevgilim 24-29 arası olsun istiyorum

• Orası biraz da kısmet... Deidğim gibi 25'ten sonra rahat olursun. Şimdi biraz daha yaşıtlarının ortamlarına yanaşmaya çalış. Çok kasarsa da zorlama.

Yükleniyor...