10 cm penis yeterli mi?

Erkek arkadaşım ile evlenmeyi düşünüyoruz bana bir gün penis boyundan bahsetti biraz ufak olduğunu ve bunu bilmemi istedi. 10 cm olduğunu bunu doktorların normal uzunlukta gördüğünü ama kendisi biraz ufak bulduğunu söyledi, beni de endişelendirdi.

Size danışmak istedim. Sevgilim 27 yaşında, 177 cm boyunda normal biri. Bu penis boyu durumu sıkıntı doğurur mu?


0|0
3|30

En İyi Erkek Görüşü

 • Yazık. üzüldüm şimdi size.

  Bir erkek arkadaşınız var ve o kadar ki evlenmek üzeresiniz. Yada istiyorsunuz her neyse işte. Ama gel görki adamcağızın aleti sizin istediğiniz ya da umduğunuz ebatlarda değil. Tüh şansa bak sen. Halbuki ne kadarda güzel bir hayat arkadaşı oalbilirdi size. Anlayışlı nazik, sizi hep sevecek, bir ömür boyu sizin yanınızda olabilecek, çocuklarınızı beraber büyütebileceğiniz. Mutlu-mesut bir aile olabilirdiniz.

  Neyse o zaman şöyle yapın siz.

  Boşverin siz onu. Şöyle bulun bi başkasını. Özellikle ilk görüşte malum yerlerine sağlam bir bakış atın onun. Hatta durun durun. İlişki teklifi aldınız diyelim günü birinde. Öncelikle sorun ona kaç cm diye? Hayatta en önemli şey buya zaten. Koca bir penis... Gerisi nasıl olsa olur zaten. Şöyle ağlaya ağlaya, acıdan kıvrana kıvrana zevkin doruklarına ulaştırsın sizi yeter. Başka hiç bi kriter aramanıza da gerek kalmaz zaten. Aklı başında mı adam gibi adammı? Boşveriiiin...

  Koca bir malafata sahipya gerisi teferruat...

  0|14