• Sor
  • Bence

Penis büyütme hapları pompası vs...

Arkadaşlar penis büyütme hapları veya pompası bu tür şeyler kullanan arkadaşlar oldu mu? Kullandıysanız yararı var mı etkili mi ? NOT:Yanlış... Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan henüz görüş yok! İlk görüş paylaşan kız olarak fazladan Xper puan kazanabilirsin...

Erkekler Ne Diyor 2

• hap ve pompa hiç kullanmadım kendi tecrübelerimden biliyorum zencefilli bal süreresen kalınlaşır .uzun süre ara verirsen tekrar eski haline döner penis. yani her zaman kullanmalısın uzatan formülü daha bulamadım. erkekler hiç yanlış anlamaz bu konuları her kes ister daha daha iyi olsun.

• zencefilli balmı :D ilk defa duydum cidden işe yarıyormu? bal çiçekmi çammı :D

• Anzer balı olacak :D

• elindekinizle neden yetinmezsiniz anlamıyorum ki ben.en büyüğü en kalını snede olacakta ne olcak...kimseye s.ki büyük kalın diye madalya takmıyorlar yarın bir gün ne donuna ne başka yere sığacak...

• merak etme bırak kullansın tıp işe yaramaz paranızı boşa çöpe atmayın die bagırıo :)) ama anlayana tabi haydar dümen keza bagıra bagıra duyuramadı sesini hala :)) işleviyle ilgilenin kardeşim boyunu boşverin saygılar...

Yükleniyor...