Erkekler kadına oral seks yaparken istekli midirler?

Kadına oral seks yaparken memnun oluyor musunuz? Ne düşünüyorsunuz? Nasıl hissediyorsunuz? Zevk alıyor musunuz, yoksa sıkılıyor musunuz?

Güncellemeler:
Tüylü vajina hakkında ne düşünüyorsunuz? O bölge tüylüyken yaparmısınız?
Temizlikten kastınız nedir? Akıntı mı? Kıl tüy mü? Yoksa başka bir şey mi?
Nemli oluşu ya da ağzınıza boşalması sizi etkiler mi? Ağzınıza boşalmasını ister misiniz?

En İyi Erkek Görüşü

• oral sexin bazen reel sexten zevkli olduğunu bile düşünürüm. bir kadını keşfetmenin en güzel yoludur. kesinlikle yaşadıklarını an be an yaşarsınız. içeride dilinizle yol alırken onun kendini kaybetmesi çok hoş bir duygudur. ne kadar sulu olursa o kadar zevk alırsınız. bazı kızlar çok şiddetli boşalırlar ki bu beni çok tahrik eder. tecavüz eder gibi yalamayı emmeyi seviyorum. dilimle yalarken kalçalarını tutup ağzıma bastırmayı severim. böylece daha derinleri yalayabilirim. vajinal dudakların emilmesi de güzeldir. zamanla kız gittikçe sulanır, vajinanın içindeki klitorsi şişmeye başlar. bunu yalamak hatta imkan varsa dudaklarımın arasına alıp emmek beni deli eder. o dudaklarımın arasındayken kuvvetle yutar gibi emesim gelir. çoğu kız burada bas bas bağıra bağıra boşalır. suların ağzıma dolması başarının zevkin tastiğidir. suları yutar yutmaz dilimle içeriyi son bir kez sıyırmak da bir dakika içinde başlayacak reel için hazırlıktır.

tüylü tüysüz her zaman yapılabilir. ama temiz ve az tüylü olmasını tercih ederim. ayrıca çok sulu olması hepsinden önemlidir. en çok bu hoşuma gider. bir de yalandıkça vajinanın genişlemesi... boşalmadan önce vucuttaki kasılmaları yaşamak dilimi vajinal kaslarla sıkıştırmaya kalkması beni azdırır.

• :-) seksi biliyorsun