• Sor
  • Bence

Erkekler kadına oral seks yaparken istekli midirler?

Kadına oral seks yaparken memnun oluyor musunuz? Ne düşünüyorsunuz? Nasıl hissediyorsunuz? Zevk alıyor musunuz, yoksa sıkılıyor musunuz?

Güncellemeler:
Tüylü vajina hakkında ne düşünüyorsunuz? O bölge tüylüyken yaparmısınız?
Temizlikten kastınız nedir? Akıntı mı? Kıl tüy mü? Yoksa başka bir şey mi?
Nemli oluşu ya da ağzınıza boşalması sizi etkiler mi? Ağzınıza boşalmasını ister misiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• oral sexin bazen reel sexten zevkli olduğunu bile düşünürüm. bir kadını keşfetmenin en güzel yoludur. kesinlikle yaşadıklarını an be an yaşarsınız. içeride dilinizle yol alırken onun kendini kaybetmesi çok hoş bir duygudur. ne kadar sulu olursa o kadar zevk alırsınız. bazı kızlar çok şiddetli boşalırlar ki bu beni çok tahrik eder. tecavüz eder gibi yalamayı emmeyi seviyorum. dilimle yalarken kalçalarını tutup ağzıma bastırmayı severim. böylece daha derinleri yalayabilirim. vajinal dudakların emilmesi de güzeldir. zamanla kız gittikçe sulanır, vajinanın içindeki klitorsi şişmeye başlar. bunu yalamak hatta imkan varsa dudaklarımın arasına alıp emmek beni deli eder. o dudaklarımın arasındayken kuvvetle yutar gibi emesim gelir. çoğu kız burada bas bas bağıra bağıra boşalır. suların ağzıma dolması başarının zevkin tastiğidir. suları yutar yutmaz dilimle içeriyi son bir kez sıyırmak da bir dakika içinde başlayacak reel için hazırlıktır.tüylü tüysüz her zaman yapılabilir. ama temiz ve az tüylü olmasını tercih ederim. ayrıca çok sulu olması hepsinden önemlidir. en çok bu hoşuma gider. bir de yalandıkça vajinanın genişlemesi... boşalmadan önce vucuttaki kasılmaları yaşamak dilimi vajinal kaslarla sıkıştırmaya kalkması beni azdırır.

• 37gün

:-) seksi biliyorsun

Erkekler Ne Diyor 32

• hoş olur

• sevdiğim hoşlandığım aşık olduğum birisi ise onun zevk alması adına yaparım.

• onu tahrik etmek için evet. ama traşlı olmalı

• zevk alıyorum diyemem ama hosuma gittiğini söyleyebilirim. ama partnerim orgazma yaklastıgındaki yüz ifadeleri, kafamı elleriyle tutup bastırması, iniltileri falan bunların hosuma gitmemesi imkansız. simdi düsündüm de bunların hepsi olmaya basladığında ben de zevk alıyorum galiba :)

• evet oral sex zevkli bir eylemdir yaparken kadının hosuna gitmesi zevk alması boşalmasını saglamak tabiki zevklidirr hosums gider temizlik önemli aşırı kıllı olması dogal kokusu dısında rahatsız edici başka koku olmamalı . oral sex yaparken sıkılmam partnerimi orgazma ulaşmasını saglamaya calısırım boşalması hosuma gider

• ben bayılıyorum en sevdigim pozisyon :) tüylüyken yapmam mide bulandırıcı olur,nemli olması etkilemez agzıma boşalırsada pek etkilenmem ama intikamım acı olur .):):):)

• Kıl tüy mühim değil ama temizlikten kasıt akıntısı olmayacak, bildiğin temiz olacak işte yav. Agzına boşalması kısmını tam çözemedim.

• Bence bu da diğer fanteziler gibi karşındaki kişiye duyduğun ilgiyle doğrudan alakalı. Eğer birini seviyorsan yaptığın her şeyden zevk alırsın. Yorumların çoğunda tüylü, terli olmasın, parfüm sıksın, temiz olsun diye ifadeler var. Açıkçası sevdiğim kişide bu şartların hiç birine bakmam ben. Asla da midem bulanmaz. Ben sevgilime oral sex yaparken onun inlemeleri de benim için büyük bir zevk ve haz nedenidir. Çok büyük zevk alırım, tahrik olurum ve sonrasında da asıl icraata geçerim.

• zaten nemli olur değil mi heleki ozevk almaya basladıysa...ve oral seksin amacı nedir? partnerini rahatlatmak değilmi? elbette bu rahatlama sonunda bosalma da olacak. buna dayanamayacaksan neden yapıyorsun ki? sonucta agza bosalmalı.. yani ben isterim

• Yaptıgımda temizdi hoşumada gitti

• Oral seks yapmak için hijyen şartır kadınında erkeğinde organı temiz olacak oraldan önce tertemiz sabunla yıkanacak durulanacak ve kurutulacak ondan biraz koku sürülecek her ikiside birbirni sırayla yalayacak emecek çok güzel olur

• tüylü vagina oral seks için bana göre ideal değil. yemek yerken içinden sac cıkması gibi bişey bu. temizlikten kasttetigim ise hem tüysüz kılsız hemde akıntı ve koku olmayan bir vagina

• bu kadının temizliğiyle dogru orantılı bir soru. bilirsin bazı kadınlarda akıntı veya ceşitli hastalıklardan sebep koku durumu oluyor. gelde oral yap böyle bir durumda. adam erkeklikten sogru be. ama kadın pırıl pırıl mis gibiyse tabiki oraldan zevk alınır. benim favorilerim arasındadır mesela :)

• ya bençe çok saçma bi soru,hangi erkek sevmezki yalamayı,(tabi temiz ise)

• devamında gelecek olan seksi daha da güzel ve ihtiraslı kılması için tabii ki yaparım. ama temiz olmalı. yani temiz derken kılsız ve bakımlı olmalı. olması gerekn kokudan başka bir koku olmamalı :)

• Oral seks olmazsa olmazlarımdan biridir. Bazı erkekler hiç dilini değdirmez bile, direkt içine girerler. Düşüncelerine saygı duymak gerekiyor.Oral seksin tatlı ve doyurucu olması için bir erkek adına, kadında hijyen çok önemlidir. Erkekte de keza önemlidir. Kokusu rahatsız edici olmamalı, tadı hoş olmalı (sidik vs barınmamalı), tüyü abartı boyutta olmaması çünkü ter tadı bozar. Ağza boşalması ise erkekten erkeğe göre değişir. Ben çok seviyorum :)

• devamında gelecek güzel karşılıklar için katlanırım :) ama temiz olmalı. kıl mı o da ne zaten zor bi iş bide kıllı ıyyyy iğrenç :)

• idrarın çıktığı yere dil sürene kısaca a.a.f.v. derim ben.

• uzuncasını alalım?

• Öncekileri Göster
    • Allah Akıl Fikir Versin olabilir =D

• :D arkadaşlar çok zeki :D tebrikler ediyorum sizi bir adet karşı cins organ ghediye ediyorum :D

• evet kesinlikle zevk alırım

• tüm erkeklerin hoşuna gider sahiplik duygusu oda

• tertemiz olması en güzeli geçen kampta karı kocanın kitap okuduğunu farkettim kadının vajinası gibi bi vajina hayatımda görmedim sohbet ettik bend e ister istemez erect oldum kadın ve kocası anladı güldüler ama elimde değildi kaymak gibi bişidi tercihim kaymak gibi olması ama oral yapmam kolay kolay vajinaya zaman lazım .

• tüylüyge igrençtir herşeyin başı bakım kardeşim bakım varsa sorun yoktur hatta çok güzel olur bide ten uyumu varsa allah:)saygılar

• ...Ve uzun yollar sonunda aşk vadisine varırım. Venüs tepesinden usulca seyrederim manzarayı. İki tarafını çiçeklerin süslediği o derin vadiye, dar kıvrımlı patikalardan öperek inerim. Aşk deresi akar o vadinin tabanında. Yukardaki klio tepesindeki pınarlardan doğar bu dere. Ceylan gibi sekerek su kenarına giderim ve kana kana içerim onun suyunu...Böylesi güzel birşey neden kötü olabilir ki? Bundan daha güzel birşey hayal edemiyorum. Dilim ince motifleri işlerken, sanki ruhlarımız tango yapıyor; onun derin nefes alışları beni benden alıyor. Derin derin çekiyorum içime kokusunu ve yudum yudum içiyorum çiçek balını....Hafif tüyler sorun olmaz, bakımlı yani temizlenmiş olması yeterlidir. Kısa dediğim kısa işte :) yada hiç de olmayabilir, varlığı sorun değil. Hijyen önemli. Çünkü onun o doğal tadını ve kokusunu güzel yapan bu ;)Yoni kutsal mağbettir, suyu ruha şifa verir:) ve bir de bu güzelliği uzanıp uzun uzun seyretmekten daha keyiflisi, dilinin yarattığı sanat eserinin yüzündeki o mutlu ve kendinden geçmiş ifadeye şöyle bir bakmaktır ^^

• off gecen az kaldı midem bulanacaktı ama ilk ilişkimizdi

• evet oldukca etkiler bana göre ödülüdür boşalması ve harıkadır.

• bir kadını zevkten çıldırtmak kadar erkeği delirten başka şey yoktur seks sırasında,kadının zevk alışının senin dudaklarında ve dilinin ucunda oluşu her şeyin ötesinde elbette hijyen önemli ama birlikte olduğun kadın ile ilişkinin boyutu zaten bu altyapıyı oluşturuyor...ben kendi adıma bu konuda çok zevk aldığımı söylüyebilirim,tüylü konusuda elbette orman gibi olmamalı..ama tercihim tüysüz oluşudur...:))))

• bence çok zevkli ve hiç sıkılmadan isteyerek yaparım.

• ordayken sıkılınır mı hiç deli! allah tan belamı mı arıyorum hazır bulmuşum bir de sıkılıcam heeeee iilahi sende

• akıntı olursa iğrenç bişey.diğer türlü de çok zevkli bişey değil yani

• Ben şahsen kadına oral yapmayı zevk alıp kıvranmasından elleriyle basımı vajina bastırmasından dolayı yapıyorum.ama kendime oral yapılmasını daha cok seviyorum o yuzden 60 en sevdigim pozisyondur.

• aşırı uzun olmadıktan sonra sorun yok
      ama akıntıdan kastım var ilişkiye girdikten sonra pek görüntü hoşuma gitmiyor yapmamda ilişki oncesi orala evet ilişki sonrası orala hayır :)

• Erkek karşısındakinin zevki için yapıyorsa oral seksi, kadınını tatmin etmeye çalışıyorsa sıkılmaz. Yoksa sıkılır. Mesela ben sevgilim zevk aldıkça zevk alan biriyim ve ona bunu çok istekli bir şekilde yaparım.Tüylü vajina kötüdür, pis durur, tüyler kokuya sebep olabilir görüntüsü de kötüdür.Temizlikten kasıt akıntı, tüy ve kokudur. Bunlar olmazsa daha iyidir.Nemli oluşu normaldir eğer karşıdaki erkeği isterse doğal olarak ıslanır. Kişisel olarak söyleyebilirim ki ağzıma boşalması sorun değil.

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 1

• ben bir bayan olarak erkeğin cinsel organını öpmekten de öpülmekten de hoşlanmıyorum!

Yükleniyor...