Kız arkadaşım cenabet olduğunu söyledi.

Merhaba, Bugün kafamı acayip bulandıran birşey yaşadım. Kız arkadaşım benim boy abdestim yok, cunubum dedi ve ben şok oldum. Çünkü o kızın mastürbasyon yapmayacağını adım gibi biliyorum, öyle biri değil o, tanıyorum onu. Bugün birlikte bir yere uzandık birbirimize epey sarıldık falan bir tür sevişme şeklinde bişey yaptık ama herhangi bir cinsel temas olmadı, sadece sarılmaydı. Acaba orada olmuş olabilir mi? Soruma gelince:1 . Kızlar sarılınca öpüşünce vs. boşalırlar mı?2 . Kızlar sadece boşaldıklarında mı cunub olurlar, adet olunca da cunub sayılırlar mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• regl dönemindeyse o şekilde söylemiş olabilir onun dışında sarılınca bişi olucağını sanmıyorum.

• FAkat bu arkaşımda kansızlık var ve adet duzenı hıc yok ve adet oldugunda bunu benden saklamaz ben onun masturbasyon yaptıgına ınanmıyorum sadece yapmaz benım bldıgım . asıl sorum kendılgıınden akıntı olmuş olablırmı bir an için ?

• Öncekileri Göster
    • hımm . Yani onu ıslatmayı bıle beceremıyorsam way halime ya. cunku bugun epey bı iç içe girdık olması lazımda bende problem var galba :) oncekı farklı sorularda gordum yok bi yakısıklı gorursen kılodun ıslanır flan yazmışlar gormeyle bu iş oluyosa bebım anlatıtggım olayda haylı haylı olmus demekdır ama ılgınc rahatsız olmuyo onu anlamak cıdden cok guc :S

• Bu konuyu kendisine aç bence en iyi çözümü aranızda bulabilirsiniz.

Kızlar Ne Diyor 4

• Öpüşünce boşalmamışdir, ıslanmışdir belki, regl dönemi bitmiştir, yıkanmamışdir.

• Islanma dedğimiz olay çok basit mi oluyor ve ne kadar miktarda olur bu cenabet yaparmı bilgilendirir misiniz?

• Bilemem ben kim ne kadar olur ama kolayca olabiliriz çünkü zaten varjina hep nemlidir. Islanınca cenabet cenabet oluruz

• öpüşme sevişme esnasında ıslanma olmuştur o yüzden

• bildiğim kadarıyla boşalma değil ama ilişkiye girdiğimizde ve aybaşı olduğumuzda cunup sayılırız:))ayrıca nerden bılıyosun belkı kız mastır yapıyor ama sana söylemiyor olabılır yada aybaşından yeni çıkmış olabılır..

• adet olunca cenabet olmuş olursun ah ah ne desek nerelere gidicek manası belli değil erkekler biraz daha bizimle ilgilenin

Erkekler Ne Diyor 8

• 25-30 yaşında birinin böyle birşey sorması garip geldi bana..

• Cenabet kirlilik demektir. Kendini kirlenmiş hissedebilir bu kadar basit.

• normalde günaha girmemek için kadınları toplum yaşantısından çıkarmak gerekiyor ozamanda erkelere sulanmaya başlarız biz insanız sonuçta

• hele bu dedigini yaptiklari icinmi avrupada senin gibi gayler cogaldi simdi kiliside nikah kiyarlar. sapik herif aklin fikrin gaylikte, enseslikte, i*nelikte.

• Cenabetlik sadece boşalınca olmaz zevk suyu da azman da abdestini bozar. Erkek için de kız için de öyle.

• Cenabet olsa nolur olmasa nolur. Yaptığınız şey sanki dinimize çok uygunda bir tek düşüneceğiniz cenabetlik kaldı:)))

• rüyasında bişiler olmuştur ve abdest almamıştr bu kadr bast

• kızlar sadece öpüşünce abdestleri gitmez regl oluncada sürekli boy abdesti alıyorlar...

• opusunce gıtmıcegını blıorm benım sormak ıstedıgım acaba öpüşüp sarılırken hanı akıntı flan olmuş olablırmı ?

• akıntı zaten rutin olabiliyo kızlarda bu normal bişi onun için uyarılmalarına gerek yok akıntı olması için hatta günlük ped kullanırlar o yüzden, ama o kendini psikolojik olarak rahatsız hissettiğinden dolayıda demiş olabilir o sözü yani...

• cenabetlik regl ve boşalmayla olur. erkekte sperm akmasıyla olur. yoksa erkekten gelen zevk suyu cenabet etmez. Kadında öpüşme, sarılma gibi cinsel davranışlardın dolayı kadının vajinasının ıslanmasıyla cenabet olunmaz. erkekteki zevk suyu sperm içermez, yumurtalıklardan gelmez, prostat denen yerden gelir.

Yükleniyor...