Hep erkeklerin cinsel organının büyüklüğü soruluyor peki ya bayanlarda ki büyüklük tercihiniz nedir baylar?

Şimdi merak ettim dehep erkeklerin cinsel organının büyüklüğü soruluyor peki ya bayanlarda ki büyüklük tercihiniz nedir baylar ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• öncelikle cok ilişkiye girmek vajinanın genişlemesi anlamına gelmesin dogum olabilir ama öncelikle standart bir vajina yok cok büyük olabilir cok dar olabilir. eger büyük oldugunu düsünüyorsan göbekten alınan yagları vajinanın etrafına dolgu yapıyorlar. ve buna küçültme ameliyatı deniliyor fazla masraflı degil. eger böyle bir sey istiyorsan erkek arkadasına söyle madem dar seviyor versin parasını darlastırsın :-)

• Abi sen ne anlattın soru neydi ya kafayı buldum resmen :/

• dar olması caizdir derim bu arada

Erkekler Ne Diyor 26

• Dikine değilde yan dursun isterim:)

• birbirini tamamlasın yeter :)

• orta bos :) ne büyük ne kücük

• hani bayanlar erkeğin alati nekadar büyük olursa o kadar zevkli olur diyorlar benimki 23cm ve bu güne kadar hangi kadınla ilişkiye girdimse ya yarıda kaldı yada benimle birkez ilşkiye giren ikinci kez girmedi şimdi soruyorum hani büyük sevenler nerde nemekki yalan kadınlar büyük sevmiyorlar ne kadar dikkatli ilişkiye girsemde acı çektiklerini söylüyorlar benim bu durumuma bi cevap verirseniz sevinirim

• balık etli olsun :)

• bazı kızlar 165 falan kilolu dolgun memeleri var kalçalarda öyle balık etmi deniyor bazı kızlara bu yakışıyor önemli olan yüz güzelliği yüzü güzelse diğerleri teferruattır çıtım pıtı kızlara dolgun meme gitmiyor

• dar olması tercih ederim soka soka genişletirim zaten ben

• Açık net, dar dudakları içe dönük hatta az da kabarık olursa güzel olur tam şeftali kıvamında..

• türk kızlarının güller açmış yaprakları sağa sola dağılmış gibi. ben küçük kızken çizgi gibi oluyor öyle isterim. yabancı kızların hala öyle :)

• bu göreceli bir kavram. iki organ birbirini tamamlıyorsa en iyisi odur. ama tutup da herkese sokacak değiliz yani ne çıkarsa o :D

• 185 (m²) kullanım alanı ebeveyn banyolu bahçeli geniş ferah deniz manzarı olmalı :D

• fındık gibi olsun

• ne çok dar ne çok geniş dar olsa zarar vermek istemem geniş olsa içinde kaybolmak istemem ideal olsun :)

• dar

• küçük olması makbüldür lakin büyüğü hiç iyi olmaz zira ha olmuş ha olmamaış ne farketti boşuna emek sarf ettim dedirtir adama :D:D

• tabii Türk kızları gibi olmayacağı kesin sarkık sağdan soldan et fışkırmış bir görünümden çok, dar sıkı ve güzel görünümlü olması gerekir

• çoğunluk böyle değil mi kardeşim sizde biliyorsunuz işte. benim kaldığım falan yok merak etme ;)

• O sarkık dediğin kızlara kalıyosun ama :) ayrıca her türk kızı için aynı şeyi söyleyemezsin

• " sarkık sağdan soldan et fışkırmış bir görünüm" işte böyle

• Öncekileri Göster
  • Bu soruyum 1 milyon erkege sor 2. Bir şık soylemez follos gibi olmus bir waginayi kim ne yapsin ? O yuzden cewap bildigin cewap dar olsun we ust kismi biraz etli olsun ;)

• Bunu da ancak biz türkler merak ederiz. Kadınlar neden kendilerini sadece cinsel obje olarak algılar acaba.

• hem büyük olacak avucuna alacaksın böyle hemde dar olacak sıktımı penisinin içinde kalacakmış gibi oldugunu hissedeceksin demi yani

• milletin işi gücü yok galiba:Ddaha soruya dakkasında bir sürü cevap geliyor.çakallarr..:DD

• Derli toplu olucak, sarkık dudak yapısına sahip bir vajina görüntü bakımından biraz itici duruyor ama zevk konusunda bir hayli iyi. En önemlisi dar ve ıslak olması.

• içi dar olmalı, penisi iyice kavramalı...

• kadın dediğin minyon olacak be güzelim, ama bana sorarsan poposu azıcık büyük kadınlar biraz daha hoşuma gidiyor... :)

• Dar olması yeterli :)

• dar ve kabarık olacak.arkadan bakıldığında iç dudaklar gözükmeyecek.

• DAR OLACAK.KÜÇÜK OLCAK

Kızlar Ne Diyor 2

• Buyukluk önemli dğeil vajina yapısı gereği ne gelirse alır :) önemli olan makine gibi çalışması kolay kolay arızaya çıkmaması :)

• buldunuzda beğenmiyonuz şunlara bak

• az daha büyüyünce bulursun :))

• begenmıyorsunuz deıl..vajına dedıgın cekıcı olacak..cuval gıbı olmıyacak...

• hiç ya şöle olacak böle olacak.iyi oldu bari ilan verelim kaymak gibi,dar vs...:DD

Yükleniyor...