• Sor
  • Bence

Kalın penis mi seversiniz yoksa boyutuna bile bakamam cetvelle aram yoktur diyenlerden misiniz?

Evet çokkez sorulmuş ama.penisim çok kalın olması benim için bi sorun..kimine göre değildir belki..

Güncellemeler:
link

bu linkteki gibi...ama bu penis resmi değil..kurallara uyarım

En İyi Görüş

• Valla bende kalın severimde.Ortalama belli.O yüzden pek sağlam bi penis bulacağımı sanmıyorum.Seninkide atmasyon tamamen

• Inancini yitirme, var istedigin gibiler;)

• ya benimkisi sertken elimi kapatttığımda başparmağım ve işaret parmağım anca sarıyor.Elimde büyük sayılır.Yani orta ile büyük arası.Sence bu kalınlık ideal midir?Sadece fikir almak için soruyom.Yanlış anlama.Bunlar böyle sora sora bende merak ettim ölçtüm amk.Ergenlikte aklımdan bile geçmemişti.Ama şimdi böle sora sora benide merak sardı.Sertken 18 cm falan.Sence nasıl?

• ya ben 20 yaşındayım geçen bi hayat kadınıyla birlikte oldum bana dediki bunu nerde büyüttün yüzünü döktü acaba büyük pensli adamlardan hoslanmıyr mu kadınlar 16cm felan ama kalın.. ?

Kızlar Ne Diyor 7

• tamam gorduk seni neden gizledk kenedeni :)

• kalın olması iyi tabikide

• diyelim ki kalın sevdik yada uzun sevdik ne yapacan? yani millet önce adammısın diye bakıyor en son aşama penistir. oda karşındaki seni severse zaten önemli değildir.?

• sen madamın dibisin kız :))

• Öncekileri Göster
    • +1

• aldatmalar neden oluyor?

• kalın olması iidir doğum yapan çoğu kadının vajinası çok genişlio hissiyat azalıomş.araştırdığıma göre öle.en iisi büyük olması.zaten bi kadının çatısı dar değilse vajinası gayet uyum sağlar büyük penisle

• çatısı dar olsada uyum sağlayamaz mı ?

• Öncekileri Göster
    • erkekler dar sever

• penise göre vajina,vajinaya göre penis gerek.çok dar bi vajinaya büyük bi penis zor girer zaten.ne erkek bişe anlar ilişkiden ne de kadın.aa kadının anladıı bişe olur acıdan başka ne anlasın kadın.bakın bu sorunları birebir yaşayan insanlar tanıorm

• Yetti bitti bu penis meselesi...Aynı şeyi söylicem bizim ülke kadar bunları kafaya takan ülke yoktur sanırım

• Herkes biribirinin üzerine çıkmak istiyor .

• çinliler bile bunu mesele etmiyodur bu kadar :D

• he gurban canını yiyem senin... ne güzel söyledin...

• kalinlar zevk verir !

• işi biliyo usta splinter :D

• Acıtnasin sonra

• kalin olacak yara yara girecek yara yara cikacak

Erkekler Ne Diyor 10

• bu tip konularla alakalı şöyle düşünüyorum artık.avrupada yaşayan ark. larım yabancılarda hiç erken boşalma problemi yok.dünyada erken boşalma problemi olan varsa kesi türk dicek kadar çoğaldık dedi.onlar bar dönüşü kızları hiç tınlamıomuş sevişmek aklından geçmiomuş ama biz tattıktan sonra paso sex istiyoruz.sonrasındada performansı kafaya takıyoruz..avrupaya mastıra gitsemmi acaba ya:D

• onu bunu bilmem seven bir kadının boyuta pek fazla takılacağını sanmıyorum eğer takılırda kocasına danışırsa o adam onu vurur sanırsam.

• İnce gibi sanki bu da..kalın diyebilmemiz için 2,5 litre kola ayarında olması lazım

• 'cetvelle aram yok diyen' deyim mi dicem gerçek anlamda kullanmıssın

• kalın ve büyüklere zaafları var nolursa olsun. ne derlerse desinler.. bu gerçeği saklayamazlar. Ama sevdikten sonra, ne çıkarsa bahtlarına artık :)

• o resimdeki gibisini afrika ormanlarında bulurlar belki =) fazla hayalperest olmasınlar :D

• eger lınktekı kadar varsa once bırı karından cocuk yapmalı yoksa o penıs delıge gırmez

• Elim kalındır...Elle penis de doğru orantılıymış öyle diyollar ona göre.

• işler böyle yürür açıklıyım sana hacışimdi sevgili aşamasında sorun olmaz, evlilikten sonra devam eder bu, sen ne kadar sevsende cinsellikte memnun edemessen gider baskasının altına girer, ki giriyolarda, sebebte eşininkinin ince veya küçük olması, beni baskaları memnun etsin ama ben seni seviyorum sen kal yanımda hesabı olay budur.

• sosis kalınlığında olsa yeter

Yükleniyor...