• Sor
  • Bence

Kızlık bozulunca ne kadar kan gelir?

arkadaşlar biliyorum size çok saçma gelecek .. ama sevgilimle sarılmıştık sonra iç çamaşarımda bi leke gördüm hatta bi leke dahi değil kan gibi kırmızı değil .. tırnak üçü nokta kadar pembe bişey tam pembede değil hatta çok çok açık renk .. biliyorum böyle kızlık bozulmaz ama bu bile aklıma geldi yani .. kızlık bozulunca ne kadar kan gelir ? en az ...

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• acık renkli kan gelir pempemsi korkma hafif bir zedenlenmedir. dert etme 2 kere yasadım bu olayı kızlık zarı acık renkli bir kan normalda bir kahve fincanının yarısı kadardır kan miktarı. zarın kalın ise daha fazla olur hatta parca parca 2 3 gün sürer .

• yani?

• bir dakka bunu bende merak ediyorum fincan yarısı kadarsa yine epey geliormuş

• evet benim 2 tane deneyimim oldu ilki cok kanlı gecti. kasıklarım ve göbegimin altı resmen boyanmıstı pempeye bende saırmıştım o kadar kan nasıl oldu diye sonra devam etmedik cünkü organım girdiginde cok acıdıgını söyledi 4 gün bekledim bende dörtgünün sonunda is bitti bu seferde acıdıgını ama zevkli oldugunu belirtti. . ikincisinde daha deneyimlimdiy. direk sokup kanın akmasını bekledim. o kadar var anlayacagınız. bana kızların günahına girdin falanda demeyin simdiden zorla yapmadım. :-)

Erkekler Ne Diyor 12

• rahat ol hala kızsın..

• tesekkurler :))

• bozulmamış patlamış senin ki..tampon yap hemen ben 112 yi aradım yolda...hem saçma olduğunu biliyorsun hemde soruyorsun dikkat et bu sitede soru sorarkende kızlık bozulabilir diye duymuştum...

• nıye dalga gecıyorsunuz kı ıcım rahat etmedı sordum..

• Öncekileri Göster
    • sarılmaktan ınsan pısman olur mu olmadım böyle bi olayda onunla ilgili değildir zaten .. biliyorum kızlık zarı hem kan kırmızı olur bu pembe ve tam iç çamaşırının o bölgesınde degıldı yukarıdaydı yanı alakası yok sanırım ama yınede ıcım rahat etmedı

• o zaman için rahat etsin..bişey olmamıştır..

• video gördüm çok geliyor

• Zaten kızlık bozulduğunda renk tam oalrak kırmızı gelmez.Biraz pembemsidir.Ve çok az gelir ama 1 damladan fazla olduğu kesin.Zaten bu soruya verilecek en kısa cevap şudur : Arkadaşım sarılmayla kızlığın bozulduğu ilk nerde duyuldu biliyor musun?Şahsen ben şimdi burda duydum.

• Ben sana yazayım. Evde ananın temizlik yaptığı plastik kovanın yarısı kadar...Kova 18 lt olsa demekki bir 9 lt geliyor...

• çok zeki sanıyorsun kendını

• kırmızı gelirse kork. şimdi değil

• oha sarilarak mi. yok artik :D ya regl olacaksindir ya da bir akinti vb dir sadece

• Zevk suyun gelmiştir kanla karışık o yüzden pembedir

• tırnak ucu kadar sanmıyorum

• kızlık zarıyla alakalı bişey değil orda kalmış bir beyaz bir sıvıdır azda kan mevcutsa pembemsi bir renk katar

• Yapmışsan iyi halt yemişsin seni terk ederse şaşmam ayrıca vajina dardır dar olması ve zar damardan oluşmakta damar zedelendiğinde kan gelir zorlandıysanız tabiki ama genelde zorlanma muklaka olur ilk başlarda sonuçta zor vajina kızların beli ince ve çatıları zarif olduğundan vajinanın dar olmasına da sebeb olabiliyor..

• Kızlık zarın yerinde bence:) yada sok bir kontrol et :) Sen içeri soktukça seni içerden iten birşeyler varsa kızlık duruyor demektir

• bozulmamış kızlığın

Kızlar Ne Diyor 5

• evet bozuldu hatta tokalasınca da bozuluyo

• nıye dalga gecıyorsunuz kı ıcım rahat etmedı sordum..

• Öncekileri Göster
    • tamam canım tesekkurler

• birşey sorucam kan galior mu çok peki

• Ne yapmıştınız ne yapmıştınız...Allah Allah

• Kişiye göre değişir

• Kızlığın bozulmamıştır. Fazla kanamaz zaten..

• yok ya o şekilde bozulmaz üzülme

• bende öyle tahmin ettim .. ama yinede sorayım dedım:)

Yükleniyor...