Kızlar, çok para karşılığında tanımadığınız biriyle bir kereye mahsus birlikte olur muydunuz?

Kızlar, çok para karşılığında tanımadığınız biriyle bir kereye mahsus birlikte olur muydunuz?O parayla iki adet BMW 3.20 alabilirsiniz.Yatırım yapabilirsinizEv alabilirsinizÖzel üniversite bitirebilirsinizYapar mıydınız?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hyrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Kızlar Ne Diyor 10

• 3ay

Ben yapardım çünkü şu sıralar çok para sıkıntısı çekiyorum ailemden para alamıyorum. Ama ben bakire değilim bana para vermezler ki. Vücudum da çok seksi değil göğüslerim küçük üstelik :(

• sen 80 bin lirayı gozden cıkardın galiba :D

• adresı ver abimi yolluyorum:)))

• Sen benden korkma bebeğim, korkacak olanlar korksun.. :)

• Bu soruyu sorarken acaba aklın neredeydi çok merak ediyorum. Fakirlikten sürünsem, ölecek duruma gelsem yine yapmam.

• Peki sen aynı para karşılığında bir geceliğine gay olur musun.? Hadi parayı arttırıyorum, 500.000 lira karşılığında bir erkeğin kollarına kendini teslim edip, onun tüm isteklerini karşılar mısın.?Bu soruyu sorarken, hiç düşünmedin mi böyle bir karşı soru gelebileceğini.? Benim soruma cevap ver ben de senin sorunu cevaplıyayım.. Sakın önce ben sordum, önce ben cevap alayım triplerine de girme.. Yemezler..

• Hayata bakışım başka şey, gerçekler başka.. Benim hayata bakışım gibi olsaydı bu dünya cennet olurdu ama ne yazık ki öyle değil..

Ayrıca, merakını da gidereyim.. Ben çok önceleri bir kadınla da seviştim.. Onun da nasıl bir şey olduğunu bilen biriyim..

• korkulur kız senden :))

• Yahu ben size gidip baska bir kadinla sevisin desem ne hissederdiniz merak ettim. Verici-verici dengesi. Hayata boyle mi bakiyorsunuz gercekten? Quite hot indeed :D

• Öncekileri Göster
  • :))) sacmalıkkk

• senin parani falan bilemeyecegim ama kocaman, ne dedigini bilmeyen muhabbete hakaret karistiran bir agzin var

• benım o paradan daha fazla param var .. ki bedenimi para karşılığı değil hislerim karşılığında sunarım... sanırım cevrende para karşılıüı yatan kalkan cokki sallıorsun burdan ikidir.. sen hayatında o kadar parayı bir anlık zewk icin harcıcak gerizekalı tanıorsan ona soyle gun gelir mumla arar o paraları.. hepiniz*budalası olmuşunuz ... en sonunda konusturuyorsun beni

• sen de birseysin ama yazmiyim sana buradan

• Öncekileri Göster
  • tipini beğenirsem yaparım da öyle biri de neden para vermeye gerek duysun ki?tipine bağlı yani :) teklif edicen mi? :)))

• tabiki de hayır. şaka bir yana kimseyi kabul etmezdim tabiki. beğensem de... tek gecelik ilişkim olmadı... o kişiden çok etkilensem beraber olabilirim ama yine de para almam.

• tipi falan kiro, insaatta calismis gibi ustu basi feci. Ama para iste baska biri veriyor ona ve bu parayi alip duzgun bir hatunla yap diyor. Sevabina gibi :)

• para olmadanda bu işi yapabilirsin..bi ara aynaya bak..alnında enayi filan yazıyor olmasın:)) yada sen benim eski sevgilime git sana parasız bi bayan nasıl güzelce seks kölesi edilir ders versin..

• aa rica ederim..parayı alayım..sabaha kadar fulll muamele...:))) hah hah ha...

• yok siz o zaman da isi sulandirip parayi alip kacarsiniz. Anlasildi. AHAHAHAA

• kusura bakma..kurtarmıyor canım:))

• Öncekileri Göster
  • hayırdır, evet diyen çıkarsa teklif mi edeceksin?

• durustlugunuz icin tesekkurler keske herkes sizin gibi olsa

• haha. evet.

• Hic belli olmaz! HAHA!

• asla fahişemiyiz

• Bu sizin fikriniz, saygi duyarim

Erkekler Ne Diyor 7

• sorunun baslıgını degiş bene fahişe misiniz yaz :D

• onun dizisi bile çekildi, sen başka senaryo bul eskidi o eskidi

• onu izlemedim yav listeye aldım sağol

• filmi var filmi yahu Indecent proposal diye... bi kereden birsey olmaz deyip rezil olan iki hayati anlatiyor

• bu teklif etik değil ama daha önemlisi herkesin açıkça cevap vermesine alan yaratan önemli bir soru...:))))

• sana biri teklif mi etti gardaş?

• Bunları insanların beynine sokanlar hep aptal tv dizileri.

• RealGuiding in sorusunun tersini soralim madem gay olmayi yediremedin, sen de o zaman 80 yasinda porsumus bir nine ile olup al o parayi, kabul eder misin?

• ben de teyzeler yok :) digerleri de seni istemez

• Sen versene telefonunu o teyzenin? :)

• Zevkine yapan bu miktarı kabul etmez olur mu sence :D

Yükleniyor...