• Sor
  • Bence

Kadınları nasıl tatmin edebilirim?

Erkek orgazm olduktan sonra, kadın hala orgazm olmadıysa ne yapmak gerekir?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Her ne kadar kadinbu arkadaşımız aksini iddia ettiyse de aslında erkeğe büyük görev düşüyor. İlişkide eğer aynı anda orgazm olunamamışsa, ki bu zaten çok zor ve nadir olan bir şeydir, kim daha önce gelmişse eşine yardım etmekle yükümlüdür.Sizin sorunuzdaki gibi eğer erkek sertliğini yitirdiyse sevgilisini eliyle ya da oral yolla tatmin için uğraşmalıdır. Eğer sağlıklı ve sürekli bir cinsel yaşam hedefin var ise, sen eşine ve o da sana bu şekilde sevgiyle, saygıyla, utanmadan, sıkılmadan bu şekilde sevişmeniz gerekir. Çiftlerden biri orgazma ulaşamaz ise ve bu sık tekrarlanırsa birlikteliklerde denge bozulur ve eşler birbirinden kopar. Bunun sonucu istenmeyen aldatmalara kadar varabilir.

• Bu cok güzel oldu, tam detayını anlatın. Bana göre kadınları işte anlamak lazım. Onlar tatmin olmazsa, kıro gibi karşı tarafın tatmin olması yetmez. Bayanları da düşünmek lazım, teşekürler arkadaşım.

• Daha detaylısını ben anlatamam. Onu siz yaşayarak öğreneceksiniz, herkes gibi...

• Bilgiyi bilmiyorsak başkalarından öğreneceğiz. Bir bilgi yarım insan demişler. :))

Kızlar Ne Diyor 7

• Kadınlar orgazm olup olmayacaklarını kontorl edebilirler. Tamamı değilse de, büyük çoğunluğu. Nedense erkek arkadaşıma da bunu anlatamıyorum. Bir kadın için bu isteklilikle sağlanır. Ve elbette gerisinde görev erkeğe düşüyor ama kadın orgazm olmak istemiyorsa istediğini yap üzgünüm. Kısaca önce beyniyle sevişmeli düşüncelerine işlemelisin

• Önce onu tatmin etmeye bak, sen kendini ikinci plana at, olur.

• erkek önce kendini değil partnerini tatmin edecek bence

• aynen katlıyorum

• Oral sex ya da sex oyuncaklarını kullanabilirsin. Tabi partnerin bu tür şeylerden hoşlanıyorsa!

• Bir kadın ancak kendisi istediği zaman tatmin olabilir.Bunda sana düşen bir yükümlülük yok, diye düşünüyorum.

• Benim tanıdığım arkadaşlar var. Kadın tatmin olmazsa, o kadından bir şey bekleme artık diyorlar. Ben ondan takılıyorum.

• bir kadın istediği zaman birliktelik yaşayabilir ama tatmin işi erkeğin elinde. kadın istediği kadar çimlik çayırlık börtü böcek düşünsün kafasını dağıtmak için.. =)

• :)

• ben buna önem verip de kadını için devam eden erkek görmedim daha.

• genelde sevişme şeklim kadını tatmin etme şeklinde onun boşalma anı beni benden geçirir o yüzden sonra boşalma yı tercih ederim...:D

Erkekler Ne Diyor 3

• sen nasıl geliyorsan, delikanlı olsun o da gelsin:P

• ön sevişmeyi uzun tut oral seksi başta yap sen bosaldıktan sonra agzınla klitoris tutsan yaranamazsn :D bir olur iki olur ondan sonra hep erken bosalıyosn ben içimdeyken gelmek istiyorm diye dırdıra başlar :) öğreniceksin zamanla rahat ol

• E devam etmek gerekir. En tehlikeli kadın doymamış kadın..

Yükleniyor...