• Sor
  • Bence

Kızlar boşalırken ne oluyor?

kızlar mastırbasyon veye sevişirkrn herhangi bir zaman da bşaldığınızda nasıl anlarız erkekler ?

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 8

• sesinden ve yüz ifadesinden

• beyaz bi sıvı gelir

• o erkeklerde olur sanıyordum sende de oluyor mu :d

• ne beyazı ya sallıyor. bu kız rahatsız sanırım ondan öyle. renksiz sıvı geliyor.

• :((

• ama bi kiz squirting yapabiliyorsa acikca gorulur yani bosaldigi :D

• squirting ney

• Öncekileri Göster
    • Squirt yapabiliyorsa denir

• bir kizin bir ton sıvı çıkarması mı içinden :):)

• sirtina tirnaklarini geciriyorsa ahahha

• ne pantersiniz siz varya ne panter :):)

• Bide kanını emebiliyorsa boynunda :D hani panter wampir karışımı bişey gibi :))

• ahahah bide sey;butun gucuyle biyerlerini sIkIyorsa, tirmaliyorsa falan

• Yüzünden nefes alış verişinden anlarsın zaten

• çok terler ,nefes alışverişleri hızlanır, hafif titrer,ve ani bi kasılma yapar ki kesin hissedersin ve sonra bi an durur hareketsiz

• Yada titremesinden.

• o anda sarılıyorum bacakları buz gibi oluyor tamam mı bu mudur? :)

Erkekler Ne Diyor 5

• barfiks çekerken bel vurma tabirinde bir hareket yaparlar. ya başını orasına bastırırlar. sırtını da çizebilirler. ama aptallaşırlar o anda kesinlikle. sanki bir anda 2 3 kilo vermiş bakışı vardır yüzlerinde. bir de bacakların vajinaya yakın kısımları buz gibi oluyor. her kızda oluyor mu emin değilim.

• Bu işeme olayını çok abartıyorlar bu insanlar.Halbuysa öyle bişeyin olamıyacağını normalde çok zor ve her bayanın yapamıyacağını anlasalar.

• Çığlıktan yüz hareketlerinden gelen sıvıdan anlarsın.Bir sürü yolu var hadi anlamadın boşaldıktan sonra kasılmalar durur ordan boşalmış olduğunu anlarsın :)

• mastır yaptığında boşaldığını diploma aldığında anlarsın

• Kız arkadaşım 2 günde bir çarşaf değiştirmekten bıktı.Neymişim be Squrit yaptırmak göbek adım olmuş..

Yükleniyor...