Kadınlarda boşalma nedir? Bir kadın nasıl boşalabilir?

Bir kadin nasil bosalabilir ki? Tamam bazen squirting denilen sey olabilir onu anliyorum hani bi sivi fiskirir gibi:D ama yoksa kadin nasil bosalir?... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• boşalmadan kasıt orgazm olma...boşaldın mı diye soranlar herhangi bir sıvı cıkısından bahsetmiyorlar..mesela bir erkek seks esnasında kadına sorar:)aşkım boşaldın mı?

yani orgazm oldun mu? yoksa sıvı fışkırttın mı anlamında bir boşaldın mı demek değil..

cinsel gerilimin azaldı mı orgazm olarak...

bayağı bilgi eksikliğin var...

kadınlar orgazm esnasında sıvı salgılamaz...bazen bazı kadınlardan orgazm kasılmasıyla birlikte cinsel uyarılmayla salgısı artmış vajinal sıvı dısarı bir mıktar süzülebilir bu boşalma değil aşırı uyarılmayla ıslaklığın artıp vajinadan dışarı süüzlmesidir...

cınsel ilşki sırasında 2. bir sıvı salgılamasıda g noktasının uyarılmasıyla olan orgazmlarda görülür..ingilizcede squirting diye geçer...bu bildiğimiz idrardır...g noktası idrar kesesiyle bağlantılı olduğu için g noktasının uyarılmasıyla çok güçlü bir orgazm kasılması yasanır.bu o kadar güçlüdür ki idrar kesesinde ki idrar tazikli bir şekilde dısarı fırlar...

olay budur...kadının erkek gibi sıvı atımı diye tabir edeceğimiz bir boşalması yoktur..orgazm vardır...

• O zaman boşalma demeyin siz ona:D suc sizde

• ben demiyorum sana diyen öküze söyle:)