69 pozisyonunu sevenler var mı?

69 pozisyonunu sevenler ve sevmeyenler?Sevenler üstte mi altta mı sevdiginizi söylerseniz sevinirim :)

Anket Sorusu

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bayılırım ama tercihim ben yaparken kız arkadaşımın yapmamasıdır. önemli olan doğru şekilde başlamaktır. bacaklarını iyice açıp ağzıma tam oturtmadan başlamak istemem. kalçalarınedena tutup iyice ağzıma bastırırım. böylece daha gerileri yalamak kolaylaşıyor. ara ara kasıkları ve vajinal dudaklara da uğramanızı tavsiye ederim. inlemeler ve sulanma arttıkça daha içeri girin. 10 dk sonra içeride şişmiş nohut büyüklüğünde bir ete ulaşacaksınız:) onu emmeyi başarabilirseniz bu işi başardınız demektir. ama hazır olun çok kuvvetli boşalıyor o zaman.o boşaldıktan sonra klasik 69a geçebiliriz. arada toplarla ilgilenirse de harika olur.

Kızlar Ne Diyor 14

• Üstte olmalıyım :)

• üstte

• her şekilde seviyorum.. allta oldummu kendime asılırm ustee isem üzerine doğru ozelikle kasık bölgemi basarım.. her şekilde seviyorum..

• ben üstte olmayı seviyorum

• bende uste olmayı sevıyorm

• ben de ustte olmayı seviyorum

• altta olmayı seviyorum

• bende ustte :D

• sevmiyorum...Oralı değil ama 69 pozısyonunu sevmiyorum

• 69 pozisyonu ne ya valaha ben sex kousunda bu kadar profosyonel değilim :)

• bunda profesyonel olmaya ne gerek var atrobatik bişey diil sonucta ben eski sevgilime 1 kere teklif ettim sonra o hep istedi :)

• Öncekileri Göster
    • Komikk sin valla :D

• ıyyyy iğrenççmiişşş yok yok bilmemem daha iyi :)

• beni o yalarken..ona oral yapmaya odaklanamıyorum.çünki o anda zevk alıyor oluyorum...o yüzden sevmiyorum..

• Oldu mu şimdi?

• Öncekileri Göster
    • komiksiniz ya:)) çıldırmayın...relax olunnn

• su rahat tawırların benı olduruyo:)))

• her türlü seviyorum

• Alttaysam seviyorum

• kesinlikle üstte

• hiç ilişki yaşamadımki :D

• yaşama zaten kocanla yaşarsın artık

• Öncekileri Göster
    • :D ay süpersin düşüncelerini çok beğendim gerçekten aferin

• yok diilim ben 1 kere ilişki yasadım ama artık tovbe evlenene kadar ilişki yaşadıgıma pişman oldum artık evlenecegim kiside bakirelik istiyemem kendimden caldım yani

• üstte

Erkekler Ne Diyor 17

• Sevmiyorum..

• sevmeyen ilk erkek tanıdıgım oldun :D

• Biz 62 den tavşan yapamazken adamlar level atlayıp pozisyon yapmışlar :)

• :D evlenince oda olur

• Evet sevilmeyecek gibi bir pozisyon değil. Ama hangisine odaklanacağını şaşırıyor insan. Zevk almaya mı zevk vermeye mi? Nerede olduğum farketmez bu arada.

• Fiziki yapılar gereği erkeğin altta kadının üstte rahat etmesi doğal olduğundan benim tericihim de o olur.

• Hic ustte denemedim altta ve ayakta guzel birde genelde agzina bosaltiyor sevgilim tadindan yenmiyor :))

• bi bosaltıyor bi bosaltmıyordu anlamıyorum tadı herseferinde degisiyomu ne :D

• denemek isterim ancak daha olmadı

• Hic denemedim ki

• pareto kanunu burada da geçerli. cinsel ve fiziksel çekim iyi olmadan %80 ilişki başlamaz. ama mental ve duygusal uyum olmadan da %80 ilişki devam etmez. bir ilişkide herşey olmalıdır. bir önemli not: kötü bir ilk seks mutlaka ilişkiyi başarısız kılar. bu da bir sebep olabilir.

• Saçma soru.69 pozisyonunda erkek alttadır zaten. Fizik kuralları gereği erkek üstte olursa bayan işlev gerçekleştirmekte ve nefes almakta sıkıntı çekebilir.

• müthiş bir icat bence. kimse mucidi bi oturup sohbet etmek isterdim:)

• Hintliler sanırım..

• bence de kesin çinlilerdir

• Sevmeyen varmıdır acep :P Genelde kadın üstte olmalı ağırlık orantısını dikkate almak lazım; zevk alacağım diye bencillik edip kadını ezmeyin üzellikle kilosu normalin üstünde seyreden erkek arkadaşlar :) !

• kadinlar bazen ezilmeyi seviyor :) sorabilirsin

• nesef alamadığımız hale gelmıyorsak sorun yok :))

• erkek te elleri ve ayaklarıyla agırlıgı dengeler bence okadarda kütük degiliz millet :D

• güzel...oral zevklidir her türlüsü...

• oralaa bayılıyorummmm 69 olmadan gece bitmez bana gore

• altta olunca güzel oluyor bee ;)

• ayakta daha guzel

• O kadar güçlü erkek nerde :))) nasıl bas aşağımı cevırıyorsun

• Öncekileri Göster
    • usta eski hatın hep ayakta oral degilde ilişki isterdi kas yaptım sayesinde :)

• haha ben sirf bunun icin daha once kas yapip hazirlanmistim :D seninkinin biraz tersi

• "69 pozisyonunu sevenler derneği" bile var

• hadi ya...

• yaptik biz az once

• niye insanları kıskandırıyorsun simdi :D

Yükleniyor...