Kızlar nasıl zevk alır?

erkek cinsel hazzı penisin baş kısmındaki siniruçları ile algılıyor kadınlarda klıtoristeki sinir uçları ile seks sırasında penis başı vajina içinde uyarılıyor erkek zevk alıyor ama seks sırasında sürekli klitorıse dokunulmuyor e öyleyse kızlar seksten nasıl zevk alıyor?özellikle kızlardan cevap bekliyorum

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• özellikle kızlar demişsin ama... vajina dudaklarından ve içerdeki dokudan zevk alıyorlar...

Kızlar Ne Diyor 2

• Hic G noktasi diye bir sey duymadin mi? Arastirmalisin. Hem kadinlarda klitoral orgazm ve vajinal orgazm diye 2 cesit orgazm var. Bunlara da bak.

• biliyorum g noktasından haberim var ayrıca vajinal orgazmıda biliyorum lakim çoğu kadın sanırım vajinal orgazmı yaşayamıyor ama g noktası konusunda haklısın sanırım..

• Kadın ne klitoristen nede vajinadan ibarettir sınırlarınızı zorlayın ...

• ya ne alaka şimdi ben sadece seks kısmından bahsettim kadın seks objesimidir dedim yapmayın allah aşkına

• Öncekileri Göster
    • tamam orda bi sorun yokta sanırım sırtını okşatarakta orgazm olamassın dimi?

• Orgazm cok uzun suren bırsey degıldır senın uzun sure ugrastıgın o klıtorıste bıle 10 sn surer :)

Erkekler Ne Diyor 2

• boyundan gögüs uclarından makat kaslarından da zevk alır

• oda bişe mi kızın göğüsünü elleyince nasıl zevk alıosun yada kızda zevk alıo ateistler bunu nasıl açıklayacaksınız:)))

• ateizmle ne alaka anlamadım ama nese önemlide değil göğüs uçlarında da yoğun sinir uçları var tamam da yani vajina içinde yok en azından her kadında(vajinal orgazmı yaşayanları tenzih ederim)o yüzden sordum

• O gogus uclarındakı sınırlerden erkeklerde var ve bır cogu bunun farkında degıl :)

• ben farkındayım:)

Yükleniyor...