• Sor
  • Bence

Erkek ya da kadın için cinsellik kaç yaşında biter?

Erkek ya da kadın için cinsellik ne zaman biter?kaç yaşında cinsellik aranmaz ya da eskisi kadar sık olmaz.bir erkek için cinsellik kaç yaşında biter ya da azalır?bir kadın için cinsellik kaç yaşında biter ya da azalır?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Kadınlarda erken biter diyenler halt ediyor.Sizin gibi kaldırma kuvvetiyle çalışan bir mekanizmamız yok:dErkek yaşlandıkça östrojen hormonu yükselir.Duygusallaşır bu yüzden yaşlı erkekler.Türkiye şartlarında bir erkekse 40 yaşında pili tekler bakın biter demiyorum tekler.Kadın ölene kadar yaşar da isterde yani yeterki erkek erkek olabilsin.

• işte bu cevabı bekliyordum bende :)

• Öncekileri Göster
    • Sakin ol şampiyon cinsellik demiş doğurganlık dememiş.
      Tabi sizin için 3 dakka yaşanan şeyde sevişme sayıldığı için yadırgadım.
      Kadınları işte böyle erkek cinsellikten soğutur.

• 40 yas adamin singer dikis makinasi muhendislerini kiskandiracak yastir.
      etrafinizda nasil insanlar anlamis degilim.bu kani yanlis arkadasim. atastirmani tavsiye ederim.
      bir iki hindi kilikli testesteron yosuni adsm yuzunden toplumu potansiyel iktidarsiz ilan etmene kiziyorum

Erkekler Ne Diyor 11

• Bitmediğide olabilir.

• bizim mahallede bi dede var kankim benim çok iyi muhabbetimiz bi kere sormuştum ona 87 yasındaydı en son 78 yasında yapmış ondan sonra denemiş ama olmamış bana biraz sallıyo gibi geldi ama olabılırde yanı süper dedem :))

• ya,okadar önemli degil günde2-3 defa yaptıklarına saysınlar erkegin erkekliği eşine baglı eşi isterse her şey olur

• öyle olmuyor işte.orgazmları bir kavanoza koyup saklayamıyorsun.

• kadın isteksiz olsa erkek ne yapsın, nedense erkek ne zaman ilişkiye girmek istese o akşam ya mutvakta oyalanır yada canı konşuya gitmek ister yada tv başında dizi seyretmeye başlar yada yatakta ruh gibi yatıp ilgisiz kalır sevmediğiniz yemegi severek yermesiniz yemezsiniz eşinizde yemek gibi kendini sunamıyorsa cinsel yaşam azalır gün gelir işhanızda biter,

• napcn sorun mu var :(

• merak işte.

• uleynnnn bu ne markk yaa :) o zman raat ol olene kdr olur o iş

• 70 yasindan sonra dogurtan erkek var. doguran kadin gordun mu?

• cinsel yaşamdan bahsediyorum doğurganlıktan değil.kadının doğurganlığı bitince cinsel isteği olmadığını mı ima ediyorsun?

• Erkeklerde daha erken biter.Yabancı mature bayanları görüyorum da...Bu düşüncem kesinlikle doğru diyorum :)

• ölene kadar yaşlandığında etkisi gibi verimli olmaz o ayrı

• kadında menepoz erkekte olene kadar

• erkeklerde geç biter. vücut fonksiyonları devam ettiği sürece sperm üretimi aynen devam eder. kadınlar erken pes ederler. 45 -50 gibi belki çoğu daha erken.

• kişiden kişiye değişmekle beraber kadınlar 45 - 50 erkeler 50 - 60 tan sonra

• Erkek için 30-35 kadın için 40 galiba.

• o kadar erken mi bitiyor erkekler de cinsellik ?

• Yoğun bir iş temposu varsa hayatında tabii erken biter. Kadınlar pek dertlenmiyor erkeklerin dertlendiği şeylere o yüzden kadınlar hem erkeklerden daha uzun yaşarlar bu da var.

Kızlar Ne Diyor 2

• bitmez

• hiç mi?

• Öncekileri Göster
    • valla istek oluyor

• cidden mi :S

• Bazilarinda hic olmuyor :-)

Yükleniyor...