Spermin tadı nasıl bilen var mı?

Partnerim oral seks sonrası yutmamda ısrar ediyor ama midem bulanıyor, ne yapmalıyım?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Mantık yürütürsek ;- Tadı kadın için iğrenç.- Erkek Olaydan Hoşlanıyor.- Dil Tad alma duyusu.- Kadın erkek için yapmak istiyor.- Erkek (düşünceli olanlar) kadından direk isteyemiyor.Bu verilerle olayın çözümü çok kolay..işte bayanlara çözüm...Olayı iki taraf için de problem haline getirmeyin. Dilinize değdirmeden, çok hızlı bir şekilde, direk yutun... Aynı küçükken içirilen o iğrenç şuruplarda yaptığınız gibi.Have Fun !

• teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 27

• Ağzına boşaldıktan sonra sevgiline öpüşekmi de. Bak bakalım bidaha boşalıyomu ağzına :)

• Biz kızlara oral yaptıktan sonra onlarla öpüşüyoruz. Ve kızların hepsi bunu es geçiyor nedense :DD

• Anatomi derslerinin birinde, erkek menisindeki yüksek glükoz, yani bizim bildigimiz şekerin seviyesini anlatıyordu. O yıl liseden mezun genç bir ögrenci kız arkadaşımız el kaldırdı ve bombayi patlattı:"Anladığım kadarı ile, menide çok şeker olduğunu söylüyorsunuz..""evet aynen öyle" dedi Sami Hoca ve dediklerini destekleyen istatistik oranlarin tablosunu gösterdi. Arkadaşımız gene elini kaldırıp söz istedi:"O zaman tadı neden şekerli değil, tuzlu?.."Anfide korkunç bir sessizlik oldu... Ve sonra bütün anfi gök gürültüsü gibi bir kahkaha koyverdi... Yüzü birden kıpkırmızı olan arkadaşımız, hızla defter ve kitaplarını toplayıp kapıya koşarken, Sami Hoca çok ciddi bir yüz ve buz gibi sesle derse devam etti..."Şeker tadı alınamaz. Çünkü şekeri hisseden tat alma hücreleri insanın dilinin ucundadır... Gırtlak derinliğinde ise, acıyı ve ekşi tadı algılayan reseptörler bulunur...hikaye alıntı uzun uzun yazmaya üsendim ama ekşi demenizin sebebi tam olarak da bu :)

• aynen koka kola :)

• tadına baktın galiba :)

• o kadar kötü değil tadı, idare eder

• Ger dönüşüm konusunda çığır açacaksın arkadaş!
      :))))))))))))))))))))))))

• Ya şahsen sevgiliminki bana iğrenç gelmiyor. Ama ağzına boşaldıktan sonra onunla öpüştüğümde onun yerinde olmak istemeyeceğimi anlıyorum. Şahsen ben yutamam. Fakat sorduğumda iğrenç gelmediğini söyledi. Yine de yutması gibi bir beklentim olmadı. Ben ağzına boşaldıktan sonra tükürebilir.

• Ben kız arkadaşımın sularından tiksinti duymuyorsam ve kız arkadaşım bundan hoşlanmıyor hatta midesi bulanıyorsa bende ona bir daha oral moral yapmam... O kadar yani!

• Yapma zaten.. Senin yapman onu zora sokuyordur.. Şimdi o yaptı, acaba ben yapmasam kızar mı başka bir şey mi der, diye baskı altına alıyorsun en baştan zaten.. Baskıcı seni..! :D

• Hayır ya!..
      Olay baskılama ile ilgili değil. genelde takılmam böyle şeylere fakat teklif ettiğimde nazikçe yapmazsam olmaz mı derse anlarım ki midesi bulanıyor, hiç ilişmem, her zamanda yaparım. Ama benim midem bulanıyor, iğrenç vb.kelimelerin akabinde garip iğrenme seslerinide dahil ederse kusura bakmasın. Ben de yapmam artık. Sebebini sorarsa da seninle aynı sebepten derim. :DD

• Tamam o zaman mesele yok.. Baskıcı seni, sözümü geri aldım.. :)))

• Ben partnerime bunu yaptırmam acıkcası bir kere spermden ben hoşlanmıyorum neden partnerme kendi dışkımsı birşeyimi yutturayım ki yapışık iğrenç bir sıvı

• Ben yuttum, niye yutanlara saygı duymuyorsunuz. sözleriniz incitici.

• partnerinin o gün yedikleriyle alakalı olan bir durum tadı...gecenlerde birisi söyle bir tavsiyede bulunmustu bu sitede yutacağın gün bol bol ananas ve tarcın yedir:D

• çiftlerin birbirini mutlu edecek şeyler yapması seksin sonunun mutlu bitmesini sağlar. meninin tadında kötü birşey yok, sadece erkeğin yediği şeylere bağlı olarak ve de sigara kullanıyorsa menide koku olur. bu yüzden koklamadan yutmanızda mide bulandıracak bir şey yok. ayrıca erkekler hiç çekinmeden kadınların bütün sıvısını yalayıp yutuyor:)) siz kadınlarda partnerinizi mutlu edin noolcak ki:))

• Sevgiline tebrik... İşi biliyor, sadakatin ne ölçüde bakalım.

• bence bu kadarı kadına hayvan muamelesi yapmaktan başka birşey değil.

• arkadaşlar bu amerikan p*rno kültürü bizleri fena kafalamış durumda şuna bakın ya erkek boşalıcak kadında yutacak o filmlerde oynayan kadınların hepsi profesyonel film oyuncusu ve bu işler için para alıyolar vallahi ben kadın olsam ve kocam bana ağzıma boşalacağım dese anında kopardtırdım bu resmen sapıklık dfedom bu nedir bu nasıl mazoşistliktir ertesi gün bundanda sıkılıp ağzına tükürmek isterse ne yapacaksın bazen bazı şeyleri kabul etmemek lazım fazla film seyretmeyin

• Bu iki kişinin karar vereceği bişey, neyin normal olup olmadığına iki kişi karar verebilir. Yüzbinlerce kadın yutuyordur eminim, birşey p*rno filmde oluyorsa gerçek hayatta da birileri yapıyordur. Aksini düşünmek safdilik olur.

• onada aynen öyle söle

• yapış yapis birşey tadi bir degişik.yuttuktan şoylem10 20 dakka sonra ağzin ekşiyor ve yspis yapis oluyor.

• kadnların zevk suyu tadı nasıl

• Tadı metalik gibi, nasıl anlatılır ki.. biraz tuzlu, lakin yüksek şeker ve protein içeriyor. Aslında meninin tadı, erkeğin tükettiği gıdalarla yakından ilgili. Kahve gibi keskin tadı olan şeyler kendini gösterirken 2 gün öncesinden ananas tüketilmeye başlanmışsa daha ananasımsı bir tadı olduğu rivayet edilir, denemedim. Miden bulanıyorsa, istemiyorsan yapma; açık ve net bu kadar basit. İstemedğin birşeyi zorla yapmak zorunda değilsin. Ha fiziksel olarak zararı yoktur ama olay psikolojik ve istemediğin birşeyi yapma. İt ürür kervan yürür, desin desin dursun, yok de kararını ortaya koy!

• Bazı bayanların hoşuna gidiyordu bal tadı ve kokusu şeklinde :)

• ağızda tatmak neyse de nasıl bi ayıymış ki yutmanı istiyor bazı insanlar anlaşılır gibi değil.beraber yuacak olursa yutacağını söyle bakalım o ayı ne diyecek?

• önce ağzında bir gargara yap hoşuna gitmezse yutmazsın ;)

• bir kere sperm değil penis tuzludur. ikincisi yutmanızı tavsiye etmem yutanlar hep boğazına takıldığını söylerler.sebebi de sperm su ile karıştığında katılaşır boğazda da aynı şekilde yapışır kalır

• ya bu sapıklık bence, ne adamlar var yarabbim

• Bu iki kişinin karar vereceği bişey, neyin normal olup olmadığına iki kişi karar verebilir. Yüzbinlerce kadın yutuyordur eminim

• bu durum kişiye özeldir,ancak şu varki cinsellikte ki bu tarz sıvılar cinselliğin bir parçasıdır ,olaya bakışınla ilgili bir konudur..ayrıca denersin ondan sonra karar verirsin ..burda sorsan da herkesin deneyimi kendine ait yada ön yargıları ,o yüzden kafan karışır..en doğrusu bunu dene sonra karar ver.

• Yurtdışında şayet yutmayacaksan neden ağzına alıyorsun derler. Merak etme iğrenç bir tadı yok. Zevk suyuna göre çok ağır ama kusmana neden olacak bir şey de değil. Benimki tarçın ve bal tadında ve çilek esanslı. Başkaları nasıl bilemem ağır heteroyum.

• partnerin sadistin teki.. sende mazoşistsin.. yut gitsin ..

• müthişşş:)teşhis bu

• ya bişey insana zorla yaptırılmaz hele ki böyle konularda ısrarcı olunmamalı...

• denemeden bilemezsin..

• Valla yutmayı ve tadını çok seven sevgililerim oldu. Biraz da erkeğin yediğine bağlı bir arkadaşım bayağı pastırma yemiş sonra kızarkadaşının ağzına boşalmış kız kusmuş.

Kızlar Ne Diyor 9

• tuzlu ekşimsi bir tadı var :)

• Bizim buraların yemek kültürü Acı Eşki üzerine dessene Aı olacak

• Öncekileri Göster
    • Peki suratına attırıldı mı hiç, bu da hoşuna gidiyor mu?

• Öyle belirgin bir tadı yok bence tatsız, tuzsuz bişey.

• Yapacağın şey; Partnerine, kendi çıkardığı spermleri önce kendisinin yutmasını söyle.. Sen yutarsan ben de yutacağım de, bakalım tavrı değişecek mi.?Kendi yutmazsa, ayrıl gitsin o paratöner bozuntusundan.. Ne yani kendinden başka partner mi yok memlekette.!

• o bana yaparken oral benim sıvımı yutuyor ama

• Öncekileri Göster
    • "Yapacağın şey; Partnerine, kendi çıkardığı spermleri önce kendisinin yutmasını söyle.."
      "Sen yutarsan ben de yutacağım de"
      "Kendi yutmazsa, ayrıl gitsin o paratöner bozuntusundan.. "

Bunlar büyük laflar hocam, alında kalırsın sonra. Niye mi? Adam kendi yutarsa ne olacak? Var mısın o zaman yutmaya? :)

• Yutacak adam adam değildir. Yani cinsel tercihi adam olmaktan çıkmıştır. Ayrıca elinizi taşın altına koymadığınız herşeyden karşılık beklediğiniz sürece bir yere varamazsınız.

• tuzlu.. ama tadını ağzımda hissetiğimde daha zevk aldığım ve daha cok zevk verdiğim kesin

• woow

• Öncekileri Göster
    • doğru soylemişlier...

• seninle sevişmek isterdim

• Tadı tuzu olmayan bişey. Mide bulanacak bişey yok çünkü protein yani sütle aynı özelliğe sahip, yani zararı yok.

• ekşi ve tuzlumsu bir tadı var.. gayet hoş oluyor yutmak bence denemelisin

• evet kızlar genelde beğenir.ağızda oynadınmı hiç?

• seninde libidon uçmuş

• Vay arkadaş yav, şöyle bir hatunumum olması için neler vermezdim.

• iğreeençç:/

• ne yediğiyle ilgisi yok ben her zaman yutuyorum. tuzlu su gibi düşünebiirisn iğrenç bi tadı yok...eğer yinede miden bulaırsa sadece yuttuğunun o olmadığını düşünmeye çalış ve ağzında biriktirme geldikçe yut=)

• bazı arkadaslar cok igrenc falan demiş

• Öncekileri Göster
    • süpersin bebeğim

• Ha şöyle normal insanlarda varmış, sevindim, bilimsel olarak sütle aynı özelliklere sahip. seksin zirvesi olarak görüyorum, sevdiğim insanın spermlerini yutarım ben. Bence seksin doğal bir parçası.

• ben yutunca metobolizmam hızlanıyor D:

• Hormon takviyesi.. :-P

• balgam yutar gibi tavsiye etmem ama cok faydalıymış :)

• herkez farklı diyo tuzlu su gibimi balgam gibimi simdi ?

• Öncekileri Göster
    • Ya ne iğrençsin nereden aklına geliyor. Ben yutuyorum saygı duyun insanlara.

• Bence her dişi partnerin yapması gereken birşey, iğrenç denilmesi dar görüşlülüktür. Ayrıca bu sadakatide belli eder.

Yükleniyor...