Bazı kadınlar neden seks yaptıktan sonra ağlar?

Ben bunu birkaç yerde daha duydum. Bazı kadınlar sevişme bittikten sonra ağlıyor. Bunun sebebi nedir? Ciddi cevap verirseniz sevinirim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• duygu patlaması en doğru cevabı. belki bi daha tekrarlanmyacağını düşünüo olabilir.kullanılmış gibi hissettiği için olabilir vs.

• rica ederim.

• teşekkürler.son yorumun çok mantikliydi.+1

• sürekliyse... hmm.. aklıma şu geldi,dini inancı yüksekse kendini suçlu hissediyordur.aynı zamand da kendine engel olamadğı için.böyle bir psikoloji içindeyse o yüzden ağlıyodur.başka bi açıklaması yok bnun.

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 4

• ya duygu yoğunluğundan ya da pişmanlıktan dolayı olabilir.

• ilk ilişkisiyse olabılır .. duygulanmış olabılır..

ama ilk değilse fazla turk flimi izlıyordur

• Karşısındaki bayan erkeğe karşı yoğun duygular beslemeyip sevmiyorsa bunu sırf bir anlık zevk için yaptıysa o an olay bittikten sonra bunu hızlı bir şekilde düşünür ve duygularını ağlayarak ortaya çıkarır.Ben bunun başka anlamı olduğuna inanmıyorum.

• eğer karşısındakini seviyosa ve bu ilk ilişkiyse duygusal patlama olur mutluluk acı biras utanç hepsi birbirine karışır ve kişi ağlar (bende böle oldu) ama sevmediği bi adamla olduysa pişmanlık duyduğu için aülıyo olabilir

Erkekler Ne Diyor 2

• Çok acıkırsın bir yemeği doyana kadar yersin ya kendini fullersin.Sonra doyarsın neden bu kadar çok yedim diye ağlarsın ya işte bu o.

• yanlız bu istisnasız her bayanda oluyor sanırım o ilk anlar yada son anda bir ağlama geliyor ve geçiyor hemen .Benim başıma gelmişti :D

Yükleniyor...