• Sor
  • Bence

Bazı kadınlar neden seks yaptıktan sonra ağlar?

Ben bunu birkaç yerde daha duydum. Bazı kadınlar sevişme bittikten sonra ağlıyor. Bunun sebebi nedir? Ciddi cevap verirseniz sevinirim.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• duygu patlaması en doğru cevabı. belki bi daha tekrarlanmyacağını düşünüo olabilir.kullanılmış gibi hissettiği için olabilir vs.

• FAKAT sürekli o kişi ile zaten yapıyor sex.neden yine ağlıyorki

• Öncekileri Göster
    • teşekkürler.son yorumun çok mantikliydi.+1

• rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 4

• Karşısındaki bayan erkeğe karşı yoğun duygular beslemeyip sevmiyorsa bunu sırf bir anlık zevk için yaptıysa o an olay bittikten sonra bunu hızlı bir şekilde düşünür ve duygularını ağlayarak ortaya çıkarır.Ben bunun başka anlamı olduğuna inanmıyorum.

• ya duygu yoğunluğundan ya da pişmanlıktan dolayı olabilir.

• ilk ilişkisiyse olabılır .. duygulanmış olabılır..ama ilk değilse fazla turk flimi izlıyordur

• eğer karşısındakini seviyosa ve bu ilk ilişkiyse duygusal patlama olur mutluluk acı biras utanç hepsi birbirine karışır ve kişi ağlar (bende böle oldu) ama sevmediği bi adamla olduysa pişmanlık duyduğu için aülıyo olabilir

Erkekler Ne Diyor 2

• yanlız bu istisnasız her bayanda oluyor sanırım o ilk anlar yada son anda bir ağlama geliyor ve geçiyor hemen .Benim başıma gelmişti :D

• Çok acıkırsın bir yemeği doyana kadar yersin ya kendini fullersin.Sonra doyarsın neden bu kadar çok yedim diye ağlarsın ya işte bu o.

Yükleniyor...