Eşler arasında seks sorunsalı...

Gizli Üye
Severek evlenseniz bile eşinizle seks konusunda uyuşamıyabiliyorsunuz. Eşim her gün düzenli ilişki arzusunda iken ben bunu daha doğal yaşamak arzusundayım. Arayı açalım demiyorum ama hergünde bunu yaşamak istemiyorum. Birbirimizi arzulamaya vakit olsun istiyorum.

Sanırım bunda gün içinde yorularak eve gelmemin ve gerçekten bitkin düşmeminde etkeni büyük.

Bu tip durumda aldığım ilk tepki ben seni arzuluyorum ama sen beni arzulamıyorsun oluyor, oysaki tek sorun gözümün seks görmüyecek derecede yorgun olmam. Bu durumda karşımda kim olsa arzulamam diye düşünüyorum. ama bunu ona anlatabilmek mümkün değil. Eşimle bunu ilk yaşayan ben değilim eminim peki sizlerde benzer sorunlar oluyormu çözümü neyde buluyorsunuz.
Güncellemeler
+1 yıl
Bazen düşünmüyor değilim onun yerinde ben olsaydım ne olurdu?

Ben onu o kadar arzularken o benimle ilgilenmek istemeseydi herhalde bende onun kadar tepki gösterirdim. Söyleyeceği sebeplerde bana bahane gibi gelirdi.

Eşler arasında seks sorunsalı...