Kızlar, Ayakta partnerinizin kucağında sex yapmak hoşunuza gider mi ?

Kızlar, ayakta partnerinizin kucağında sex yapmak hoşunuza gider mi ? Normal ve sıradan bi sexten daha heyecan verici mi gelir size ? Benim en çok sevdiğim pozisyonlardan biridir.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ayakta yapmak çok zor o pozisyonda ya erkek tamamen girecek ufak ufak hareketlerle yapacaklar o işi yoksa penis tamamen çıkıp kolay kolay girmiyor ayakta :) ya da öncesinde 3-5 dakika normal yapıp ondan sonra vajina açıldıktan sonra bu pozisyona geçeceksin .

• ben ıslatıyorum önce biraz ;) vajina açıldıktan sonra yapıorum genelde. ama penis tamamen girip çıkıyo.

• aynen öyle kız ne güzel anlatmışsın

• kucagina alacaksin bacaklarini beline saracaksin sirtini duvara yaslayip dudaklarini öpüp emdigin yere öne girip cikacaksin :p

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 12

• duvardan duvara oyy oyy:D

• duvardan duvara kucakta gezdirmek çok zevklii :P

• Güzel olabilir

• hemde çok güzel oluyo ;)

• evet severim

• kim sevmezki:D

• işi biliyosun ;)

• kızlarda bayılır tabiiiiii

• bende bayılırım ;)

• yapamıyoruz boyum uzun oldugu ıcın =D

• işin zor:D

• beline dola sende bacaklarını iyice ;) yaparsınız o zaman :)

• uhahah :D

• Öncekileri Göster
  • daha çok hissediyorum sanki bu pozisyonda bir bütün olduğumuzu bende severim.

• bu pozisyona girebilmek için erkeğin boyunun uzun olması ve penisinin de yeterli uzunlukta olması gerekli yoksa rahat edilecek bir pozisyon değil. hele o kucaktaki fasıldan bi srüre sonra duvara dayamada varsa :D aman allahımmmmm

• 23 cm lik ideal penis ahahahha

• aynen

• Birde soruyorlar kızlar neden gizli cevap veriyor diye, imkan olsa üzerine atlayacaksınız.

• Öncekileri Göster
  • peki penisi küçükse de olur mu

• Evet çok zevkli bir pozisyon yanlız bu pozisyonda kızın benim gibi çıtı pıtı bir kız olması gerekli :))) Yoksa becremezsiniz.Çok uzun bolu kızlarlada olmaz mesala.

• çıtı pıtı olnca daha dar olurmu?

• evet çıtıpıtı olacak kız. uzun boylu ve güçlü erkeğe hiçbir kız dayanamaz gerçi:))

• eklesene beni :)

• Öncekileri Göster
  • bayılıyorum ben buna işte tenin tamamen değiyor tamamen bir bütün oluyorsun

• :))

• yok sağol derim başka ne diyim

• bayılana kadar gazoz limona ne dersin :P

• Öncekileri Göster
  • onun için fiziksel ebatlar önemli erkek arkadaşımla benden öyle bi nane olmaz ikimizde aynı ebatlardayız nerdeyse kaldıramaz beni o şekilde

• hım beli ağrıyosa olmaz o zaman. çok sık birlikte olmazsanız. biraz beli düzeldikten sonra denesin yada.

• sanmıorum olmaz beli ağrıyo onun

• sen çok kilolu değilsen ebatın bi önemi yok bence.. yada erkek ark ın çok göbekli değilse

• denedikde beceremedik ya :) benim sevgilimde iş yok :P

• :) demi ayıp ona 1 saat uğraşioz biz

• çok yeteneksizmiş o da ya gözüm kapalı bulurum :))

• :) onu bnde blmiorum nsl becerio her sefernde bulamamıyı snr oluoruz braz daha ac şöle dur dursana sıkma knedeni :) bnları trtşmaktan gremioruz ble

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 8

• Aga fiziğe bağlı ama kolların güçlü olmazsa bitersin o pozisyonda ya kolları fena yoruyor.Kızların da hoşuna gitmediğini görmedim hiç...Pek yorulmadıklarından herhalde.

• Hoşlarına gider elbet gitmesine de dakikalar boyunca o pozisyonu korumak çok ama çok zordur.

• o haraket saglam kol kası ister her erkek beceremez

• güzeldir. denenmelidir.

• benim en iyi oldugum pozisyonlardan bi tanesi kucakta yapmak..iki kişi ayaktayken bayanin bacagini bi elimle kaldirip beline sarilip dudaklarini öptügüm yere girip cikmak da ayri bi zevkli

• soruya bak amk fantazi yazıyor bari başlayın anlatalım boşalalım birlikte

• Süper bişeycikte kızın azcık hafif olması lazım.Varıta akrep nalan gibi birinide kucağına alamazsın herhalde

• evett aynen öyle :)

• Woow süper olur heleki penis azcık uzunsa ver zırgıtı gitsin ondan sonra

Yükleniyor...