Zenci erkeklere hayran kızlar var mı? Zenci erkeklerin olduğu p*rno filmlerini sever misiniz, izler misiniz?

zenci erkeklere hayran kızlar var mı...zenci erkeklerin olduğu p*rno filmlerini sever misiniz izler misiniz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• tatlı zencıler oluyor seksıde oluyor fılmlerıde bazıları ıgrenc olmak uzere guzellerıde var =P

Kızlar Ne Diyor 8

• İzlenmezmi ya,masallahari var mmm:)

• senin aslın ne milleti?

• hocaman degil mi?

• böğğğğğğğğğğ .. ıstemem zencı .. sarısın mavı gozlu olsun :D avrupalı erkekler yakısıklı ıtalyanlarıda severım.. zencıler cok ıtıcı gelıyo bana

• Hayır tiksinç bence gördüğüm gibi kapıyorum

• Bana itici geliyolar genelde

• vee tanrı kadını yarattı :) bu sen olmalısın :)

• büyük s.k meraklısı değilm izlemem

• Zencilerin yakışıklısıda yakışıklı oluyor yani kabul etmek lazım fizikleri hele mm :)

• ıgrencler bencee

• ben pascal ı beğiyorum fiziği düzgün

Erkekler Ne Diyor 5

• azerbaycandayken genelde bize bakarlardı. zenciler geldi geleli onlara bakıyorlar. ne çok büyük y.rk meraklısı varmış :)

• eşim noumaya benzeyen bir fransız zenciyle beraber olmuştu...

• matalay seviyesini belli etmiş fakat daha rahat anlayabilmen için senin seviyene inip cevap vereceğim diyelimki senin dediğin gibi eşcinselim ve "götümü s*ktriyorum" sana ne matalay bu seni ilgilendiriyormu ilgilendiriyorsa sen de de en azından bisexualite var demektir :)) öncelikle terbiyeni takın...

• senin gibi adamı götünden s*kmek lazım dicem ama sen onuda yaptırıyorsundur.

• ertin seni ilgilendiriyormu ,anayasal suç işleme...

• Öncekileri Göster
  • ben eski sevgilim bilgisayarında zenci filmleri bulmuştum ve kızı çaktırmadan terk etmiştim :D

• gay detected

• tamam kardeş:) vardır ilgi duyan büyük seven mazoşistler vardır ilgi duyar onlar

• kızların ilgisini merak ettim...ondan sordum...sen benim sorumu sorguluyorsun he

• niye soruyon :d

• Öncekileri Göster
  • abaza detected :)

Yükleniyor...