Günde 5 defadan fazla mastürbasyon?

21 yasındayım ergenliğe girdiğim 11 yaşımdan beri tam 10 senedir günde 4-5 defa mastürbasyon yaparım. Mastürbasyon yapmadığım gün neredeyse yok.... Daha Fazla

Güncellemeler:
bugün şu saat itibariyle mastürbasyon orucu başlamıştır, bozulduğunda gene bu sayfadan haber verilecektir. MASTÜRBASYON ORUCUNDA BİRİNCİ GÜN
mastürbasyon orucunda 2.gün

En İyi Erkek Görüşü

• ilk gerçek sexinde boşalamama sorunu sadece sende değil herkez yaşar, ilklerden sonra artık sınıf atlarsın, ustalaşırsın belli zaman sonra da bayanı nasıl ilişkide iken boşartırım kaç kere boşaltırım gibi soruları sorar, uygularsın, bunlar normal

herkez mastürbasyon yaparak boşalır, en tat aldığım haz dır. bi sakınca yok boşal gitsin, rahatlamalı insan,

sen yorucu ve yoğun şekilde hayatını yaşarsan inan bana boşalmak isteme aklından gider, çünkü enerji dolu olan bedenin yorgun olmayış vücudunda dışarı çıkmak ister ve ilk akla gelen kadın ve kızlar olur, e hali onlar olunca boşalma isteği uyanır

• ok ben ilk ilişki oldugu için boşalamadım demek orda :S saol.

ikinci yazdıgın cok dogru ya... ben evde boş boş oturup enerjı depoladıgımdan bu kadar yapıyom demek .d acılen sosyalleşmem lazım :D :d