Sizce düzenli bi ilişkide haftada kaç kez ilişkiye girilmeli?

Sizce düzenli bir ilişkide haftada kaç kez ilişkiye girilmeli?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• düzenli bir ilişkide ilk zamanlar hergün olabilir ancak ilerleyen zamanlarda haftada 3 4 normal sanırım

• katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• cuma ve cumartesiler cepte olmak kosulu ile, diger gunler moda bagli olarak degisir :) bence yani...

• süpersin

• Ya öyle ayarlıyamasın Tahrik oldugun zaman yaşanır... ama bence haftada en fazla 2 iyidir

• 4-5 normal ama duruma göre çoğaltabılınır

Erkekler Ne Diyor 8

• 1gün dolu 1 gün boş mantığı iyidir..

• Günlük yada 2 günde bir.

• arkadaşım komik gelebilir ama tecrübelerimden söylüyorum bunu ;kısa saçlı bir bayan ile her gün yapabilirsin, uzun saçlı bir bayanla kışın haftada 2-3 yazın ise 4-5 kere yapabilirsin ama hem uzun saçlı hemde kıvırcık saçlı bir sevgilin var ise kışın haftada 1 yazın haftada 2 kere yaparsan öpde başına koy (bkz: kıvırcık saçlarımı taramak ve şekil vermek zor olmasa senle her gün seks yapardım)

• Sevgilinle birlikteysen ve zaman kısıtlıysa gece uyku yerine seks tercih edilirse bu sayı 3-4 eğer eşinle birlikteysen hafta 3-4 idealdir :)

• hiç planlamıyoruz ama şuan hergün nadiren 1 günü atladığımız oluyor oda nadiren :)

• cevap ortalamasını alıp evlilik sözleşmesinin ilk maddesine yazıcam:) site ortalamasından geri kalmamalıyım:))

• mantıklı

• haftada 4 kez ideal ... motoru yakmammak lazım bu sıcaklarda :D

• hahaha koptum ya:D

• aman yalan mı selen :)

• farketmez moda bagli

• katılıyorum

• kesinlikle katılıyorum. o modda olduğun sürece bazen hergün sevişiyorsun... o modda olmayınca da görev gibi de olmaz ki... +1

• insanlar sayi vermis, randevulu sevisiyorlar demek ki :D

Yükleniyor...