Hangisini gerçekleştirmen durumunda hayat sana güzel olur?Hangisini gerçekleştirmen durumunda "hayat sana güzel" olur? Kapat

Sizce düzenli bi ilişkide haftada kaç kez ilişkiye girilmeli?

Sizce düzenli bir ilişkide haftada kaç kez ilişkiye girilmeli?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• düzenli bir ilişkide ilk zamanlar hergün olabilir ancak ilerleyen zamanlarda haftada 3 4 normal sanırım

2|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 4

• cuma ve cumartesiler cepte olmak kosulu ile, diger gunler moda bagli olarak degisir :) bence yani...

0|0
    0|0
  • Ya öyle ayarlıyamasın Tahrik oldugun zaman yaşanır... ama bence haftada en fazla 2 iyidir

0|0
    1|0
  • 4-5 normal ama duruma göre çoğaltabılınır

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 8

• arkadaşım komik gelebilir ama tecrübelerimden söylüyorum bunu ;

kısa saçlı bir bayan ile her gün yapabilirsin, uzun saçlı bir bayanla kışın haftada 2-3 yazın ise 4-5 kere yapabilirsin ama hem uzun saçlı hemde kıvırcık saçlı bir sevgilin var ise kışın haftada 1 yazın haftada 2 kere yaparsan öpde başına koy (bkz: kıvırcık saçlarımı taramak ve şekil vermek zor olmasa senle her gün seks yapardım)

0|0
    0|0
  • Günlük yada 2 günde bir.

0|0
    0|0
  • 1gün dolu 1 gün boş mantığı iyidir..

0|0
    0|0
  • farketmez moda bagli

1|0
    0|0
    • katılıyorum

• kesinlikle katılıyorum. o modda olduğun sürece bazen hergün sevişiyorsun... o modda olmayınca da görev gibi de olmaz ki... +1

• insanlar sayi vermis, randevulu sevisiyorlar demek ki :D

• Sevgilinle birlikteysen ve zaman kısıtlıysa gece uyku yerine seks tercih edilirse bu sayı 3-4 eğer eşinle birlikteysen hafta 3-4 idealdir :)

0|0
    0|0
  • cevap ortalamasını alıp evlilik sözleşmesinin ilk maddesine yazıcam:) site ortalamasından geri kalmamalıyım:))

0|0
    0|0
  • haftada 4 kez ideal ... motoru yakmammak lazım bu sıcaklarda :D

0|0
    0|0
  • hiç planlamıyoruz ama şuan hergün nadiren 1 günü atladığımız oluyor oda nadiren :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...