En ideal penis boyu kaç olmalıdır?

hemen cevaplarda önemli olan işlevifelan diceksiniz ama merak ediyorum sizce kaç olmalı?

Anket Sorusu

Güncellemeler:
türkiyede ortalam penis boyu 16-12 arassı daha üstünü isteyen kadınlar zencilere gitsin. erkekler de siz neyin kafasıylo oynuyonuz. bu sitede 18in üstünde bile yoktur. zaten büyük olması hiçbirşey ifade etmiyo.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 18 in üzerinde bile yoktur ne demek yaaa benim sevgilim ki bir kasrış benim bir karışımda =18 olduğuna göre demkki var valla bütün bayanlar öğlemi bilmem ama seks de yemek gibi bi ihtiyaç gibi gördüğüm için onunda tadını çıkarmak lazım o yüzden biraz büyük olmalı ama küçük olsa nasıl olurdu fikrin varmı diye sor inan ki yok o zaman şöyle bi tez çıkaralım bi kız var hep mini etek giymiş uzun eteğin ne olduğunu bilmez bi kız var hep u<un etek giymiş mini eteğin ne olduğunu bilmez bence mantık bu azcık saçmaladım sanırım ama iyiy bağladım

• bence de iyi bağladın.büyük ve kalın iyidir:DD

Kızlar Ne Diyor 14

• Ona göre bir penis mi alacaksın. Boşver elindekiyle barışık olmaya çalış.. Çaresi yok

• He seri üretime geçecekler

• Öncekileri Göster
    • rica ederim by by..

• +1

• BOYUNDAN ÇOK KALINLIĞI DAHA ÖNEMLİ YANİ BU BENİM DÜŞÜNCEM ama boyuda 16 cm altında olmazsa iyi olur

• genelde kalın olması yönünde kızların düşüncesi.

• 16 cm gördünmü sen hiç

• sen hiç gördün mü ?

• kalın ve uzun tabii ki de

• gördüğün en büyük kaç cm di?

• 23-25arası

• 23 25 büyük değilmi acı werebilir sana?

• Öncekileri Göster
    • Sen bence al eline bi oklava...

• sondaj mı açtırcaksın bacım kendinde

• Boyu değil işlevi diye klişe bir cevap vermek istiyorum

• bizde kabul ediyoruz ama 4 cm de bi işe yaramaz yahu:DD

• 30 cmden asagısı kurtarmaz

• onu gorunce kacmazsan adam degılım

• Öncekileri Göster
    • ciddiye almayın arkadaşlar saçma bi soru olduğu için saçma birşey söyledim bende zaten aaa

• bağırsağına mı alıcan anasını satıyım :D

• barışık ol kendininkiyle bana mı denk geliyor hep 20 üstü ne zaman bi erkek muhabbete girmeye kalksa 20 üstü bi rakam söylüyor 16-17 ideal bence

• Orta kalın

• illa kalın olacak yani :))

• Yani:-)

• Kalınlık, işlev zaten çok önemli, uzunluk da şu şekilde. Bir vajinanın alabileceği atıyorum 18 santim bile olsa bir kadın yine de 21 santimlik bir penisi beğenir. Çünkü büyük penis maskülendir, varsın hepsini sokamasın, o büyük penisin görüntüsü bile kadını tahrik etmeye yeter. Kadınlardaki büyük

• *kadınlardaki büyük isteğinin nedeni bu.

• her zaman haddimizden fazlasını isteriz dimi buda öyle :) o zaman niye duruyoruz hadi isteyelim.

• Kalın ve uzun.

• "Fenerbahçe'nin, sarı lacivert başkentin, Ankara'nın, bembeyazlı -iiiiğğğiiyy- Senfonisini, Mehmet Okur'un mavi beyaz moruyla dönücez... !?!?"

• Sığır penisi gibi olduktan sonra ne işimize yarar..

• sığır dişidir sığırda penis olmaz :D öküz diye boğa die düzeltmek boynumun borcudur :D

• @blackbox01 sığır dişi değildir. sığır türün adıdır. dişi olan inek tir. yani sığırın erkeğine boğa, kısırlaştırılmış erkeğine öküz; sığırın dişisine inek denir.

• Valla boyu değilde kalınlığı önemli bence

• bennde kide kalın ama boyu da var

• her hafta aynı sorular baydı.

• bu soru yoktu baktım

• vardı ve anket yapmış 2 şıklı bir dakika bulursam

Erkekler Ne Diyor 27

• aynı soru nasıl tekrar tekrar sorulabılıyor?

• kasık ve göbek kaslarınıda eritin 2 cm bonusunuz var hehehe :-)

• kardeş kendini sınamak istio.en büyü seninki başkaaan:D

• kapa çeneni ne alaka öyle bişemi dedim

• yüz kez soruldu yüz kez aynı cevap alındı .

• Bu sitede 18'in üstünde bile yoktur diyorsunda nereden biliyorsun ? Herkesinkini tek tek ölçtün mü birader :) Benim ki 19cm nolcak şimdi :)

• kelle dahil mi hariç mi :)

• kelle mantar kafası gibimi olsun :)

• Öncekileri Göster
    • yok ben penis hayali kurmuyom olsun dediğim bi ebatta yok benim işimi görüyor zaten işesin yeter :)

• cok küçük oldumuda seni doyurmaz?

• nickine çok uyan bir soru sormuşun ;)

• benim ki

• 13 - 19 cm Türkiye için ortalamadır. 4 - 8 cm kalınlık da yine Türkiye ortalamasıdır...

• kalın ve uzun sever geneli.

• ahaha niye 12'den başlayıp 16'da bitiyor ki... Her kadın için ideal penis boyu 18 ve üzeridir :)))

• NE ALAKA ZATEN İÇİNE EN FAZLA 16CM ALABİLİRLER ORTALAMA OLARAK. ve 12den başlayım 16da bitmesinin sebebi en fazla 5 soru sorabiliyon anketten dolayı bi de türkiye ort 12 ile 16 arası

• İlk defa senden duyuyorum bu ortalamayı :)) Kaç kişininkini ölçmüşler ki ortalamayı bulmuşlar... Şimdi konuşturma beni, sevgilimle fantezi yapıp aramıza kimi aldıysak hepsi piton gibiydi :))

• tamam sen kendini tatmin e. nasıl olsa kim olduğunu bilmiyoz. atıp tup kafadan sen. zaten benim anasınıfındaki kardeşimin de 20 cm'di. haklısın.

• izmir merkez 30 cm herkezzz

• agam bu soru 100 kez soruldu. Eskı sorulanlara baksanaydın

• 12-18 arası yeterlidir aga ama ne olursa olsun bu sorunun en doğru cevabı senin de dediğin gibi çapının daha önemli olduğudur.

• Kız için İdeal olanı sahip olunanıdır

• bende 19 cm var yeri geliyo ufak geliyo gözüme 20 bence tam ideal hem erkğin kendine güveni için hemde kadının ohhhhhh demesi için

• Anlaşılan o ki senin çubukla çok dalga geçmişler ve kompleks yapıp burada böyle bir soru sorma gereği duydun... S.. kafalı... :)

• 15cm gayet güzel bir penis. sevgilimle gayet güzel bir cinsel ilişkimiz var

• Önemli olan karşındaki kişinin memnun olması... Arz- talep dengesi... Gerisi hikaye...

• 43 cm benmkide ya.bantlıyorum walla bacağıma hacı bnde napaym.zor :Dd

• kime sorsan 18 20 diyor ama uzmanlar 100 erkekte 81 penis boyu 8 cm 16 cm yazıyor geriye kalan 19 kişinin yarısı 8 cm altında diğer kalan yani 100 kişiden 8 veya 9 kişide 16 cm üzeri var 17 25 gibi

• p*rno filimlerinde dikkat ederseniz genelde en fazla 5 veya 6 cm gibi kullanıyorlar baş kısmı artı 2 veya 3 cm ilersi

• 12-13 santim yeter

• Spermi yeterli olsun. Saglıklı ve işlevli olsun yeter aga.

• benimki 23 cm ama idealin baya üstünde :s

• yanlış anladın o cm oloarak değil km olarak :D yaaaaaaaaaaaaaaaa bi s.. gittttttttttttttttttt. adam sanki p*rno yıldız.

• Öncekileri Göster
    • he bendede 38cm.

• he he

• ya şu boy konusunda sürekli soruluyor ve hep takip ediyorum. Bir şeye kafam çok takıldı. Şimdi diyelim ki penisiniz 3-5 santim veya ne bileyim 30-40 falan herneyse. Yani ne uzatabilirsiniz ne kısaltabilirsiniz. Penisimizle yaşamayı öğrenelim Onu sevelim sayalım. Kesip atamayacağımıza göre boyuna takılmanın bir anlamı yok bence. Yani tıbben boyuna müdahale etme şansımız yoksa bunuda kafaya takmanın bir analamı var mı?

• nıye sadece zencılerdemı var 16 üstü .. saçma bir güncelleme olmus ..

• Soru Sormak İçin Sorulmamış :) @ Ünlü Olmaya Çalışıyor :)

• nasıl yok ya benımki 16 18 arası gdip geliyor ereksıyona göre demek ki varmiş 18 cm.kım buyukluk onemli degl dersede yalan onemli ayrıca zaten kadınlar max 20 cm alıyor sence kucuk göğuslu hatunla büyük olan birmi tamam gogsu kuçuk diye ayrılınmaz ama buyuk olsa iyi olmazmı

• var, turk olmayan genlerim saolsun, 18 in ustu :) gizli olacagim aklima gelmezdi de simdi sacma elestri oklari almayalim yahu

Yükleniyor...