• Sor
  • Bence

Tahrik olunca gusul abdesti gerektirir mi?

igrenc bir durum biliyorum dalga gecmeyin :D sanki icimde baska biri var.. (Allah korusun) ama nekadar istemesemde oluyorum. Disari ciktigimda... Daha Fazla

En İyi Görüş

• iğrenç bi durum dalga mı geçcez. niye dalga geçelim ki sonuçta karşı cinsimizsin tahrik olmanızdan da hoşlanırız.şimdi tam bilgim yok onun için yanlış bilgi verebilirim benim hatırladığım zina beyinde olur yani düşününce bile zina yapmış olursun. zina yapınca da gusül abdesti alman gerekir tabiki.BENCE gerekir tam bilmiyorum.

Erkekler Ne Diyor 26

• farklı şeyler düşünmeye çalış.

• oyle yapiyorum, gerektirirmi bir bilgin var mi?

• niyet bozuk bence gerektirir.

• tahrik olmak gusulu gerektirebilir bazı durumlarda... link

• gerekmezde sen yinede al nolur nolmaz işini sağlama al...

• zevkle boşalma olmadığı veya içine bi şey girmediği durumlarda gerekmez

• Bende yaparım ara sıra bunu sende yap, dışarı çıkmadan önce masturbasyon yap ki dışarıda fazla isteklenip zor durumda kalmayasın :))

• boşalma olduysa gelir yoksa gusle gerek yoktur.

• eger sadece tahrik oluyorsan ve zevk suyu gelmiyorsa gerek yoktur. Ama herzaman tedbir almak gerekir. kolayı varsa her içine süpe düştügünde alman iyi olur.

• kendini tatmin etmedikce problem olmaz arkadaşım..

• merhaba tahrik olunca abdest almak gerekmez ancak boşaldığın da vajinana bir şey girdiğin de ve erkek penisi vajinana temas ettiğin de gusül abdesti almak gerekir. Dinimiz gereği her banyo yapıldığı zaman gusül abdesti almak sünnettir

• bişey olmaz tahrik oluyorsan tatmin edelim rahatla

• abdestsız dolasılmaz bıursey yenılmez ıcılmez hepsı haram.

• nasıl yani,sürekli boşalıyomusun?

• yok boyle bir tuhaf oluyorum yaaa

• Öncekileri Göster
    • hmm anladim saol.. peki abdest gerektirir mi? surekli oluyor..

• onu fetva şeklinde bir bilenden alimden almalısın bence... kızlarda nasıl olduğu hakkında pek bişey bilmiyorum sadece biraz sulanıyomuş. nekadar sulandığında almalısın onu bilmiyorum

• Sonuçta tahrik olup ıslanıyosun akıntın geliyyor... gereklidir abdest... ille o gün almasanda gün sonunda veya gün içinde evde isin alıcan...

• gerektirmez

• boşalmadığın sürece gusul gerekmez. istediğin kadar tahrik ol.

• gerektirmez, tahrik olurken ıslanıyormusun peki? guslun cınsl ılskı ıle bozulur ama tahrık olupta ıslanıyorsan abdestın bozulr tabıkı. tahrık oluyorsan mastrbasyn yap sık sık etkılnmezsın

• sen yaninda devamli su gezdir heh

• bence almalısın abdestını :)

• tahrik olmakla cünup olmak farklı şeyler. normal olmayan bu kadar tahrik olman. o zaman yatakta seni düşünemiyorum.:)

• Kur’an-ı Kerim’de: “Eğer cünüp iseniz boy abdesti alın” buyrulmaktadır. Arap dilinde cünüplük boşalma veya cinsel ilişkiye girmede kullanılır. Yani alman gerekmiyor, telaş etme.

• boşalmıosan gusül gerekmez.zewk suyu abdest bozmaz.

• =) woww cok azgın biri...akıntı gelmiyosa gerek yok almana diye düşünüyorum

• kızlar öyle kolay boşalamazlar bence ozaman çoğu zaman gerek kalmaz...yanlışmıyım kardeş?

• dogrusun.. bosalmadim zaten ama gerekiyor mu diye dusunuyorum. cunku sonunda takinti olucak gusul abdesti bana..

• Öncekileri Göster
    • aynen.. ya icim rahatlamicak sanirim cunku ertesi gun yine alicam sonra yine alicam kafayi yicem yani.. seytan durtuyor

• hmm ozaman sen galiba biraz zor zamanlarındasın :( dönem dönem olur böle şeyler merak etme oluyor...

• bence gerektirmez bosalirsan gerektirir ben oyle yapiorum.

• gerektirir olmazsa olmaz

Kızlar Ne Diyor 2

• canım alman gerekmese bile sonuç itibariyle tahrik oluyorsun...ee mutlaka akıntın olucak.. hadi gusüle gerek yok diyelim..mecburen duş alıcaksın.. öyle dolaşacak değilsin ya.. ee duşa girmişkende gusül abdesti aradan çıkarabilirsin..

• Boşalmadığın sürece gerekmez.

Yükleniyor...