Kız arkadaşım bakireyim diyor ama bu nasıl olur?

kız arkadaşıma geçenlerde mastürbasyon yapıyorrdum yanlış yapıyorsun diyip deliğin içine kadar orta parmağımın yarısını soktu bakireyim diyor bu nasıl olur ?

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

• 9 cm ye kadar bişey olmaz genelde . sok diyosa sok sende sorun yok demektir o kendini biliyo demekki.

• eyw :D

Kızlar Ne Diyor 7

• uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff bekaret oyle birsey degil. penis girmesi lazim bozulmasi icin sosyolojik acilimi bu. penis penis penis.

bazi kizlar farkinda olmadan kuccukken zarlarini bozabilir spor yaparken vs ne yani bu kiz seks yapmamis icine penis girmemis ama kucukken yaptigi spor nediniyle zar yirtilmis, yani bu kiz bakire degilmi ? bana gore bakire mesela cunku penis girmemis. bekaret bir kanamadan ibaret degil arti herkes de kanama olmuyor onun olcusu penis dir

• ne kadar esnek olursa olsun nerde oldğnu benim fkrmce hç bi kız blmez . ve braz tedrgn davrnr.. ama günahını almamak gerekr tabiside

• bu kadar rahat olması tuhaf bana bakıre degıl gıbı geldı

• bi defa kız arkadasın kızlık zarının esnek olup olmadıgını nerden blıyo nasıl o kdr rahat davranıp parmagını sokablıyo anlamadm.. bnce bakıre deıl...

• yaş kaç

• bazı kızların zarı 6 ile 9 cm içeride oluyo fakat senin kız arkadaşın çok rahat davranmış genelde bakire olan kızlar vajinalarına dokunulduğunda sürtünme olayı olduğunda tedirgin ve korkulu davranır..

• evt arkasından konuşmak gibi olmasın ama yaa bakire değil yada kızlığını kaybetmek onun için önemli değil

• Haklisin nasil boyle rahat oluyor dimi

• Zar esnektir muhtemelen

• hissedemez.aslında zr denlen şey öyle kapalı bi deri tabakası da değildir. sadce penisin girmekte zorlanacağı derecede küçük bi boşluktur.cinsel ilişkiye girdikçe o delik yanlardan doku yırtılması gerçekleşir kanama da o yüzden olur.sonuç olarak normal bi vücut boşluğu gibidir.hissetmez o yüzden.

• teşekkür ederim

• Bilgim yok bu konuda

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 4

• kz arkadasın parmagını soktuysa ve sende esnek olmadıgı takdırde bozulacagını bılmıosan kıza masturbasyon yapmayı nerde öğrendin

• Normal bir bakire davranışı sergilemediği kesin.Bu güven nerden kaynaklanabilir?Bakire olmaması en yüksek olasılık bana göre.

• Öncelikle sana helal olsun daha önce sevgilisine matürbasyon yapana rastlamamıştım.Kan biraz geldiyse sorun olabilir ancak zedelenmişte olabilir kolay kolay yırtılacak bişey değil ki bazen gerdek gecelerinde bile bozulmayan bir doku

• kızlık zarı kişiden kişiye göre değişsede biraz geride olur parmağın yarısıyla da bozulmayabilir fakat anlattıgın durumdaki farklılık kız arkadaşının bu kadar rahat davranması...konuşarak gerçekleri öğreneceğine inanıyorum başarılar :D

Yükleniyor...