Oral seks erkeklerin hoşuna gider mi?

ben rahat bi şekilde onun cinsel organını yalayabilirim hoşumada gider. ama erkeklerin hoşuna gidiyo mu bizim cinsel organımızı yalamak . iğreniyolar mı ya da . ben iğrenmiyorum şahsen .

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben bu işleri sadece eşimle yaptığım için çok hoşuma gidiyor. Çünkü biliyorumki mal temiz ikimizinde içimize siniyor.biliyorumki benden başka birinin eli bile değmemiş. Ama bilmem kaç kadın yada erkekle birlikte olup oral yapan ve yaptıranları iğrenç buluyorum nasıl sindirebiliyorsun içine. afedersiniz ama adamlar karıyı mikmiş mikmiş önüne gelene vermiş sende gelip o vajinayı ağzına alıyosun iğğğ. yada aynısı kadınlar için erkeğin yapmadığı kadın kalmamış sonra gelmiş kız arkadaşının ağzına penisini vermiş yetmemiş bide ağzına boşalmış. sizce ne kadar doğru bilmiyorum ama bence hiç doğru hareket değil bunlar. Bence herkez kendini evlenceği eşine saklamalı. ve eşinlede her türlü fantezisini gerçekleştirmeli. neden mi? iki geç evlendi kız dediki ben tiksiniyorum ağzıma almam adamda yeteri kadar ısrardan sonra baktı netice alamadı hoop başka kadınlara bu isteğini bir şekilde yerine getirmeye. Nooldu evliliğin arasına aldatma girdi. kızlar lafım biraz size eşlerinizi mutlu edinki onlarda sizi mutlu etsin. Eğer dünya böyle olsa bu sitede sacedece evli olanlar birbiriyle mesajlaşır birbirinden yardım ve tavsiye alırdı abazaların işi olmazdı.

Erkekler Ne Diyor 41

• Yalamak kadar güzel bir şey var mı ya.. Dilim damağım kuruyana kadar hemde :)

• yapmayıda yaptırmayıda çook severim :) tabi şartların uyması lazım

• ben yalarım sen getir

• Bazen çok hoşuma gidiyor bazen de borçlu hissettiğim için yapıyorum.Kimi zaman da hususi onu isterim :)

• Dene

• kadınlar reglden sonra oranın kanlı halini görünce kendilerinden iğreniyor haliyle. erkeklerin o anı pek göremedikleri için rahatlar. kadınların kendilerine inek gibiyiz dediklerini bile duydum.

• Erkekler daha fazla zevk alıyorlar oral sexten..

• eğer kendi organımı emdirmek hoşuma gidiyor ise partnerimin organını yalamak ta hoşuma gitmeli tiksinmemeli insan herşey karşılıklı. sonuçta nimet...

• bende iğrenmiyorum tüysüz oldugu sürece sıkıntı yok. bence ön sevişmenin en güzel kısmı orası..

• sevgilimle oral yapıp sevgilimi uçurmak inletmek bayılma noktasına getirmek hiç bişeye değişmem yani çok severim ben ondan iki kat fazla zevk alıyorum o zaman

• 69 diyorum

• erkekten erkeğe değişir

• kadına bağlı

• sorun yok..

• Gerekli temizlik yapılmışsa partnerimi mutlu etmek için her şeyi yaparım..

• kılsız kaymak gibi olursa neden iğrenecekmişim

• istemese bunca insan yapmazdı

• severim ben, partnerimin zevkten inlemelerini duydukça dahada istekle yalar onu mutluluğa ulaştırırım.

• bazı teyzeler beyenmesede yorum yapanların arasındakıler gıbı ya hayatında tadını almamıstır yada yapan olmamıstır

• tabi kişiden kişiye değişir bu mesela ben hastasıyım ama iğrenende vardır tabi hem erkek hem bayan ama yaşamak ve yaşatmak lazım sınırsızca hemde :))

• gerekli olan temizliği yaptığı zaman oldukça hoşuma gider bayanların cinsel organlarını yalamak.

• Eger sex iki tarafliysa karsilikli bundan igrenilmesi sacma geliyor bana

• zevk hiç bir zaman tek taraflı olmaması lazım.sonucu ne olursa olsun

• Temiz ise neden olmasın güzel bir şey bence. Çoğu kişi de yapar bunu.

• Kılsız , tüysüz ve temiz olmalı karşılıklı oral sex güzeldir :)

• eger temizse kıl yoksa partnerin bundan zevk alır. kokuda çok önemli tabikide sen söylemeden o yapar zaten...

• niye igrenelm problemlmym partnerimin zevk aldgnı görmek hoşuma gider

• Canım bazı kadınların hormonları erkekler için dayanılmaz koku ve sıvılar salgılar... Dikkat sadece bazıları... Bazı vajinalar gerçekten dünyanın en leziz meyvasıdır...Ama gel gör ki tiksindirenler de vardır... Sadece hormonla ilgili... Vajinanın yıpranmış olmasıyla ilgili değğil...

• şahsen ben bana oral yapılmasındansa karsımdakı bayanımın her yerine saatlerce oral yapmak daha çok hoşuma gidiyor çünkü ben bayanımı mutlu ettiğimi görünce daha fazla haz alıyorum cinsellikten...

• neden igrenelim ki, igrenmek için bir sebep göremiyorum. yeter ki temiz ve bakımlı olsun...

• benim cinsel organımı severek yalayan bir kadının ben cinsel organını yalayarak onu boşaltırım, :)

• temizse hiç bir sıkıntı yok :)

• hem de nasıl dişlerini değsdrmedn de yapıyorsan harika

• Senin zevk aldığını görmek partnerinin de hoşuna gider. Kendi adıma cevap vermem gerekirse ben bu konulada pek iğrenmiyorum. Her yol Paris anlayacağın.

• erkeklerinde gidiyo ayrıca güzel bi zevk bence bende iğrenmiyorum :)

• ben olsam yaptırmam çünkü o işi genelevde yaptıryolar öyle yaptırırsam kendi eşimi o...pu gibi görürürm ona saygısız davranmış olurum o yüzden olmaz ne ben ne o

• kıza göre değişiyor tabiki genelde iğrenilmez ama her kızınkinede eğilmezler hani

• ben çok büyük keyifle yalıyorum. ayrıca bu işi de iyi yapıyorum ;) kadınlar öyle diyor yani.

• ben şahsen çok severim :) çoğu erkekde sever

• kız temzse sıkıntı olmaz

• İğrenmezler. Hatta erkekler buna bayılır.

Kızlar Ne Diyor 4

• ben de merak ediyorum bunu..hayır yani emin olamadığım için de geriliyorum olayın tadına varamıyorum .D

• haha çok estetik gerçekten! :D

• temiz olduğundan eminsen karşı taraf tiksinmez. ama bizimkinin şekli şemalı estetik duruyor. ama kızlarda ağzı yüzü bi tarafa gidince ister istemez kimisi iğreniyor. ama temizse iğrenilmez bence. herşey karşılıklı.

• kişiden kişiye göre değişir:)

• sen seviosun bazı kızlar nefret eder erkekler içinde aynısı gecerli kimi sever kimi sevmez

• Oral yollu ilişkileri tasnif etmiyorum ben

• tasnif ne demek ? tavsiye etmiyorsun sanırım?

• oral olmadan olurmu yahu

• Buda bi tercih saygı duyulmalı.Ancak bi gerçek varki oral sevenlerde oldukça fazla.Sen neyi tasnif ediyorsun.Sınırların neler ?

Yükleniyor...