Oral seks erkeklerin hoşuna gider mi?

ben rahat bi şekilde onun cinsel organını yalayabilirim hoşumada gider. ama erkeklerin hoşuna gidiyo mu bizim cinsel organımızı yalamak . iğreniyolar... Daha Fazla

En İyi Erkek Görüşü

• ben bu işleri sadece eşimle yaptığım için çok hoşuma gidiyor. Çünkü biliyorumki mal temiz ikimizinde içimize siniyor.biliyorumki benden başka birinin eli bile değmemiş. Ama bilmem kaç kadın yada erkekle birlikte olup oral yapan ve yaptıranları iğrenç buluyorum nasıl sindirebiliyorsun içine. afedersiniz ama adamlar karıyı mikmiş mikmiş önüne gelene vermiş sende gelip o vajinayı ağzına alıyosun iğğğ. yada aynısı kadınlar için erkeğin yapmadığı kadın kalmamış sonra gelmiş kız arkadaşının ağzına penisini vermiş yetmemiş bide ağzına boşalmış. sizce ne kadar doğru bilmiyorum ama bence hiç doğru hareket değil bunlar. Bence herkez kendini evlenceği eşine saklamalı. ve eşinlede her türlü fantezisini gerçekleştirmeli. neden mi? iki geç evlendi kız dediki ben tiksiniyorum ağzıma almam adamda yeteri kadar ısrardan sonra baktı netice alamadı hoop başka kadınlara bu isteğini bir şekilde yerine getirmeye. Nooldu evliliğin arasına aldatma girdi. kızlar lafım biraz size eşlerinizi mutlu edinki onlarda sizi mutlu etsin. Eğer dünya böyle olsa bu sitede sacedece evli olanlar birbiriyle mesajlaşır birbirinden yardım ve tavsiye alırdı abazaların işi olmazdı.