• Sor
  • Bence

Erkeklerde zevk suyu nasıl gelir?

Bizim zevk suyu boşalma gıbı.meni rengınde beyaz. erkeklerınde öyle mı. mesela sevglmle ılışkıye gırdık dedm snn zevk suyun gelıyomu yoo dedı.acaba o hıssetmıyo mu. yoksa bzımkı gbı dgl mı erkeklerın kı

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Zevk suyu halk arasında cinsel ilişki sonrası boşalma yani ejekülasyon olmadan penisten gelen sıvıya verilen isimdir. Zevk suyu olarak değerlendirilen aslında erkekte ejekülasyon olmadan salgılanan içinde sperm taşımayan veya çok az miktarda sperm bulunduran prostat salgısıdır. Prostat salgısı normal meni için önemlidir.Semene yani meni’ye süt görünümünü verir. Salgıladığı enzimlerle semen sıvısını önce pıhtılaştırır, daha sonra ise pıhtılaşmanın erimesini sağlar , ve buna likefasiyon ismi verilir.

• Tsk ederım :)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 20

• erkeklerde de gelir,hele yavaştan başlasın sevişme durduramazsın,kadınların ki gibi oda,senin arkadaşında bir sorun var sanırım,biraz kör gibi,duyarsız,hiç ıslanmamış mı

• Nasıl yoo ? Geliyo bizim de, yapış yapış olmamışmıydı elemanın ki ?

• hissedilmez genelde.

• gelir tabiki yapışkan sıvı salyangoz sümüğü gibi ama şeffaf jel gibi ve onun geliş amacı cinsellik esnasında penisin kayganlaşmasını sağlamaktır senin erkek arkadaşın ömrümde ilk defa meme ucu gördü sanırım ondada heyecandan anlmadı sanırım :D

• erkeklerde ki zevk suyu sizinki kadar değil...onun sorasında gelen koyu beyaz bir sıvı dır oda sperm dir.. bu biraz bolca gelir erkekden

• şu kızlarda zevk suyu ve boşalmanın şekillerini hala anlayamadım.

• igrenc

• zevk suyu bende sertleşme olduğu zaman gelir çok az berrak eline dokunduğun zaman yapışıp uzayan bişey

• erkeklerden zevk suyu sevişirken gelir, ilişkiye girincede sperm (halkağzıyla: döl) gelir ;) ve beyazdır

• penisi tamamen sertleştiğinde yani zevke geldiginde 1 2 damla su gelir bir süre sonrada salep gibi bişey fışkırır :D

• meniden önce gelen, mezi adı verilen gusül abdest gerektirmeyen, kayganlaştırıcı ve saydam bir sıvıdır.

• kadınlarla erkelerin zevk suyu aynı renk bi farklılık yok

• benim zevk suyum hiç gelmiyor.her erkekte zevk suyu gelecek diye bişey yok

• bi kız kendi suyunun rengini bilmezmi yaa... :)) hiç kızların suyu sperm gibibeyaz akarmı... şefaf ve grimsi ve yediğine göre sarımtrak gelir... ve bu arada erkeklerde zevk suyu gelirken hissedilmez sadece pipinin ucuna dokununca yapışkan bişeydir

• ben vucudumdan cıkmasını hissetmiyorum

• Bak Canım cinsel temasta senin gibi cici kızların acı çekmemesi için kadınlar kayganlaştırıcı özel bir enzim salgılar Erkeklerde bu zevk suyu Spermlerin vajinanda rahatca amaçlarına ulaşabilmeleri için Ereksiyon sonrası oluşur yada daha öncesi sadece sperm olmayan 1-2 damla zevk suyu ile tabir ettiğiniz enzim salgılanır yani uzun lafın kısası sizde zevk almaya başladığın her saniye salgılanır.

• direk boşalma oluyor bizde

• :) geliyordur ama o arkadaşın biraz cuhela heralde :)

• Dalga geçmek için mi sorun yoksa yaşın -18 mi? Erkekte zevk suyu dediğin şeyin farklı bi adı vardır.Onu da herkes bilir.

• Dalga gecmedım sadece merak :(

• Öncekileri Göster
    • Evet ,tsk ederım :)

• Rica ederim.

• şimdi, erkekte zevk suyu dediğiniz şey çok az bir miktarda akar. erekte olduktan birkaç dakika sonra. bu vajinaya giriş ve çıkışı daha kolay bir hale getirmek için vücudun otomatik olarak salgıladığı bir sıvıdır ve beyaz değildir. o yüzden belli olmaz. ha boşalma mı? boşalırsa, şelale gibi beyaz meni akar.

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...