• Sor
  • Bence

Swinger merakı ve deneyimi olan kimler var?

swinger merakı ve deneyimi olan kimler var?NOT:görüşleri olan yazmasın sorumu iyi okuyun sonra kalp kırmayalım

Güncellemeler:
swinger filmini izleyen varmı peki fıransız yapımıydı sanırım

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Bir kaç denedim daha önce anlaşılarak ve güvene dayalı olunca heyecanlı, başka hiçbirşeyde tadamayacağın sevkleri tattığın bir ortam...

• ewt güven çok önemli bu konumda

• Öncekileri Göster
    • fantezine malzeme olmak istemem ama sevgilimle denedik, barda tanıştığımız sevgili bir çiftle... Başka soru sormazsan sevinirim...

• :)

Kızlar Ne Diyor 6

• Toplumumuzda çiftlerin yarısından fazlasının birbirini aldattığı günümüzde swingerler en azından dürüst insanlar. Birbirlerini gizli saklı aldatmıyorlar. Yalanlarla dolanlarla birbirlerini kandırmıyorlar. Ne yaşıyorlarsa birlikte yaşıyorlar. Eh, hayat arkadaşlığı da bu değil mi? İyi günde kötü günde ölene kadar birlikte...

• Senin gibi bir hatun bulmak ne zor :))

• guzel cevap

• teorik olarak doğru..+1

• Bizde eşimle fantazilerimizde yaşattığımız swinger olayını gerçektede denemek istiyoruz. Fakat korku, çekingenlik, güvensizlik var. Bu olayı yaşayan ve aşan çiftler varmı acaba.

• Eşim bir kere isterse deneyebiliriz diye ağzımı aramıştı şakayla karışık kiminle diye sordum biriyle işte diye geçiştirmişti daha sonra bahsetmedi bir daha kabul etmem için ki bu cok zor cok keyifli olmam gerek

• :) Elbette birinci öncelik istemek...

• Öncekileri Göster
    • hazırmısın peki böyle birşeye

• sen teklif edermsin peki

• Swinger ne

• Eş değiştirme

• kameradan birçiftle yaptık eşim çok ısrar etti

• merak ettim kameradan swinger nasıl yaplıyor ki

• sizler kamerada karsılıklı sevişip birbirınızı talımatla yönetip sevişmeleri izlediniz bunu cok evli çift yapar ilişki anında izlenme fantazisi cok yasadım cok izledim bır defada tek erkek olarak bır cıfte katıldım bır daha ne onlar benı ne ben onları görmedımm heyecanlı güzeldi ...

• o nedemek :(

• Eş değiştirme

Erkekler Ne Diyor 8

• swinger filmi hollanda yapımı bir film ve bu işi yapmayı düşünen çiftler varsa mutlaka izlemeli filmi. çok başarılı bir şekilde empati yapıyor film bu yaşam tarzı hakkında... Yaptım mı düşünüyormuyum sorusuna gelince yapmadım. Ama çok yaklaştık kafamızda çok kurduk elimizede 2-3 kere fırsat geçti ama son basamağında vaz geçtik. O an o his bambaşka bir şey anlatmakla olmaz yaşamak gerekir. Buradaki herkez eminim insan sevdiğini paylaşmaz paylaşmamalı falan filan bir sürü şey sıralayacaktır. O şekilde düşünenlere nasıl saygı duyuyorsam benim düşüncemede aynı şekilde saygı duyulmasını beklerim... Eleştirebilirsiniz ama yermemelisiniz sapık p...k falan gibi kelimeler ağır kaçıyor. Son olarak şunu söyleyeyim internet derya deniz bir kaç tuşa basınca bu yaşam tarzının bu fantezinin ülkemizde de azımsanamayacak kadar çok yaşandığını görebilirsiniz. Üstelik en eğitimlisinden en eğitimsizine kadar... İnsanlar birbirlerinin haklarına saygı gösterip birbirilerinin sınırlarına tecavüz etmedikleri sürece diledikleri gibi yaşamakta özgürdürler...

• evlenmeden önce yaptım baya. hatta moskovada yaşadığım süre içinde çok saygın clublar var oralara gittim. ama kimse orası dışında görüşmek istemiyor,1-2 kişi çağırmıştı evine. riskli bir olay. ya boşanırsın ya devam edersin.

• Paratesı gunu adanadan antep e bır cıft e tek olarak katılmakmıcın gıttım cok guzel bır 3 gunngecırdım degısık bır eglence ve maceraydı

• ben karımı paylasmam, paylasanada saygı duyarım gızlı can...

• cinsel bir sapkınlık bence...

• swinger ne dikiş makinası gibi bişeymi yoksa

• bu ne arkadaş buldukta paylaşması kaldıı :):):)

• kusura bakma arkadaşım aşağıdaki cahilce yorumları okudukça insanın pek cevap veresi gelmiyor... :(

• bencede vermene gerek kalmadı,sanki ben onların görüşlerini istedim,ben neyin ne olduğunu zaten biliyorum merakı olan ve deneyimi olan varmı diye sordum onlarda sözde dürüstlüklerini benim sayfamda ilan ediyorlar

• evet yani sonuçta geri kalmış iki yüzlü bir toplum.Kocalar, babalar ya da (erkekler için) karılar duymadıkça görmedikçe her şey serbest,dürüstçe yaşanan ilişkiler yasak, bari hoşgörülü olun sonuçta kimseye zararımız yok yok o da olmaz bizim toplum sadece kendi gibi olana kendi gibi düşünene ya da öyle olmasa da öyle görünene saygı gösterir adına da hoşgörü der tam bir ironi...

Yükleniyor...