• Sor
  • Bence

Aldatılan erkek ne yapmalı?

Evet aldatıldım..Sadece 1-2 hafta olmuştu çıkmaya başlayalı.Benim bulunduğum şehre taşınmalarına 1 hafta kalmasına rağmen beni cinsel olarak aldattığını itiraf etti.Ben şimdi ne yapmalıyım? bu kızı kullanıp atayımmı?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 6

• açık sözlüymüş ya demeseydi>?

• peki bu birşeyi değiştirirmi? yaptığı şerefsizlik değilmidir ?

• kendi düşünmediyse ne diyebilirim.birlikte olduğunuz sürece sevgisine sadık kalmalıydı.

• 2. haftadan ve cinsel olarak. bence bırak sende kirlenme..

• boşver hiç bulaşma hiç hemde.. bedenini kirletmeye değmez...

• Yak götüne kınayı.

• iyi bişe demş kız.götüne kına yak sevin manasında

• Öncekileri Göster
    • hele bi sevişelim gerisi gelir :)

• Hiç sanmıyorum.

• Bırak ne hali varsa görsün. O karaktersizmiş sen de kendini onla eşdeğer hale getirme

Erkekler Ne Diyor 11

• o seni kullanıp atmış zaten

• açıkca konuş hayvanla hayvan olma...

• En azından dürüstmüş.Ama biraz da farklı konulara meyilli olduğu aşikar.Önyargılı olmak istemem ama karakteri düşünülürse boş geçme rövanşı al sonra bak keyfine bence.

• Kız seni seviyor ki bunu sana itiraf ediyor... Eğer sevmeseydi, senden gizli yapmaya devam ederdi... Kullanıp atma tanımını çok ağır buldum... Kadın erkek farketmez birbirinize prezervatif muamelesi yapmayın... Sevginizin emeğinizin birlikte geçirdiğiniz vaktin bir değeri bir anlamı saygıyı hak eden bir tarafı yok mu hiç?

• Senın yerınde olsam onu gelınce yataga atarım soyarım guzelce bı masturbasyon yaparım sonrada gıdebılırsın tamam derım bı dahada aramam ... Ben yapmıstım bunu.

• nasıl hissetti peki?

• Ucuz hıssettı

• iyi bi sapla açılsın bacakları oturamasın onbeş gün unutmasın senı bir daha

• boşver kardeşş pislik zaten pisliktir o lagım çukuruna düşmüş zaten zaman harcama salla gitsinnnnn

• o kız çıplak ayak boka basmış sen uzak dur kullanrsan adli olaylkarda son kullanan sen oldgndan sana kalır bomba ona göre

• Aynen öyle vur kaç taktğini uygula.Hatta vur ama kaçma , kullanabildiğin kadar kullan .

• yok be kardeş gerek yok.hatun mu yok piyasada.sktr et kaliteyi de düşürme hem ;)

• yok kanka burnundan getirmek lazım , ben dünyayı dar ederdim muhtemelen.

• 31 Çekip Siters ATSIN

• Bende cinsel aldatıldım. Sonrada bir şey yapmadım, uğraştığına değmez. Hem 2 haftalıkmış unutman kolay olur, benim ki 1 senelikti.

Yükleniyor...