Bir erkeğin sevdiği kızın ağzına boşalmak istemesi ve boşalması ne anlama gelir?

Bir erkeğin sevdiği kızın ağzına boşalmak istemesi ve boşalması ne anlama gelir?

Cevabın Var mı?

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 28

• fentezi.

• Özel bir anlamı yok

• paranoyak olduk artık her şeyde bir şeyler arıyoruz.

• tamamen izlediği p*rnolardan kaynaklanıyor. penisiyle suratına da şap şap vuruyo mu peki.

• hıc bı anlam ıfade etmez

• filmlerde gördüğü ve yaşamak istediği heyecanın bir belirtisi olabilir heralde denemedim denememde bırak kendim tiksinirim zaten.

• Fantezi hic bisey degıl

• farklı bişeyler denemek istiyordur.

• Oldukça yaygın bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

• jhonny sinsle mi çıkıyorsun?

• şirazeden çıkmışlık anlamına gelir..

• senin ağızını vajina gibi kullanıyorum anlamına gelir. peki bir kadının erkeğini ağızına boşaltırması ne anlama gelir?

• p*rno etkisidir

• Sevdiği kız olsun olmasın, her erkek bunu isteyebilir, buna karşı da çıkabilir... Cinsel oyunlar ve tatmin kişiden kişiye değişir...Sevgilin ağzına boşalmak istiyorsa bunu seviyor demektir...

• İki cins için de bambaşka bir haz o.

• ne alakası var sevgiyle o anki fantazi isteği yani normal bi durum :;)

• Sevişirken mantık aramayın. Aklını özgür bırak.

• Benimle evlenir misin, ile aynı anlama gelir.

• Fanteziden başka birşey değildir

• Söylemem

• p*rno özentisidir

• Birçok anlama gelebilir.P*rnolara takık demek olabilir mesela.Seni sevmiyor demek olabilir.Sperm tadına bakmanı istemiş olabilir.Susmanı seviyor demek olabilir.Dedimya ihtimal çok :)

• eleman sevıyor demekkı benım gıbı, bunun sevdıgın kız yada s*** kız dıye ayrmamak lazım kız kızdır fantezı fantezı. kız bosalttırıyorsa ne ala o cocuga daha ne ısterım

• o da onun bir fantazisi işte o şekilde zevk alıyor

• o an ınsan sevgıyı dusunmez...

• senin dudakların çok tatlı iç sütümü demek güzel yani erkeklerde sizinkini ister ağızlarına

• sevmek ya da sevmemekle alakasi yok. seks apayri bir durumdur, fanteziler istekler cesitli olabilir.

• Kahvaltıdan sonra kötü bir soru oldu. Filmlerden özentilik olabilir, ben yapmadım yapmamda. İğrenç bir şey ya o kızda insan sonuçta.

Kızlar Ne Diyor 5

• Cinsel fantezi denir :)

• gizli sorup gizli cevaba izin vermeyen vatandas, kendisimi desifre etmeyecegim yorumum bende kalsın sende catla :)

• :)

• o catlarken sen gul Reese

• Gizli Not Found.

• izlediği p*rnolardan çok etkilenen biri oldugu anlamına gelir. seni sevmek yerine seninle sexi sevitor anlamına gelir ve seni de o p*rnodaki bayanlarla eş tuttugu anlamına gelir. isteklerini karşılamanı beklediği anlamına gelir. ve güzelim seninki tam bi mondofon anlamına gleir benim kanaatimce.

• Saçmalık anlamına gelir .Ağıza boşalmış ya da boşalmamış bunun sevgiyle hiçbi alakası yok.

• evet güzel dudakların var

• tadına bak anlarsın

• Hiç ağzıma almadım almamda..Midem kaldırmıyor bunu.öpmek varken ağza vermek niye .
      Ve hey maço! karşı cinse saygılı olmadığın sürece kaybeden sen olcaksın.

Yükleniyor...