Bir erkeğin sevdiği kızın ağzına boşalmak istemesi ve boşalması ne anlama gelir?

Bir erkeğin sevdiği kızın ağzına boşalmak istemesi ve boşalması ne anlama gelir?

Cevabın Var mı?

0/2000

Gizli Kullanıcı paylaşımına izin verilmiyor

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 28

• farklı bişeyler denemek istiyordur.

• senin ağızını vajina gibi kullanıyorum anlamına gelir. peki bir kadının erkeğini ağızına boşaltırması ne anlama gelir?

• fentezi.

• Fanteziden başka birşey değildir

• Söylemem

• p*rno özentisidir

• p*rno etkisidir

• şirazeden çıkmışlık anlamına gelir..

• Birçok anlama gelebilir.P*rnolara takık demek olabilir mesela.Seni sevmiyor demek olabilir.Sperm tadına bakmanı istemiş olabilir.Susmanı seviyor demek olabilir.Dedimya ihtimal çok :)

• Sevdiği kız olsun olmasın, her erkek bunu isteyebilir, buna karşı da çıkabilir... Cinsel oyunlar ve tatmin kişiden kişiye değişir...

Sevgilin ağzına boşalmak istiyorsa bunu seviyor demektir...

• eleman sevıyor demekkı benım gıbı, bunun sevdıgın kız yada s*** kız dıye ayrmamak lazım kız kızdır fantezı fantezı. kız bosalttırıyorsa ne ala o cocuga daha ne ısterım

• paranoyak olduk artık her şeyde bir şeyler arıyoruz.

• Fantezi hic bisey degıl

• hıc bı anlam ıfade etmez

• o da onun bir fantazisi işte o şekilde zevk alıyor

• İki cins için de bambaşka bir haz o.

• Sevişirken mantık aramayın.

Aklını özgür bırak.

• tamamen izlediği p*rnolardan kaynaklanıyor. penisiyle suratına da şap şap vuruyo mu peki.

• o an ınsan sevgıyı dusunmez...

• ne alakası var sevgiyle o anki fantazi isteği yani normal bi durum :;)

• senin dudakların çok tatlı iç sütümü demek güzel yani erkeklerde sizinkini ister ağızlarına

• Oldukça yaygın bir uygulama olduğunu düşünüyorum.

• jhonny sinsle mi çıkıyorsun?

• sevmek ya da sevmemekle alakasi yok. seks apayri bir durumdur, fanteziler istekler cesitli olabilir.

• Özel bir anlamı yok

• Kahvaltıdan sonra kötü bir soru oldu. Filmlerden özentilik olabilir, ben yapmadım yapmamda. İğrenç bir şey ya o kızda insan sonuçta.

• Benimle evlenir misin, ile aynı anlama gelir.

• filmlerde gördüğü ve yaşamak istediği heyecanın bir belirtisi olabilir heralde denemedim denememde bırak kendim tiksinirim zaten.

Kızlar Ne Diyor 5

• Cinsel fantezi denir :)

• Gizli Not Found.

• izlediği p*rnolardan çok etkilenen biri oldugu anlamına gelir. seni sevmek yerine seninle sexi sevitor anlamına gelir ve seni de o p*rnodaki bayanlarla eş tuttugu anlamına gelir. isteklerini karşılamanı beklediği anlamına gelir. ve güzelim seninki tam bi mondofon anlamına gleir benim kanaatimce.

• gizli sorup gizli cevaba izin vermeyen vatandas, kendisimi desifre etmeyecegim yorumum bende kalsın sende catla :)

• o catlarken sen gul Reese

• :)

• Saçmalık anlamına gelir .Ağıza boşalmış ya da boşalmamış bunun sevgiyle hiçbi alakası yok.

• Hiç ağzıma almadım almamda..Midem kaldırmıyor bunu.öpmek varken ağza vermek niye .

Ve hey maço! karşı cinse saygılı olmadığın sürece kaybeden sen olcaksın.

• tadına bak anlarsın

• evet güzel dudakların var

Yükleniyor...