• Sor
  • Bence

Yazın iç çamaşırı giyer misiniz kızlar?

Bayanlar, yazın sıcak zamanlarda sütyen takmam ve de külot giymem diyebilir misiniz?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 7

• Toz bezi kadar küçük çamasırlar yazın daha da mı sıcak tutuyor sanki, niye giymeyelim :D

• :))

• külot giymeyip mantarlarla yaşıyoruz:D sütyen olmasada olur göğüsler dikse no prob.

• diyemem icin sebep goremıorum.. su anda bile bahcede sadece sort ve ve ip askılı ile oturuorm içimde ve altımdada birşey yok...

• Fena bi cevap olmuş :)

• oha donsuz olur mu :)

• evde pek giymem ikisinide dışarda ise sütyen giyerim kilot giymediğim zamanlar biraz fazla yazın

• eğer istekli biriyse herhangi bir erkek deliye döndürür

• okurken bile döndüm desem :)

• sütyenle yıldızımız oldu bitti barışık değildir zaten. yaz zamanı, bahane oluyor biraz da.

• sizin işinizde kötü be biyere gideceksniz hazırlanmanız gerekir o elbisleri giymek zaten ölüm bişi donuydu südyeniydi atletiydi tişortuydu pantolonuydu eteğiydi ayakkabısıydı yok parmak arasıydı yuksek topuklusuydu nekadar bunalım bişi bizde öylemi boxer tişort kot spor ayakkabı bukadar yani sizin yazın bile dışarı çıkmanız imkansız

• hazırlanma kısmı zevkli de , seçmek kısmı biraz uğraştırıcı. Ama emin ol, bu sebep dışarıya çıkmayı imkansız hale getirmiyoru @1ncadem

Erkekler Ne Diyor 4

• Niye sadece bayanlar?

• Millet burda kafasındaki fantezilerini sorup haz alıyor sanırım.Nasıl bir sorudur bu ya :) Giymeseler sana ne faydası var dostum ..

• bence giymemeliler

• polis yakalarsa cezası var müjde ar 80 darbesinde komutanlar donu yok diye hapse atmıştı

• müjde ar gerçekten bir idol ama o dönemlerde böyle saçma şeyler çok oluyodu

• soru niye sadece bayanlara ve niye cinsellik kategorisinde... yani iç çamaşırı kullanmayı sevmeyen kızlar, erkekte cinsel bir sembol mü oluşturur veya iç çamaşırı giymiyorsa kesin bu çok iyi sevişir diye bir anlam mı çıkar?geyik yapmıyorum, gayet ciddiyim.

• soruyu kişilik kategorisinde yazmıştım. site yönetimi sanırım cinsellik diye eklemiş.

• demek ki, yönetim genele uymuş o zaman.

• evet öyle olmuş galiba

Yükleniyor...