• Sor
  • Bence

Klitoris nerdedir?

Arkadaşlar dalga geçmeyin ama sanırım ben klitorisimi bulamıyorum.Daha önce vajinamı okşadım vs zevk almak için ama hiç masturbasyon yapamadım çünkü o bölgeyi bi türlü bulamıyorum ya .yardım edin derken gelip sizin bulcak haliniz yok da bi akıl verin :D Napmak lazım :D

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• Çizimle gösteriyorum: link link Klitoris çevresini uyardıkça klitoris daha belirgin bir hal alacaktır.

• teşekkürler baya yardımcı oldun

• Ne demek efendim. Klitorisler kaybolmasın orgazm da olabilsinler.

Erkekler Ne Diyor 13

• daha dur seb

• Volkan evden aldırır doktora goturur.

• senin bulmana gerek yok.sevgilin eşin veya nişanlın bulacak zaten orayı :)

• eh yani o da var :)

• Öncekileri Göster
    • hayır canım tabı kı aılem ıstemez oyle bır durumu kesınlıkle. ama annem babam rahat ınsanlar olsalardı ben yıne de yapmazdım demek ıstıyorum

• e yapma zaten

• elimle değilde dilimle bulabiliğorum ellerimden daha hassaaslar :D

• aramaya dewam et :D

• bak şimdi göbek hizandan asagıya dogru in vajinanın tam üst kısmuna geldiginde orada küçük bir dil göreceksin ama bu dil zen zevke geldiysen biraz dısarıda olur tabi zevke getiren olduysa :) işte o senin dedigin şey :)

• kulağının içinde

• yuh yanii bu kadarda olmaz :P klıtorıstı bulamıyormus

• nasıl bulamıyorsun bak işte orda :)

• canım bagzı kızlarda derinde oluyor,gizli yani ,bikere benmde başıma geldi ,arara yok,iç dudakların üsten birleştiği yerde,mercimek kadar,biraz takrik olnca kabarır zaten ,çiç dudaklarını iki yana ayırırsan ,ortaya çıkar zaten ,çok hassastır söyliyeyim ,parma ucunla oyna,heme n anlarsın

• hmm ara ara yok ha :D tamam tesekkur edıyorum

• yani orani oksayarak nasil yerini bulamiyorsun bunu anlayamiyorum? yeri resmen nerde oldugu gayet ortada be kizim :)

• yani benim bulmuş olup da zevk alamıyo olma gibi bi durumum olabilir mi,belki de öyledir ya

• sankı 20 km lık alanda bısıyı arıyorsun bı avuc alan ıcınde bulamıyorsan orayı soka cıkma

• sağol be valla :D

• Öncekileri Göster
    • ahahahah

• haber mi vericem bulunca bi de :D

Kızlar Ne Diyor 3

• Hahahha ayy alemsin, minik pembe birşey iste orayi oksadikca zevk aliyorsun

• Oldu o zaman :D

• idrarın çıktığı yer klitoris

• Bana niye söylüyosun :D

• allah senin belanı versin mal insan klitorisle idrarın ne alakası var hayatında hiçmi görmedin

• :D mast illa klitorizle olmuyo ey dostbaya rahatsın gizli olmanın verdiği zevkle:Dben de öyle

• yemiyo demi açıktan:D:D

• ortalık abaza dolu lan:D
      hele biri var sürekli ayaklardan hoslanır mısın diye soruyor:D

• dedikodumu yapmayın len :p başka nerden oluyo kardeş söyle biz de bilelim öğrenelim :D

Yükleniyor...