Spermlerin çok aşırı sıvı olmasının nedeni nedir?

Erkek arkadaşımın spermi çok sıvı su gibi rengide çok koyu değil ama p*rnolardaki erkeklerin öyle değil biraz daha koyu ve çok fazla sıvı şeklinde değil. Şimdi bunlardan hangisi sağlıklı olmuş oluyor yoksa fark yokmudur arasında ve spermlerin sıvı veya krema şeklinde olmasının nedeni ne olabilir?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Bildiğin kadarıyla testisler vücudun dışında. Yani aslında vücut sperm üretmesi için vücut sıcaklığından daha düşük bir sıcaklığa ihtiyaç duyuyor. Ve bundan kaynaklanıyordur ki spermin sıvı olması. Çünkü sıvı bir şey daha çabuk ilerleyebilir vajina içinde. P*rnolarda ki erkeklerin ilaç kullanarak öyle spermleri olduğunuda unutma bence. Erkek arkadaşının spermi sağlıklı.

Erkekler Ne Diyor 23

• Bunların ıkısıde saglıklı. Bazı erkeklerın sperm sayısı daha az olur ama belkıde spermlerı daha aktıf ve ogun gorunen spermden saglıklı olabılır o yuzden sperm kalıtesını labaratuarda ıncelemektedırler. Tabı erkek bosaldıktan kısa sure sonra devamında spermı ıcınde azalacagı ıcın daha sıvı olacaktır bunuda belkı gec bosalmak ıcın yapıyordur.

• sperm bekledikçe koyulaşır,hergün yaparsan bahsettiğin gibi olur 3---5 gün beklersenkoyulaşır çogalır

• kıvamlı olursa saf spermdır, sıvı mıktarı cok olursa zevk suyu denılen prostat sıvısı fazladır, cok kıvamlı ıyı degıl ama cok sıvıdada prostat bezı sıkntısı vardır, sevısırken fazla ıslanıyorsa sevgılınız prostat bezlernde bı sorun vardır. işe yarayan sperm kıvamıyla rengıyle olclmez ıcındekı harektlı diri sperm miktarı ıle olculur. ne o ; cocukla evlnmeyı dusnyon kısırdır dıye dert mi ediniyosun yoksa ?

• 3 ila 5 gün boşalmasın ve yediği yiyeceklerinde tabi etkisi var bunda spermler biraz daha katı ve rengide beyaz olur.hatta 2-3 defa boşalmadan sonra su gibi şeffaf renk olur su gibi olur,çünki yeni spermleri üretmek tabiki zaman alır.

• P*rnolarda gördükleriniz gerçek sperm değiller sperm görünümlü sıvılar veya kremler kullanıyorlar. Hatta bazı yerlerde abartılı boşalma normalden çok daha fazla sperm fışkırtma görüntüleri var bunlar tamamen yapay. P*rno izleyin ama etkisnde fazla kalıp gerçek yaşamla karşılatırma yapmayın bence

• :) sevimli çocuk biraz araştırmacı ol

• haaaaddddi leeeynnnn bilmion sallama sen çok bukake izlemişsin

• yediklerinn besin değerleri önemli.bide boşaldığı sıklık tabi ki

• Iliskiye girmedeen 3 gun bise yapmamasi lazm ve beslenme ile alakali.mesela sogan spermin kalitesini arttirir ve yogunlastirir diye duymustum.

• prno filmlerini izleyip erkek arkadaşını onunla kıyaslıyorsun yaa.. bana bir kız arkadaşım böyle bir şey dese git o izlediğin prno yıldızlarıyla beraber ol derim. sağlık açısından endişelenip soru sorman gayet normal ama prno filmleriyle mukayese edip sorman normal değil. internet, bilgi çağındayız bir jinekoloğa mail atabilirsin. şunu söyleyeyim prno filmlerindeki meni ile normal bir erkeğin menisi arasında uzaktan yakından alakası yoktur. eğer sigara içmiyorsa bir sorun yoktur..

• üstüne alındıracak şey yazdığımı düşünmüyorum, bu kadar ağır tepki vermen bilinçaltından kaynaklanıyor olabilir. soru sormuşun bende emek verip cevap yazmışım. eğer senin beklentilerin üzerine cevap yazacaksak, senin mutlu edecek mesajlar yazacaksak sorunda belirt de ona göre yazalım. ben konu hakkında bildiğim görüşleri yansıttım ve bir erkek olarak bu tip durumlardan üzerime bırakan etkiyi yansıttım. hata bendeymiş ki cevap yazıyorum..

• Çok teşekkürler bay bilmiş ayrıca bunu neden erkek arladaşıma sorayımki ister sorarm ister sormam sanane bundan sanki senin erkekliğinemi laf ettik üstüne alınmış gibi yorum yapıyosun işine bak!

• aşırı masturbasyon olabilir ndenı.

• çok sık boşaldığı içim oluyor.

• Spermin senin sorduğun kıvama gelebilmesi için ortalama 3 gün herhangi bir orgazm yaşamamış olması lazım...Sık sevişmeler ve mastürbasyonlar sperm kalitesini düşürerek, su gibi şeffaf renge ve kıvama dönüştürür...Erkek arkadaşın başka kadınlarla birlikte değilse daha az mastürbasyon yapmalı...

• çok masturbasyon yaptığından kaynaklanıyordur. kafanıza takmayın.

• bir öncekı boşalma süresine bağlı bi durum arası ne kadar acık olursa mıktarı ve katılıgı artar

• sağlık açısından bi sorun yok ama ilişkide senin için belki sorun olabiliyordur :)

• adı üstünde o film.o tarz birşey bekleme

• çok boşalıyorsa sperm sululaşır. amaa haftada 2 yapsın bak nasıl çamur gibi oluyor tavana kadar fışkırıyor.

• Normal değil.Ne çok sulu olacak nede çok yoğun..Doktra gitsin

• bende az sıklıkta boşaldığımda öyle katımsı oluyor sanki içerde beklemişde bayatlamış gibi ama üst üste yapıncada mecburr sıvı oluyor :))) hemen üretip fışkırtt :)

• sen dua et spermi var yha olmasaydı :D onu bulamaynalr var

• varikosel başlangıcı olabilir tedavi edilmezse kısırlığa yol açabilir bir uzmana görünmekte fayda var

• her zaman öyle değildir belki ayrıca sağlığıkla ilgili bir sorunu olduğunu sanmıyorum çok şu içmiştir ondandır :P

• benim genelde boşalmam uzun veya geç sürerse sıvılaşıoo ama erken boşaldığında katılaşıyor bir sorun yok bence ;)

• sıvı olunca çocuk olmayacağını mı düşündün...

Kızlar Ne Diyor 3

• Yedikleriyle alakalı olabilir bilemiyorum

• normalde koyu ve toplu durur genelde. fakat sık mastürbasyonla rengi açılır ve sıvılaşır. iki durumda da sağlıklıdır. p*rnodaki erkekler filmlerden haftalar önce perhiz yapıyorlar. ayrıca ilişkide kendilerini sürekli geri çektikleri için çok fazla sperm bir kerede geliyor. ama takma kafana o filmlere. öyle filmler var ki adamlar bardak dolusu boşalıyor. bunlar aldatmaca

• yok yok merak etme olamaz :) Söylendiği gib çok mast tan dolayı öyle oluyor gittikçe rengi açılıyor

• Kızın sana neki bunda.Erkek arkadaşın rahatsızda gitsin doktra görünsün

• Farkı yok.Yediklerinden içtiklerinden dolayı öyle olur.Sonuçta bu sürekli üretilen bi şey.Yani hep orda bitince yenileniyor diye bişey yok.O yüzden kafana takma fazla

Yükleniyor...