Sevgilimle sevişiyorum ama hamile kalmaktan korkuyorum aynı korkuyu yaşayan var mı aranızda

ben sevgilimle yüzeysel sevişiyorum tam bir ilişki değil ama hamile kalmaktan korkuyorum her ne kadardikkat etsemde bu şekilde hamile kalan yada benim gibi korkan varmı aranızda

Güncellemeler:
hani yazmışlar bazılarınız ne kadar çocuk gibi sormuşsun bu devirde hala bilmiyosunuz gibi yorumlar fakat penis vajinaya girmesede değmesi yeterli olabilir böyle bir risk var yani

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• hahaha allah aşkına siz cevap verenler hangi kafadasınız? yüzeysel sevişmekten bahsediliyor siz kondom kullanın diyorsunuz? cidden neyin kafası bu? oldu olacak çamaşırını hiç çıkarmasın adam he?tatlım korkma. yüzeysel sevişmeden hiç bir şey olmaz. çooook ama çok düşük bi ihtimal bu. içine girip içine boşalmadığı takdirde hiç bir şekilde korkma. :) nice evli çiftler bile uzun uğraşlardan sonra bin bir hesaplamalarla zar zor hamilelik başarısını yakalıyorlar. sen hiç tasalanma bakın keyfinize. :)ha yine de içim rahat etsin diyorsan ertesi gün hapı kullan sevişmelerinizden sonra. ama prospektüsü iyi oku.

Erkekler Ne Diyor 25

• Yok öyle bir risk. git araştır. Jinekoloğa sor

• dikkat et sonra saglık ocağında test olurken devlet baba aniden babana smsi ceker valla .. şaka bir yana hamile kalmak o kadar kolay değil. cok komplike bir şydir human planet belgeselinin sadece 1. bolumunu izlemeni oneririm.

• kondom icat oldu haberin varmı? tırtıklısıda var

• sperm vajina damlamadan hiç bişey olmaz... ama vajinanın agzına bile damlasa olma ihtimali var çünkü spermlar çok hızlı yaratıklardır :)

• sevişmeyle bişey olmaz. erkek arkadaşın zaten mantıklıysa irade sahibiyse hamile bırakmak çok kolay değil. bu dayanamadım kendimi tutamadım lafları boş. sadece iki tarafın da mantıklı saygılı olması gerek.

• SLM:öyle sevişmeden falan bi şey olmaz.Bilimsel olarak şöyle bi gerçekvar.Bayan vajinasının içi asidiktir.(bizzat tadına baktım gerçektende ekşi) mikroplar ölsün ve vajina ve üreme sistemi sağlıklı kalsın diye.ilişkiye girseniz bile hamile kalmak çok kolay değil spermlerin çoğunluğu bu asidik ortamda ölüyor.Bu demek oluyor ki sevişmeyle vajina ağzına boşalmayla hamile kalma ihtimali yok denecek kadar azdır.vajina ağzına partneriniz boşalsa bile yıkarsanız içine itmeden sorun diye bi şey kalmaz.

• teşk ederim içim rahatladı

• karnım tok kalsın ama pidem eksilmesin.. var mı böyle bir şey :)

• korkanin cocugu olmaz sister.

• Yav yaş otuza gelmiş neredeyse, hala çocukça sorular :((88

• Korkunun ecele faydasi olmadigi gibisenin de korkularinin hamile kalmana engel olmayacaktir bu yuzden ya sevismeyeceksin yada korkusuzca seviseceksin

• söyel sevgiline prazervatif alsın yada geciktirici alsın o zaman bi si olmaz :)

• Kesinlikle sakıncalı. Hem senin için hem partnerin için. hadi sen hamile kaldın bi şekilde açıklarsın ama erkek arkadaşın hamile kaldığında bunu nasıl açıklayacak. O yüzden sevişmeyin. İp felan atlayın, zıplarken o senin iç çamaşırını görsün. Bu şekilde idare edin.

• korunun.

• 1- Hamile kalmaktan korkuyorsan, yüzeysel bile olsa sevişme2- Yüzeysel sevişmeye başladığınıza göre sevgilin kısa süre sonra seni ikna edecek, en kötü ihtimal seni buna zorlayacaktır.3- Doğum kontrol hapı ve prezervatif diye birşeyler icat edilmiş Amerika'da... Sanırım Türkiye'ye gelmesi 2050 yılını bulur...

• hahaha yüzeysel sevişmek :)içine giriyormu girmiyormu o kadar yazmışsın bunuda yazsaydın ya

• hayır girmiyor içime tabiki

• yüzeyselden kasıt

• doğum kontrol hapı al

• sürtünme yoluyla içime girmiyor yani

• hamile kalmaktan korktuğun kadar allah'tan ve azap görmekten de korkuyor musun acaba.

• evet hemde çok

• kondom icat oldu.d

• evet bende korkuyorum

• sevişmeden hamile kalınsaydı buğün tüm lisegençliği hamile kalırdı

• ya arkadaş, hangi çağda kaldınız. bunun kondomu var hapı var bilmem nesi var. sevişiyomuş da hamilelikten korkuyormuş. tabi kondom fayda etmiyor, mübarekte kalaşnikof gibi şey var bastı mı kondomu da yırtıyor. mavzerlidir bi de. soru işte.

• daha dikkatli olun ,srayla soyunun biriniz giyinik biriniz çıplak olun ,oral takılın ,

• Korkuyorsan sevişme.sonra bir gün buraya geliparkadaşlar çok pişmanın ben bakire değilim benimle kimse evlenmek ister mi diye ağlayacaksan sevişme.ileride pişman olacağın şeyler yapma.mantıklı ol.

• en garanti yol sevişmememk :D

• bende çok korkuyorum.önlem alıyorum bu yüzden

• şapka

• nasıl bir önlem mesela

Kızlar Ne Diyor 11

• orgazm oluyosan boşver

• zevk almana bak

• ne kadar rahat sölüyosunuz yaa sevgilimle yapıyorum diye ne kadar basitleşti bu cinsellik ilk gecenin hiç bir anlamı büyüsü kalmamış yazık yaa

• Tatlım ne gerek var kabus yaşamaya? Doğum kontrol hapı denilen bişey var. Ha eğer her gün düzenli alması zor geliyorsa veya annenler çantamda hapları bulursa filan diye endişen varsa aylık iğneler var. Ayda 1 iğne oluyorsun 30 gün boyunca %100 koruyor.

• halt etmiş onu diyenler.

• iğnenin yan etkisi çok diyorlar

• ya biz ayda bir anca sevişiyoruz nasıl kullanıyım hapı saçma olur

• Öncekileri Göster
  • Yüzeysel sevişmeden, hamile kalınmaz.

• Sen ne diyorsun ben kendi kendime hamile kalmaktan bile korkuyorum yabancı tuvaletlere giremiyorum bu yüzden :D

• Soğuk betona otur cocuğun olmaz.Öyle der eskiler.

• açıkçası bende korku içindeyim aynı sebepten. Ama şöyle söyliyim penis ile vajinanın birbirine yakınlaşma ihtimali varsa size prezervatif kullanmanızı öneririm. İçin rahat olursa çok daha farklı olur, güzel olur. Tedbirden zarar gelmez değil mi? :)

• ister istemez penisi değiyor vajinaya bende ondan çekiniyorum

• Madem korkuyorsun sevişmeyeceksin , madem sevişeceksin o zaman korunacaksın ki devlet baba çocuklarınızı elinizden almasın ...

• Hay allahım.Minareyi çalmışsın kılıfınıda bulucaksın bebeğim

• Korkuyorsan ya sevişmeyeceksin.Yada hap yada prezervatif kullandırcan..Yok diyorsan bizim sana bi yapacağımız bişey yok..

Yükleniyor...