Sevgilimle sevişiyorum ama hamile kalmaktan korkuyorum aynı korkuyu yaşayan var mı aranızda

ben sevgilimle yüzeysel sevişiyorum tam bir ilişki değil ama hamile kalmaktan korkuyorum her ne kadardikkat etsemde bu şekilde hamile kalan yada... Daha Fazla

Güncellemeler:
hani yazmışlar bazılarınız ne kadar çocuk gibi sormuşsun bu devirde hala bilmiyosunuz gibi yorumlar fakat penis vajinaya girmesede değmesi yeterli olabilir böyle bir risk var yani

En İyi Görüş

• hahaha allah aşkına siz cevap verenler hangi kafadasınız? yüzeysel sevişmekten bahsediliyor siz kondom kullanın diyorsunuz? cidden neyin kafası bu? oldu olacak çamaşırını hiç çıkarmasın adam he?

tatlım korkma. yüzeysel sevişmeden hiç bir şey olmaz. çooook ama çok düşük bi ihtimal bu. içine girip içine boşalmadığı takdirde hiç bir şekilde korkma. :) nice evli çiftler bile uzun uğraşlardan sonra bin bir hesaplamalarla zar zor hamilelik başarısını yakalıyorlar. sen hiç tasalanma bakın keyfinize. :)

ha yine de içim rahat etsin diyorsan ertesi gün hapı kullan sevişmelerinizden sonra. ama prospektüsü iyi oku.