Cana yakın kızlar sizde sex isteği uyandırır mı?

Kızların başına sıklıkla gelir zannedersem; bir şey ima etmeden, muhabbet ettiğinizde bile erkekler bunu yanlış yorumlayabiliyor. "Bu da nerden çıktı ?" diyorsunuz. Bundan yola çıkarak soruyorum; bir kadının cana yakın olması, muhabbet etmeyi sevmesi size neden seksi çağırıştırır? Kızlara da erkekler hakkında soruyorum, bir erkek sizinle uzun uzun muhabbet ederse, bu adam size seksi gelmeye başlar mı?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• bazen kısa süreli de olsa evet ama genelde hayır uyandırmaz.

Erkekler Ne Diyor 6

• böyle birşey hissettiğimi hatırlamıyorum. kız zaten seksi ise cana yakın olmasa da olur. insanda rahatlıkla istek uyandırabilir.

• şimdi bişeyi anlamak gerek; seks mi istiyoruz yoksa onu seksi mi buluyoruz? bu var işte!

• bence konuştuğumuz konulara ve kızın vucut kıvrımlarına bakılmalı o anlarda kız biraz kıvrılıyorsa akla sex gelir tabi böyle bi fırsatı tepmeyiz heralde değilmi erkek milleti=)

• erkekler hoşlandıklarıyla ister ama belli etmez eğer kız bir şey ima ederse erkek de eder. Cana yakın kızlardan öte kızların yakını ve açık konuşanı uyandırır

• Cana yakın bıcır bıcır konuşuyosa bana öyle gelmez. Çocuk gibi gelir burnunu sıkarım, yanağını sıkarım falan, öyle severim ben ama seksüel anlamda değil :) Samimi arkadaşlarım tabii bunları yaptığım herkesin de pat diye burnunu sıkamazsın :)

• Hiç başıma gelen bir şey değil. Aksine insanların bana yaklaşımları cana yakın oldukça onları bir arkadaşım olarak daha da benimsemeye başlarım. Belki de hayatımda seksi çokta aramadığım içindir. Zaten bir kadını seksi bulmuşsam konuşmasına gerek yoktur. Hatta mümkünse hiç konuşmayalım çünkü konuştuğunda hayallerim yıkılabilir xD seksilikte bir yere kadar yani...

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır gelmez.. onun sizi etkilemesi bazı hislerinizi uyandırması lazım o zaman her samimi erkek arkadaşımıza saldırmamız lazım :)

• Erkekler her daim geliyordur, bir şey yapmamıza gerek yok diye düşünüyorum. Kadın olmamız yeter:):)

• o erkeğin o an ki psikolojisiyle alakalı bence.

Yükleniyor...