• Sor
  • Bence

Rüyasında boşalan erkek var ama rüyasında boşalan kız var mı

erkekler rüyalarında boşlalıyolar ben daha bu yaşıma kadar hiç boşalmadım o ayrı da kızlarda gece rüyada boşalıyormu.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

Kızlar Ne Diyor 6

• Uykumdan sırılsıklam uyandığım geceler olmuştur. Ama boşalma yaşadığımı hatırlamıyorum.

• boşalan değilde ıslanan kız oluyor... sizin gördüğünüz ilişkileeri rüyamzda bizde görebiliyoruz aynı siz gibi kim oldugu fark etmiyor... tanıdıgımız yada hiç görmediğimiz biri olabiliyor

• bende görmüştüm.

• Öncekileri Göster
    • beni görmen lazım dedinya

• o yorumu ben değil bi başkası yaptı. :)

• Siz insansınız canlısınızda kızlar mahlukat mı?

• ben şimdiye kadar hiç görmedim.arkadaşlarımdan da duymadım öyle bişey.sanırım kızlarda olmuyor...

• bende görmedim

• o daha garip zaten erkekler görür.sen niye görmedin ?

• valla cok masturbasyom yaptığım ıcın görmüyorum dıyolar ama ben 10 gun yapmadığımıda bilirim ama ozamanda boşalmadım rüyamda

• boşalınca gece heryer batıyormu bunu ergenken ailen nasıl gizliyordunuz

• valla başıma hiç gelmedı bılmıyorum

• yok ya ne ilgisi var. Sadece boxer bide pijama giyiyosan biraz ıslaklık belli oluyor. Ama iğrenç bişey :D uğraştırıyo sabah sabah

• anne bab farketmiyou ben bunu merak ediyorum sabah sabah uğraşınca :İD

• Bu yaşına kadar boşalmadıysan çok osbir çekmişindir..

• evet cekiyorum hemen hemen hergün bundan dolayımı rüyamda boşalmıyorum sence

• Öncekileri Göster
    • tecrübe konuşuyo burdaaa

• +1

Erkekler Ne Diyor 5

• herkes osbir çektiğinden rüyada boşalma eskilerde kaldı.

• mutlaka vardır diye tahmin ediyorum...

• ben denedim dostum.

• neyi dostum ?

• oda bilmiyor ki :D

• Kızların da rüyalarında biz erkekler gibi ilişkiye gördüklerini ve bayaa zevk aldığıklarını da duydum, hatta lisede iken kızlar kendi aralarında konuşurken bir yapıyorduki süperdi falan diyorlardı. Senin rüya görmemen ise çok fazla mastürbasyon yapmandan kaynaklanıyor bence. Mastürbastonu bırak sabahları banyo yolunu tutarsın :))

• 1 hafta mastrubasyon yapmiyim direk rüyalanırım ve igrenç oluyor her taraf tavsiye etmem ama ruyalar züper.d

Yükleniyor...