Erkekler nasıl, neyden tahrik olur? buyrun beyler bayanlar. herkes yazsın.

neler yapılır? karşısında soyunulur mu, dans edilirse mi, çırıl çıplak mı, yoksa yine de bir giysi olmalı mı ? görüşlerinizi bekliyorum.

Güncellemeler:
ve de erkekler eşlerinin dans etmesini ister mi ? sabredebilir mi o aşamada ? ne dersiniz
ve de kostüm olarak ne giyinebilir ? kedi kostümü, liseli kostümü, hemşire vs. bunlar nasıl çekic kılabiliyor mu ?

iç çamaşırında renk ne olabilir? dantelli mi düz mü ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Koku çok önemlidir.Daha çok ten kokusu tabiki parfüm de önemli ama benim tercihim kendi teninin kokusu.Eşimin sevgilimin karşımda dans etmesini tabiki isterim ve erkekler bundan hoşlanır diye düşünüyorum.İççamaşırlı olmasını isterim çıplak vücut seksi göstermez seksiliği yaratan iççamaşırdır bence.Güzel bi etek Sıkı seksi bi tayt olabilir.iç çamaşırı olarak dantelli olması daha hoş bence tabi düzde olabilir. Renk olarak beyaz-siyah-krem-tatlı bi kırmızı fena olmaz.

Erkekler Ne Diyor 33

• Gösterip vermeyen,lerden cok tahrik oluyorum özelikle :d

• hiç bir şey değil, kadının ıslandığını hissetmem beni feci tahrik eder.

• mini etekli kızlar her zman tahrik eder her türlü kıyafet giydirirdimm fantezi geniş olmalı zevk almalı :D ve dantelli severim siyah olucak rengi D:

• 1. Bakış2. Vücudunun tahrik edici yerlerine dokunma 3. Açık seçik konulardan konuşma bu kadar yeteceğini düşünüyorum.

• çeşit çok hayal gücüne bağlı tamamen

• itici bir tipse g*tunu açıp gezse bakarken ıııyyy iğrenç der hoşuna giden tipse yürüyüşündende endamından da herşeyinde de tahrik olur

• bence kostüm denemelisin çok tahrık edici gelıyor bana.ayrıca dantelli iç çamaşırlarını da mutlaka tercih et

• Normal bir erkek seni gördüğü an tahrik olabilir.Erotik film çevirecek kadar malzeme almana gerek yok.

• dans etmesi hoş olur ,belki striptiz,jartiyerli siyah takım mükemmel ,tbi içindeki en önemlisi

• jartıyer yada fransız don bunlar her erkeği harekete geçirir bence valla benı feci azdırıyor bunları gıyen hatunlar :)

• bu gay yahu :D

• Tam çıplaklık çekici değildir...Ben şahsen dans edilmesinden de etkilenmem, daha çok konuşmalardan etkilenirim...Kostüm de bana göre değil,yapmacık geliyor ancak sevenler de var tabi.. mini etek,külotlu çorap ve jartiyer yeterli olur...

• Bence öyle şeylere gerek yok, dans flan ben zaten kızı seviyosam onla göz göze gelmemiz bana bakması yeter. Zaten biraz romatizmden sonra gerisi gelir. İlla amaç zevke geldikten sonra kıza saldırmak değildir bence

• yabanci olsun yeter tahriklere kapılmam.seviyorum yabanci kızları

• Erkek her boktan tahrik olur merak etme

• bence en tahrik edici tayt ve üzerine bir body giymen, bütün hatların meydana çıkacak seni istememesi veya onu tahrik etmeme ihtimali sıfır.

• sen erkeksin bence...

• sana birşey demedik ahmetsalim soruyu soran erkek bunu yorumlarından belli etmiş... adam tahrik nasıl edilir diye soruyor bilmediği halt yok bıktık artık bu bıyıklı pembelerden...

• Sen isini bilmiyon:) sevgiline sadece oyle gozuk bak nasil sevisiyorsunuz:)

• Ne alakasi var.. sen zevkten anlamiyrsan ben ne yapayim.. uzerinde sadece sewgilinin gomlegi olsun bacaklarin fistik gibi gozuksun bak nasil on sevisme yasiyorsunuz..

• Öncekileri Göster
  • Sevgilimin benim gomlegimi giymesi ve altinda birseyin olmamasi beni bitiriyo:)

• oouuv. güzel olur evet. :)

• erkek milleti oto boka herşeye tahrik olabilir.

• ben ota boka tahrik olmuyorum ama bu erkeğine göre değişir. kadınlar başlarını nye kapatıyo gerizekalı 3-5 mal tahrik olmasın diye

• sen ota boka tahrik oluyorsun galba :)

• biraz geniş omuzlu bir arkadaş olması lazım şahsen ben evli olsam bu tip şeylere gerek duymam yani eşimin beni birşekilde gaza getirmesine gerek yok tatlıyı hazırlasın bide öpücük versin bunu bilecek kıvama getiririm :)he farklı bi hava isteniyorsa kadın evet dans etmeli ama nasıl etmeli oda var şimdi kalkıp sana striptiz direği al çevir dön etrafında soyun diyemem adam oha bune lan da diyebilir.. bravo diyip sana eşlik edip parada yapıştırabilir dediğim gibi önce seks kimliğini tanıman lazım. :)

• tabiki cilveli bir vücut nazlaması onun sana büyük gelen elbiselerini giy emin ol napıyorsun diye dikkat verecektir sana zaten dikkati çektikten sonra cilvenle istediğini yapabilirsin :)

• oryantal mezdeke, cilveli bir vucut nazlaması ?

• ben bizzat kendim soymak isterim karşılıklı olacak tabi benim için çok tahrik edici bişey

• o da güzel tabi hepsini denemek lazım fırsatını bulunca :)

• bence karşısında yavaş yavaş delirterek müzik eşliğind esoyunmak iyi değil mi?

• şu an yaptığın şey bile tahrik ediyorsa bişey yapmana gerek yok ;) ben şurda ölüyorum desem 2 dk da 11 yorum gelmez var sen ordan hesap et

• Öncelikle seksi giyinmesi ve seksi tavırlar takınması çok tahrik edici olur... Ritmik bir müzik eşliğinde soyunabileceği gibi, soyunuyor gibi yaparak kıyafetlerini çıkarmadan da partnerini ilişkiye davet edebilir...Erkeğe göre değişebilir ama erkeğin üzerine baskı kurmanız, fetişist davranmanız da oldukça tahrik edici olur...

• Kelepçe, topuklu ayakkabı, fileli çoraplar...

• :))) topuklu ayakkabılarsa sekssssss

• Karşıdaki iyi muamele cekebiliyorsa her zaman oral benm için.

• midem kalkıyor düşündükçe

• Nie düşünemiorsun?

• Çok güldüm bu yoruma ya :)

• Öncekileri Göster
  • O anki ruh haline bağlı ve kişiye göre değişenbilen bir durum. Söz ettiğin durumlardan 10 dakika önce masturbasyon yaptıysa, sülalecede yapsan bir fayda göstermez.

• Erkeği evli olduğu halde buna itebilecek kadınlar var. Erkek psikolojisi bu.

• niçin yapar. hayvan heriiff. karıları yetmiyor muuu

• Yapar tabikide.

• Öncekileri Göster
  • göz kırp yeter :)

• :D

• iç çamaşırı fetişiyim desem.yeterli olr heralde benm açımdan :D

• şaka dedm ya.benm bu kıyafet şeyine yorum yapmam gereksiz artk sanırım? :))

• bende et diye bekliyordum sanki. yürü de git.

• tecavüz edesm geldi sana biliyo musun? :D:Dd ahahahaha

• Öncekileri Göster
  • göğüs dekoltesi giyip eğilmesi

• mini etekle de eğilirim

• Bakışlar en önemli etken seni yerim bakışı vücudu harekete geçirir kişi profesyonelse bir dans onu gevşetir ama amatörse zaten o bakıştan sonra işin bitmiştir :)))fakat şu durumu bende çok merak ediyorum karşında soyunan bir hatuna bırak belki sevgili belki eşin dahi olsa onun diretmesiyle zor ulaşmak bence kedide zorla yakaladığı farenin değerini bilecektir :)

• çok beyaz tene siyah dantelli uyumludur ama bana göre açık pembe yada kıvrımlı renk desenli daha hoş durabilirdi eğer gözlerde renkliyse biraz bu yaz sıcağında bronzlaşıp mor ve pembe karışımına ne ad veriliyorsa o renkte kullanılabilinir :)

• Çok beyaz tene siyah dantelli bence. Başka?

• tabiki birşeye başladığın zaman son kademesine geçemezsin yani seks bana göre araba sürmekle aynı şey biranda 1. den 5 e takamam hiçbir erkek takamaz takabilende zaten daha önce 5. viteste giden birisidir. ama karşısındaki partner bu sefer ona uymaz.. çünki bence bir erkek geri vites yapmaz :)

• Öncekileri Göster
  • oooo anlat anlat bitmez :)

• dantelli

• abartısız aklına ne geliyorsa hepsi gerçektir

• anlatın diye açtım konuyu hadiyiiin ama

• Nefes al ver yetiyor çooguna ):

• ben mi onlar mı peki ):

• ben çoğuna değil size sordumm

• boynumun karnımn yalanması öpülmesi.ilk oarak en başta.az önce de demiştm gerçi sanki ya bunu :D

• yaani bu da tahrik sayılabilr ya:)

• tahrik dediki, sevişme esnası demedik :)

• konuşması ve azıcık ucundan göstermesi

• senin üzerinde ne var şimdi

• beyaz dantelliye bayılıyorum liseli kıyafetide üstte olacak arasıra açacak of ya yine uykusuz kaldım

• evet ya evet dans etmesine de sabrederim saklanıp durmasınada

• Öncekileri Göster

Kızlar Ne Diyor 3

• Herşeyden bence

• burnunu karıştıran ve dondurma yiyen kızlardan tahrik olurum

• Olu olur herşeyden tahrik olurlar kafanı yorma

• Woow yine etek giymiş bi erkek durumu..Ne diyelim herşeyden tahrik olur erkekler deyip olayı dallandırmadan sonuçlandıralım

Yükleniyor...