Erkekler nasıl, neyden tahrik olur? buyrun beyler bayanlar. herkes yazsın.

neler yapılır? karşısında soyunulur mu, dans edilirse mi, çırıl çıplak mı, yoksa yine de bir giysi olmalı mı ? görüşlerinizi bekliyorum.

Güncellemeler:
ve de erkekler eşlerinin dans etmesini ister mi ? sabredebilir mi o aşamada ? ne dersiniz
ve de kostüm olarak ne giyinebilir ? kedi kostümü, liseli kostümü, hemşire vs. bunlar nasıl çekic kılabiliyor mu ?

iç çamaşırında renk ne olabilir? dantelli mi düz mü ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Koku çok önemlidir.Daha çok ten kokusu tabiki parfüm de önemli ama benim tercihim kendi teninin kokusu.Eşimin sevgilimin karşımda dans etmesini tabiki isterim ve erkekler bundan hoşlanır diye düşünüyorum.İççamaşırlı olmasını isterim çıplak vücut seksi göstermez seksiliği yaratan iççamaşırdır bence.Güzel bi etek Sıkı seksi bi tayt olabilir.iç çamaşırı olarak dantelli olması daha hoş bence tabi düzde olabilir. Renk olarak beyaz-siyah-krem-tatlı bi kırmızı fena olmaz.

Erkekler Ne Diyor 33

• oooo anlat anlat bitmez :)

• anlatın diye açtım konuyu hadiyiiin ama

• abartısız aklına ne geliyorsa hepsi gerçektir

• dantelli

• biraz geniş omuzlu bir arkadaş olması lazım şahsen ben evli olsam bu tip şeylere gerek duymam yani eşimin beni birşekilde gaza getirmesine gerek yok tatlıyı hazırlasın bide öpücük versin bunu bilecek kıvama getiririm :)he farklı bi hava isteniyorsa kadın evet dans etmeli ama nasıl etmeli oda var şimdi kalkıp sana striptiz direği al çevir dön etrafında soyun diyemem adam oha bune lan da diyebilir.. bravo diyip sana eşlik edip parada yapıştırabilir dediğim gibi önce seks kimliğini tanıman lazım. :)

• oryantal mezdeke, cilveli bir vucut nazlaması ?

• tabiki cilveli bir vücut nazlaması onun sana büyük gelen elbiselerini giy emin ol napıyorsun diye dikkat verecektir sana zaten dikkati çektikten sonra cilvenle istediğini yapabilirsin :)

• göğüs dekoltesi giyip eğilmesi

• mini etekle de eğilirim

• Bakışlar en önemli etken seni yerim bakışı vücudu harekete geçirir kişi profesyonelse bir dans onu gevşetir ama amatörse zaten o bakıştan sonra işin bitmiştir :)))fakat şu durumu bende çok merak ediyorum karşında soyunan bir hatuna bırak belki sevgili belki eşin dahi olsa onun diretmesiyle zor ulaşmak bence kedide zorla yakaladığı farenin değerini bilecektir :)

• hımmm.. mesela kelepçelese, vucut çorabıyla dans etse, yaklaşsa koklatsa ama izin vermese, sonracıığımaaa o kelepçeleri çözüp kendi haline bıraksa nasıl olur ?

• Öncekileri Göster
    • Çok beyaz tene siyah dantelli bence. Başka?

• çok beyaz tene siyah dantelli uyumludur ama bana göre açık pembe yada kıvrımlı renk desenli daha hoş durabilirdi eğer gözlerde renkliyse biraz bu yaz sıcağında bronzlaşıp mor ve pembe karışımına ne ad veriliyorsa o renkte kullanılabilinir :)

• konuşması ve azıcık ucundan göstermesi

• göster kaç taktiği hımmm

• Öncekileri Göster
    • beyaz dantelliye bayılıyorum liseli kıyafetide üstte olacak arasıra açacak of ya yine uykusuz kaldım

• senin üzerinde ne var şimdi

• hiç bir şey değil, kadının ıslandığını hissetmem beni feci tahrik eder.

• jartıyer yada fransız don bunlar her erkeği harekete geçirir bence valla benı feci azdırıyor bunları gıyen hatunlar :)

• mini etekli kızlar her zman tahrik eder her türlü kıyafet giydirirdimm fantezi geniş olmalı zevk almalı :D ve dantelli severim siyah olucak rengi D:

• Tam çıplaklık çekici değildir...Ben şahsen dans edilmesinden de etkilenmem, daha çok konuşmalardan etkilenirim...Kostüm de bana göre değil,yapmacık geliyor ancak sevenler de var tabi.. mini etek,külotlu çorap ve jartiyer yeterli olur...

• Sevgilimin benim gomlegimi giymesi ve altinda birseyin olmamasi beni bitiriyo:)

• oouuv. güzel olur evet. :)

• ben bizzat kendim soymak isterim karşılıklı olacak tabi benim için çok tahrik edici bişey

• bence karşısında yavaş yavaş delirterek müzik eşliğind esoyunmak iyi değil mi?

• o da güzel tabi hepsini denemek lazım fırsatını bulunca :)

• Gösterip vermeyen,lerden cok tahrik oluyorum özelikle :d

• 1. Bakış2. Vücudunun tahrik edici yerlerine dokunma 3. Açık seçik konulardan konuşma bu kadar yeteceğini düşünüyorum.

• itici bir tipse g*tunu açıp gezse bakarken ıııyyy iğrenç der hoşuna giden tipse yürüyüşündende endamından da herşeyinde de tahrik olur

• bence kostüm denemelisin çok tahrık edici gelıyor bana.ayrıca dantelli iç çamaşırlarını da mutlaka tercih et

• Normal bir erkek seni gördüğü an tahrik olabilir.Erotik film çevirecek kadar malzeme almana gerek yok.

• dans etmesi hoş olur ,belki striptiz,jartiyerli siyah takım mükemmel ,tbi içindeki en önemlisi

• Bence öyle şeylere gerek yok, dans flan ben zaten kızı seviyosam onla göz göze gelmemiz bana bakması yeter. Zaten biraz romatizmden sonra gerisi gelir. İlla amaç zevke geldikten sonra kıza saldırmak değildir bence

• yabanci olsun yeter tahriklere kapılmam.seviyorum yabanci kızları

• Erkek her boktan tahrik olur merak etme

• bence en tahrik edici tayt ve üzerine bir body giymen, bütün hatların meydana çıkacak seni istememesi veya onu tahrik etmeme ihtimali sıfır.

• şu an yaptığın şey bile tahrik ediyorsa bişey yapmana gerek yok ;) ben şurda ölüyorum desem 2 dk da 11 yorum gelmez var sen ordan hesap et

• Öncelikle seksi giyinmesi ve seksi tavırlar takınması çok tahrik edici olur... Ritmik bir müzik eşliğinde soyunabileceği gibi, soyunuyor gibi yaparak kıyafetlerini çıkarmadan da partnerini ilişkiye davet edebilir...Erkeğe göre değişebilir ama erkeğin üzerine baskı kurmanız, fetişist davranmanız da oldukça tahrik edici olur...

• :))) topuklu ayakkabılarsa sekssssss

• Kelepçe, topuklu ayakkabı, fileli çoraplar...

• O anki ruh haline bağlı ve kişiye göre değişenbilen bir durum. Söz ettiğin durumlardan 10 dakika önce masturbasyon yaptıysa, sülalecede yapsan bir fayda göstermez.

• evli erkek masturbasyon yapar mı ki ?

• Öncekileri Göster
    • niçin yapar. hayvan heriiff. karıları yetmiyor muuu

• Erkeği evli olduğu halde buna itebilecek kadınlar var. Erkek psikolojisi bu.

• iç çamaşırı fetişiyim desem.yeterli olr heralde benm açımdan :D

• kırmızı g-stringimi yollucam sana canım. yeterse.

• Öncekileri Göster
    • bende et diye bekliyordum sanki. yürü de git.

• şaka dedm ya.benm bu kıyafet şeyine yorum yapmam gereksiz artk sanırım? :))

• Nefes al ver yetiyor çooguna ):

• ben çoğuna değil size sordumm

• ben mi onlar mı peki ):

• boynumun karnımn yalanması öpülmesi.ilk oarak en başta.az önce de demiştm gerçi sanki ya bunu :D

• tahrik dediki, sevişme esnası demedik :)

• yaani bu da tahrik sayılabilr ya:)

• erkek milleti oto boka herşeye tahrik olabilir.

• sen ota boka tahrik oluyorsun galba :)

• ben ota boka tahrik olmuyorum ama bu erkeğine göre değişir. kadınlar başlarını nye kapatıyo gerizekalı 3-5 mal tahrik olmasın diye

• Karşıdaki iyi muamele cekebiliyorsa her zaman oral benm için.

• onu düşünemiyorum henuz. düşünmesi bile zor geliyor.

• Öncekileri Göster
    • Nie düşünemiorsun?

• midem kalkıyor düşündükçe

• göz kırp yeter :)

• :D

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 3

• Herşeyden bence

• burnunu karıştıran ve dondurma yiyen kızlardan tahrik olurum

• Olu olur herşeyden tahrik olurlar kafanı yorma

• Woow yine etek giymiş bi erkek durumu..Ne diyelim herşeyden tahrik olur erkekler deyip olayı dallandırmadan sonuçlandıralım

Yükleniyor...