İdeal kadın ölçüleri nedir?

Erkekkler burayaa. doluşun bakayım. evett. iyi dinleyin sorum size ideal kadın ölçüleri nedir? daha önce hiç sevişmedim. sevişmeyi geçin öpüşmedim. ve gurur duyuyorum. kocam olcak kişi öpsün istiyorum. erkeklerin sevdiği kadın vucut tipi nedir ? mesela benim ölçülerim ; 169 boyundayım, 58 kiloyum. belim 63 santim kalcam 98 göğüs 88. sizce bu bir erkeği mutlu eder mi. ciddii olalımm beyleeerrrrr. teşekkürler. :*

Güncellemeler:
arkadaşlar resim nasıl yüklenir ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Ben sana bu olculer uygundur desem sen hemen mutlu olacakmisin?Ah keske vucud olcusuyle hersey bitseydi ne guzel olurdu .Senin sordugun sirada soyliyim kalca olcusu ile gogus olcusu ayni olmalidir,ya 98-98 veya 88-88 tercih senin hangisini basarabilirim diyorsan onu yap.Bu salt gorunus ilgili bir durum.Her erkek tabii ki guzel bir esi olsun ister ancak senin burada karistirdigin bu mutluluk icin yeter bir sart degildir.Gerekli olan birinci sart sevgidir .Sevginin olmadigi bir evlilikte mutlulugun yanindan gecemez .uzaktan mutlu olan kisileri sadece seyreder,ben acep nerede hata yaptim der.Sevgi olmadan mutluluk trenine binemezsin kim aksini soylerse yalan soyluyordur.Senin venus heykeli gibi vucudun olsa ne yazar seni seven bir kalp ve senin sevdigin biri olmadiktan sonra .saygilarimla

• uzat elini öpcem. kralsın. çok haklısın. erkekler sevdikten sonra vucudu asla sorun etmiyorlar. haklısın çoook haklısın.

• Öncekileri Göster
    • cok tesekkur ederim teveccuh gostermisiniz,sagolun.

• 1ay

Size mesaj atmak istedim ama bu üyeye mesaj gönderilemiyor dedi bana mesaj aarsanız size durumu açıklayacağım highdeepblue

Erkekler Ne Diyor 22

• üstünde kesici delici aletleri kullan hemen

• Hersey iyi hos da sevişmeyi opusmeyi nie araya sıkıstırdın ki

• bi halta yarar mı diye bilmeden. odun olmim da.

• Neyse fizik olarak iyisin.

• herkese gore degısır

• valla başkalarını bilmemde beni eder

• hımmm.

• şimdi biri olsa hımmm

• bence yüzün kapalıda olsa bi foto atman lazım yorum için

• hımmm. dur bir bakayım

• Öncekileri Göster
    • nasıl ekleniyor foto ?

• niye gizli açtın kikonuyu zaten gerçek ismini kullanmıyorsun o yüzden foto yükleyemezsn

• bak öncelikle uzun bir boyun var . 1.70 sayılır. benim bi kadında istediğim 1.60-170 arası boy.ki bir çok erkekte aynı şekildedir.göğüs çok önemli. 80 beden südyen ölçüsünden az olmamalı. 85 tam ideal. çünkü ilerde çocuk falan olunca daha da büyüyecek ve sarkmalar olacaktır. bel tam ideal senin. kadının beli ince olup kalçalar önplana çıkmalıdır. çay bardağı misali. ama kalçan biraz iri gibi. biraz eritmen ii olur. fazla değil. 3-4 cm.94-95 iiidir. 90 olması şart değil. tabi kalçanın şeklide önemli. selülit olup olmadığı falan.benden bu kadar.

• Süper ötesi..:)

• tabiki tam ideal bence

• Gizli kullanıcı olarak konu açtığın için resim yüklesen bile görünmeyecek...

• malesef evde kaldın :D

• Vucüt gayet iyi ama yüz bence en önemlisi.

• yüzümün güzel olduğunu söylerler. şükür güzeldir.

• Öncekileri Göster
    • melahat çıtırsındır canım :)

• Bak dolgun dudak demişsin bence bu çok etkileyici :P

• görmeden yorum yapamam matematik hesabım yoktur :D

• o da senin sorunun tatlım. biraz zeki olmayı başarsaydın

• Öncekileri Göster
    • pardon komplexlisin olcaktı :D

• ts gibisin ts tahmin ediyorum o gögüsler o basenlerrr çıtır cıtır :P

• Gayet ideal ölçülerdesin... Allah sahibine bağışlasın...

• teşekkür ederiimm. :) sahibim olursa bağışlasın :)

• Öncekileri Göster
    • hayır. daha sahibim olcak kimse çıkmadı :)

• insanın sahip çıkası, kol kanat açası geliyor :)))

• kalcani gogsunu verdin, adamlari gaza getirdin, birazdan da gosterecek imaji yapmissin. simdi sen opusmediginle gurur duyup cici kiz mi oldun?

• Sen görmediğin bir şey hakkında yorum yapabilirmisin. Empati kurarmısın, sen yerimizde olsaydın ne yazardın. Hoşumuza giden kadınların ölçülerini metre ile ölçmüyoruz, kalçası güzelse, güzeldir. Göğüsleri dikse, güzeldir.

• kalçan gayet iyi ;) bence

• fiziğin gayet güzel tabi birde yüz güzelliği lazım

• boy güzel bel pek önemli degil ama senin ki iyi kalça 98 güzeldir heraldede kalça daha büyük olsaaa daha tatlı olur ben büyük balık etli seviyorumm gögüs aran birazcık ayrıksa ve diriyse on numarasın :)

• ayrık yuvarlak koltuk altı memesi.

• Öncekileri Göster
    • ben bitişik göğüslerin sevildiğini sanıyordum

• ben ayrık severim arasına sıkıştırdıgımda arayı doldurmak çok güzel olur ..

• yoklukta giderin var ):

• hadi be ordan. pis

• Öncekileri Göster
    • sana ulaşacagıma. Ulaşılamayan numaralarda çıkan kıza ulaşırım daha iyi sesi güzel hiç degilse.

• sana çok pis gıcık oldum ):

• 36 beden ıdeal gerısını sen dusun :)

• fizik değil fiziğin içindeki önemli :) ruhun ne yapar kocana o önemli :)

• aşık olduğum biriyle evlenirsem, ayaklarını dahi yıkarım. gocunmam. yeter ki mutlu olsun. karşılıklı olduğu sürece tabi

• Öncekileri Göster
    • aynen kadın ateşli olsun tip mip önemsiz :D

• kıvraksın demek kı atesıde karsındakı verır sana :)

• tek vucut boyutları mutlu etmez öperken nasıl öpeceksin... birleşirken nasıl davranacaksın ... herşeyi vucut ölçüleri yapmaz

• denemediimm hiç. nasıl davranmalıyım peki

Kızlar Ne Diyor 5

• soru erkeklere sorulmuş ama ben seni uyarmak anlamında cevap vermek istedim.. bi bayan olarak dikkat etmen gereken şeyler var..mesela kalcan 98 ise bu ileride daha da büyüyeceği ve kilo alacağın anlamına gelir..bence biraz spor yap..

• melek sen her zaman böylemisinn

• Öncekileri Göster
    • doğru söylüyorsun canım haklısın. ama sırıtmıyor ki resim atıcam da nasıl atıcam. bi baksanız.

• özelden mesaj at yazmıştım ama gitmemiş sanırım

• O kalça ne öyle 98 cm. inanılmaz.Bu arada hahaha ilk kocamöğsün mü hem bunu yazıp hem kalçanın göbeğinin lafını buralara yazman çok absürd:D

• şekerim gizli kullanıcı olmanın faydaları ;)

• Yalan mı yazmışım sanki :D gizli mizli alla alla:D

• Benim ölçülerimdir 85 65 90 :D

• kalçan çok geniş beya...

• basen var

• Öncekileri Göster
    • aynen.altla üst arasında 1 beden fark var benimde..alt bölge daha geniş

• evet. altım 38-36 arası, ütüm o36 :) ama kum saati şeklinde en sevileni bu diye biliyorum

• sen kenedenle gurur duyıyosun ama namusuna sahıp cıkan sen burdakı erkeklerı costurmayı ıyı bılıyosun bırde resım yukleyeyım demıssın bence senn suyun ısınmıs canm sogutcak bırını arıyosun hıc masum havalarına yatma

Yükleniyor...