Kızlarda mastürbasyon yapar ama haftada kaç kez ?

biz kızlar da kendimizi tutar ve isteriz bunu herkes bilir.. içimizde saklarız açığa çıkarmayız . siz kızlar ne kadar zamanda yapıyosunuz yada bu istek nasıl gideriliyo ?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

Erkekler Ne Diyor 8

• İşte bu siteyi bu yüzden seviyorum :)

• nediyeeeeee

• Ne nediye ? Bildiğin kız muhabbeti ve bende okuyabiliyorum, yetmez mi ?

• tabii :D

• bildiğim kadarıyla alışılmış bir duruma istek giderilme olamaz ama düzenli bir sex hayatına girdiğinizde o durum bitecektir saygılar.

• tabi istek varsa tutmanın bi manası yok canın istedeğinde yaparsın olur biter kesmedimi bul bi erkek :) hem biz erkekllerede iyilk yapmış olursunuz :)

• masturmasyon :D

• Peki neden hep sakliyorsunuz acikca yaptiginizi paylasmiyorsunuz? Cok mu ayip geliyo?

• kadın namahremdir özeldirde ondan

• Haklisin ama bizde namahrem degilmiyiz? Bizimde dikkat etmemiz gerekmez mi? Bizim acik sozlulugmuz mu yanlis yoksa sizin saklamaniz mi?

• biz kadınlar daha mahremiz

• Kızlar da yapar hem de nasıl yapar

• demirden a... olsa sende yüz kere de yapsan dayanmaz..

• sana sormak lazım?

Kızlar Ne Diyor 6

• Hiç yapmayanlar var onlar duruyorken duramamanın nedenini sormak lazım

• benim tahminim aslında kızlar daha çok yapar bunu en azından duydugum bu :) haftada 2 kez yeterli bnce fazlası zarar :)

• erkekler daha fazlaa.. kızlar canı isterse erkekler bazen mecburiyetten

• kısıye gore degısır kız veya erkek alıskanlık edınmısse bırakması zor olur ;)

• şu nette takılmasam aklıma gelmiyo ama takılınca istesem hergün yaparım :P ama haftada bir bazen 2 3 haftada bir

• ya benim aklıma geliyor bazen bi sahne falan görünce ama yapamıyorum yapsamda işe yaramıyor okşuyorum falan ama tık yok .s

• üzüldüm :S

• Öncekileri Göster
    • :)

• eklemedin

• Bu aralar hiç yapmıyorum aklıma bile gelmiyo takiii bu siteye girene kadaaaar :D

• cinsellik kategorisine girince birden aklıma gelio

• lisede bir arkadaşımın günlüğü elime geçmişti. 2 günde bir adet muhabbeti ve mastürbasyon. ben sadece erkekler bu konuları konuşuruz sanırdım. ama biz bile bu kadar sık yapmıyoruz. zaten yapamayız bünyemiz uygun değil. kızlar 7 8 kere de boşalsa tık demez.

• günde 2 3 yaptığım oluyor :)) tutmıyorum

• go on babe ;) =)

• Öncekileri Göster
    • hayal gücüne hayran kaldım :)

• kmse inanmak zorunda değil gülüyorum sadece :D

Yükleniyor...