• Sor
  • Bence

Ne yani hepiniz büyük kalça mı seviyorsunuz?

Ne bu büyük kalca büyük kalca arzunuz :'( ben de istiyorum bana niye verilmemis? :'( :'( Hepiniz böyle mi :D ?

En İyi Görüş

• şimdii:)türk erkekleri yemeğin salçalısını kadının kalçalısını diye atasözü bile var nabalım:)ama kalçan için değil sen olduğun için tercih edilmelisin.kalça diyetleri var büyütürsün elinden geldikçe.ama tabi avucu doldurucak yumuşak kalça en az içine girmek kadar zevk veren bişi:)

Erkekler Ne Diyor 28

• ezik ahahahah :P

• :D

• Öncekileri Göster
    • ben vermedim simdi vercem ama:D

• yok mu artıran :)

• en iyisi küçük kalça bence. büyük olunca çok absürt duruyor

• Nesliniz tükenmesin

• ele gelsin elden de taşmasın olay bu =)

• ele avuca gelsin...çok büyük olmasın içinde kayboluyoruz ama çokta küçük olmasın

• yemeğin salçalısı kadının kalçalısı...

• büyük var büyük var ama. ele avuca da mı gelmiyo seninki?

• bak mesela aynanın karşısında poponu kas biraz eğer kalp şeklini alıyorsa ideal kalçadır...eğer almıyorsa da birazcık çalışman gerekir..

• ilk kez duyuyorm şaşırmadm desem yalan olur

• o kaslardan bahs ediyor..

• bu dünyada her insan ölene kadar yeni bir bilgi öğrenir...

• Orta kararlı olacak, dokunuca kemik direk elimize gelmeyecek yani biraz dolgun olacak

• nefes alsin yeter :)

• :))))))))

• - leyeni yuhluyorum nersi yanlis kadavra skcem

• Kalça bel oranı ne kadar fazla ise okadar seksidir bir bayan :D ve daha çekicidir büyük kalça doğurganlığın sigesidir evet ilk oraya bakarız ;D

• önemli değil böylede çok seksisin merak etme ama gerçekten mesela ben sporcu olduğum için küçük kalçalı kız seviyorum :)

• Özel kalca egzersız ve dıyetlerı var onları ypamalsın evet cok sevıyoruz

• kalca candır büyükse hele

• hep demişimdir kız dediğin çıtı pıtı olacak ele gelicek diye o yüzden küçük kalçalı kızlar daha çekici gelir bana.Hem rahat hareket eder iyidir :d

• ben hariç

• ama çok da küçük olmasın yani avcumu doldursun:))

• Öncekileri Göster
    • o zman ideal ben çok küçük de sevmem büyük de sevmem.çünkü kalçalar beni çok tahrık eder:))

• dar pantolon giydiğinde kalkık duruyorsa sorun yok :))

• Yani illada büyük kalça değil tabi fakat büyük kalça küçük kalçadan daha hoş görünür,Büyük değilse Armut biçiminde olan kalaça süperdir.

• Armut biçim,inde değilse Yarma şeftali gibi duranıda çok güzel görünür.

• Hayır ben kıbar kalcalı kıbar olculerı olan bayanları sevıyorum.

• uzulmeyim yani:D

• Kadını kucakladıgında pozısyona gırmekte zorluk cekmeyeceksın ıyı hıssedeceksın hem kıbar kıbar ne guzel oluyo bence... Tabı kısısel tercıhım.

• yok valla ben istemiyorum. küçük kalca daha güzel gözüküyor. hem ilişki sırasında bazı pozizyonlarda kalcadan dolayı penisin hepsini girmiyor.

• tahta gibi olmadığı sürece iyidir lilie moralini bozma

• Yemegın salşalısı,kadının kalçalısı dermış atalarımız.burdan yola cıkarak yemege fazla salca katarsan o kadar ıyı olmaz.kadında kalcalı olmalı ama aşırı da olmamalı :)

• yoo buyuk sevmem, dolgun yuvarlak tamamdir

• dörtgen kalca mi varmis:D

• dortgene yakin cogu buyuk kalca. basik yayvan oggk

• 1- Hepimiz böyle mi istiyoruz. buna hiç birimiz cevap veremeyiz.2- Çünkü hiç birimizin, hepimizin düşüncesini bilme şansımız yok.3- Büyük kalçası olmadığı için evde kalan kız duymadım :)sanırım bu cevap yeterli olur.

• bir popo fetişi olarak yorum hakkı doğduğuna inanıyorum bana knuyla ilgili olarak:P round ass diye bi kavram war dünyadaki akım bu yönde işte.aslında ben sıkı olanları da seviyorum da tercihim hafif geniş olan.üzgünüm :DD

• buyukten kastın ne acaba asırısı ıyı degıldır hıc bırseyın. :D

• bilmiyorum:D sizlerin kastiniz neyse o:D büyük kalca diyen sizlersiniz:D

• Öncekileri Göster
    • aman hic ugrasamam gerek yok:D gitsinler büyük kalcali kiz bulsunlar:D

• :D kucugun az buyugu dedık amma abarttın varya :D neyse.

• bence hiç sevmem büyük.nedendir bilmem hemcinslerim öyle seviyor

• gizli kalma o zaman:D

• büyü kalça candır :D

• canim sag olsun:D

• öyle tabi ki : D ufak kalça da iyidir ama büyk kalçaa off :D vurcan tokatı zxsadsa :D

• Ben küçük severim, maksimum 90.

Kızlar Ne Diyor 14

• Emin ol çoğu lopezlerin jenıfır gibi kalça ister ...

• :D öyle gibi

• biraz daha çıkık olabilirdi normalde var diyemem duruş şekline göre varmış gibi görünüyo. neyse ki doggy dururken en tahta popolu bile dolgun görünür

• allah iyiliğini versin güldürdün beni :D

• :D heee

• çok büyüğü çekici durmuyo tahta gibi değlsen takılma

• hayır büyük kalça değil dolgun kalça sevilir

• Yata yata buyuttuk catla beyb. 3>

• ben bile kız kardeşimi taciz ederim yani düşün

• Egonu datmin edemem hiç bebişim. Evet büyük kalça istiyorlar.

• etmene gerek yok zaten:D istesinler bakalim:D umarim bulurlar. Seninkisi büyük mü

• egonu tatmin etcektim:))

• :(((( baştan söylesene

• caps ver.

• herkes bigassçi diil üzülme

• Küçük en iyisidir ya

• Benim tam kararında hafıf cıkık bıra buyuk ve tahrık edıcı sanırım kız arkadaslarım bıle guzel oldugunu soyluyor ...Geniş kalçalı hatunların doğurganlık ozellıgı oldugundan ıc gudusel olarak erkekler bır bayan da ılk kalcaya bakarmıs ve hosuna gıdermıs...ıste bunu bıldıgımden buyana kalcamı ortecek seyler gıyıyorum...

• Ne mutlu sana ;)

• Bilmem seviyorlar mı öyle kocaman brezilyalılar gibi.

• brezilyalı abartıya kaçıyor. herşeyin kararında olanı güzel. ne çok büyük ne de küçük =)

• ince belin altında şekilli dışa çıkan kalçaya ben kalça derim !

• Severler ama kocaman kalçalı biriyle evlenmezler.Bakmasınlar diye galibaYada evlenince temmeli büyüyünce azcık zayıfla derler

• he ya, hepimiz koca götlüyüz.

• :D ne mutlu size

• Ah ahh

Yükleniyor...