• Sor
  • Bence

Balkabağı kokulu parfüm nereden bulabilirim?

Arkadaşlar bi filmde görmüştüm kadın kendisine balkabağı kokulu parfüm sıkıyordu ve balkabağı kokusunun erkekleri baştan çıkardığını söylemişti... Daha Fazla

En İyi Görüş

• Evet buldum parfümü. Aşağıdaki linkte bulabilirsin. Markası Demeter. Parfümün ismi: Pumpkin Pie.Ve dediğin gibi sitede bir araştırmada Erkeklerin isteğini % 40 arttırdığını yazıyor link

• Çok teşekkürler, en iyi cevap seçtiğin için :)

Erkekler Ne Diyor 8

• manavadan :)

• parfume gerek yok sen bir göz kırp hemen bastancıkartırsın erkekleri bastan cıkartmak dedigin cinsellik cagrıstırıyor sa merak etme sorun olmaz

• bunun için özel parfümler vr ondan al.ama sen bayansın kimi baştan çıkarmak istiyosun git yanına seni istiyoum de anında baştan çıkar adam zaten:Dyanlışmıyım bayanlar baylar:)

• Bi mesaj atman yeterli,kokuya gerek kalmadan... :D

• Kokusunu bilmiyorum ama kabak tatlısı beni kendimden geçiriyor.

• bunu sadece balkabağıyla kısıtlama bence çoğu güzel koku (keskin kokular değil) erkekleri tahrik etmeye yetebilir

• balkabağı kokusuna gerek yokkiii... nerden ben geleyim oraya. zaten baştan çıktım yani ben... ne dersin?

Kızlar Ne Diyor 5

• külkedisi prensi o yüzden tavlamış demek hımm:)

• balkabağı nasıl kokuyor bilmiyorum :)) ama şöyle bişey var lavantanın gerçekten böyle bir etkisi var. balkabağı bulacağına lavanta kullan derim :)

• Kokuya ihtiyaç yok ki erkekler herşeyden tahrik oluyor zaten :D

• :(:(:(

• Amerikada çoktur sanırım..Cadılar partisi zamanında

• Balkabağımı hollowen e mi gidicen

Yükleniyor...