Balkabağı kokulu parfüm nereden bulabilirim?

Arkadaşlar bi filmde görmüştüm kadın kendisine balkabağı kokulu parfüm sıkıyordu ve balkabağı kokusunun erkekleri baştan çıkardığını söylemişti internetten araştırdım şöyle bir yazı buldum ''Kıvrımlarınıza baştan çıkaran bir parfüm sürün ve tutkularını ateşleyin. Araştırmalar bal kabağı ve lavanta kokularından oluşan karışımın erkeklerin isteğini yüzde 40 daha artırdığını gösteriyor.'' Sorum şu ki balkabağı kokusunu nereden bulabilirim böyle bir parfüm varmıdır :S

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Evet buldum parfümü. Aşağıdaki linkte bulabilirsin.

Markası Demeter. Parfümün ismi: Pumpkin Pie.

Ve dediğin gibi sitede bir araştırmada Erkeklerin isteğini % 40 arttırdığını yazıyor

link

• Çok teşekkürler, en iyi cevap seçtiğin için :)

Erkekler Ne Diyor 7

• balkabağı kokusuna gerek yokkiii... nerden ben geleyim oraya. zaten baştan çıktım yani ben... ne dersin?

• Bi mesaj atman yeterli,kokuya gerek kalmadan... :D

• parfume gerek yok sen bir göz kırp hemen bastancıkartırsın erkekleri

bastan cıkartmak dedigin cinsellik cagrıstırıyor sa merak etme sorun olmaz

• bunun için özel parfümler vr ondan al.ama sen bayansın kimi baştan çıkarmak istiyosun git yanına seni istiyoum de anında baştan çıkar adam zaten:Dyanlışmıyım bayanlar baylar:)

• Kokusunu bilmiyorum ama kabak tatlısı beni kendimden geçiriyor.

• manavadan :)

• bunu sadece balkabağıyla kısıtlama bence çoğu güzel koku (keskin kokular değil) erkekleri tahrik etmeye yetebilir

Kızlar Ne Diyor 5

• Amerikada çoktur sanırım..Cadılar partisi zamanında

• Balkabağımı hollowen e mi gidicen

• Kokuya ihtiyaç yok ki erkekler herşeyden tahrik oluyor zaten :D

• :(:(:(

• külkedisi prensi o yüzden tavlamış demek hımm:)

• balkabağı nasıl kokuyor bilmiyorum :)) ama şöyle bişey var lavantanın gerçekten böyle bir etkisi var. balkabağı bulacağına lavanta kullan derim :)

Yükleniyor...