• Sor
  • Bence

Erkekler neden ilişkiye erken girmeyi isterler?

Erkekler bir kızla çıktıklarında neden hemen arkadan ilişkiye girmek isterler? Bu arkadan yapmak erkekler için zevk ama bazı kadınlar için kötü bişey... Her erkeğe de güven olunmuyor bazen..

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• çok ilişki yaşadığım halde böyle bişi hiç aklıma gelmedi.cinsel ilişki teriminin bu tür pozisyonlarla kirlenmemesi gerektiğini düşünüyorum.dikkat edin ! hayvanların içinde bu pozisyonda ilişki yaşayanı varmı? YOK...çünküüüü,e canım gerisi siz çözün işte :)

• Köpekler bu şekilde giriyor ilişkiye.

• teşekkür ederim ama köpek düşüncenize katılmıyorum.pozisyon olarak ters dururlar ama G noktası konusunda hiç şaşmazlar :)

• tşk ederim ama köpek mevzusuna katılmıyorum..köpekler ters ilişki yaşamaz,sadece duruşları terstir.bu durum sizi yanıltmıştır.

Erkekler Ne Diyor 22

• kızlık diye bir durum olmasa ilk önden ilişkiye girmek isterlerdi ama kızlık var diye arkadan giriyolarkadın çok acı çekiyorsa arkadan yapmayı erkekler istemez yani eğer sadist değilseama evlenmeden önden yapmak doğru değil sonuçta gelin ata binmiş ya nasip demiş diye bir laf var

• Midem kalktı yaa. Ne arkası

• Hemen arkadan mı ? yok ya öyle birşey ((= Yalan,

• sex ihtiyacı hak yolu yoksa b.k yolu mantıgıarka kapıdan içeri girerim düşüncesi.

• Cevabı basit eşitlik...Ne sen üzül ne o üzülsün diye. Bekaret bizim kültürümüzde önemli o yüzden senin bekar kalmanı istiyo bi yandan da kendi cinsel duygularını bir şekilde bastırmak zorunda bu iki nedenden ötürü böyle b.ktan bir yol tercih ediyoruz erkekler olarak.P.S:Ben hiç denemedim bu arada.

• Valla erkeğine göre değişir. Bana hiç bir zaman cazip gelmedi. Pozisyon olarak arkada olmayı seviyorum ama girdiğim yer kesinlikle vajina olmalı.

• "arkadan" ilişkiye karşıyım. Senin bildiğin kişiler normal değil...

• türkiye azıttı iyice,ne arkadanmış yapmayan yok heralde.

• haklısın. eskiden sewgililer ilişkiye girelim demiyolardı.. yha eskiden sevdiğimizin elini tutmaya çekiniyoduk biz. :))

• şu soru karşısında kompiter olsa gülmeye başlar ve bozulurdu :D neden ilişkiye erken girmek ister diye başlamışsın, arkadan girmek ile ilgili devam edip her erkeğe güvenmemekle tamamlamışsın...bende şunu sormak istedim sana; arkadan yapmak için erkeğe neden güvenmek gerekiyor? evlenme vaadiyle mi arkadan izin veriyorsunuz?

• Kompiter derken şu Sadri Alışık'ın filmindeki kompiter gibi mi? :))

• Evlenmeyeceği kesinse ne yapsın adamcağız :)

• erkekler erken ilişkiye girmek isterler çünkü o kızı nasıl olsa kaybedecem kaybetmeden becereyimde hevesini alayım diye düşünürler...

• ee o kız onu seviyosa dha sonra kz için sorun olursa mesela.bunu hiç düşünmüolarmı bunlar..?

• Bak ben o sölediklerini her erkekte çok duydum.. bide şu war bi erkek öyle diyerek kızları kandırıyor aslında.. peki kızla ilişkiye girince o kızı ömrünün sonuna kadar seweceklermiki bide bu war yani... yine ilişkiye girip yapınca yinede kaybetmeyeceklermi o kızı. kaybedecekler. biliyorum ki bunu ben herkezde gördm. yaşadım..

• şuda var kızlar daha çabuk bağlanıyor erkeklerden.. erkekte şunu düşünüyor ben bunu yapayım yaptıktan sonra kız artık benden ayrılmaz.. ama şu varki hak yolu varken b.. yoluna ne gerk var... ve ne kadar çok severlerse sevsinler birbirlerini evlenmeden girilen ilişki her zaman sevgi saygıya zarar verir... o an için aşk yaşadıklarını düşünüp mutlu olabilirler fakat belli bi süreden sonra erkek ve kızda farklı düşünceler ortaya çıkıyor...

• çünkü aç gözlüdürler hemen olsun bitsin yenisi için vucudu hazırlık yapsın diye

• bence yanlış bir tutum evlenmeyi beklemek gerekir ayrıcana acele işe şeytan karışır unutmayın

• bence sen meraklı erkeklerden birisin

• bazı erkekler içiç güzel yada değil,bazı kadınlar için güzel yada değil.yeterki gönüller hoş olsun su yolunu bulur:)))

• istesinler her isteyene vermek zorunda misin?

• istemeselermiydi ? Bunu isteyeceğini zannetmiyorum

• Erkek aklının sekse çalışmasından kaynaklı :)Sapık ruhlular ya ondan :psevmeden sevişilmez. sevişmek teslim olmaktır, zaman geçmeden güvenilmez. yani erkek seks amacın seks olduğunu gösterir bence.

• arkadan yapılmasına ben karşıyım ama malesef bunu isteyerek yapan bayanlarda var

• bakire kalayim takintisina bu arka olayi, yoksa normal yol varken kimse arka secmiyor kolay kolay. sen hemen inanir guvenirsen ee adamda sevmiyor kaale almiyor aslinda tatmini icin seninle yoksa neden kalsin ki yaninda?

• buna bende dahilim ama neden olduğunu inan bilmiyorum yaratılıştan belki de...

Kızlar Ne Diyor 2

• Hak yolu varken b.k yolu niye !

• ya onların amacı zaten cinsellik buldu mu da haşatını çıkarana kadar kullancakk bu devirde kimseye güven yok bacım :D

• abi bence arkadan ın amacı farklı yanı senn kızıgın zarar gormesın ...

Yükleniyor...