Sevgilimin vajinası çok dar. Çok acıdığı için ilk sevişmede birleşemedik. baş parmağım bile zorla girdi. sizce ne yapmalıyız. birleşmek için?

Gizli Üye
Sanal alemde tanışıp yazıştığımız sevgilimle nihayet dün bir araya geldik. sevgilim almayada yaşıyor yaşı da 19. Dün ilk sevişmesini gerçekleştirdi. Çok acıdığı için ilk sevişmede birleşemedik. baş parmağım bile zorla girdi. sevgilimin vajinası çok dar sizce ne yapmalıyız. birleşmek için
Sevgilimin vajinası çok dar. Çok acıdığı için ilk sevişmede birleşemedik. baş parmağım bile zorla girdi. sizce ne yapmalıyız. birleşmek için?